X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a znowu z drugiej strony od dłuższego już czasu jak mierzę tempkę w środku dnia to mam około 37 a czuję się normalnie, chora troszkę byłam ale już dawno nie jestem i tak sobie wmawiam i mam nadzieję cały czas. A nadzieja matką głupich :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym chciala juz mysle jak przekzac mamie nowine ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oj a tu dopiero 28 :D

    No właśnie w tym problem :D Jak pęknę to zrobię najwcześniej w sylwestra rano, takie mam postanowienie :P

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    a znowu z drugiej strony od dłuższego już czasu jak mierzę tempkę w środku dnia to mam około 37 a czuję się normalnie, chora troszkę byłam ale już dawno nie jestem i tak sobie wmawiam i mam nadzieję cały czas. A nadzieja matką głupich :D

    gdzie mierzysz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Z resztą mój wykres raczej nie wygląda zbyt obiecująco. Tempka pomału spada, ale co zrobić, nadzieja cały czas jest...



    Jesteś w 8 dpo, więc test ciążowy raczej jeszcze nie wykryje ewentualnej ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    tez bym chciala juz mysle jak przekzac mamie nowine ;p

    Ja też ostatnio się zastanawiam jak to zrobić w fajny i oryginalny sposób, Moja mama ma imieniny w Dzień Babci, to by była idealna okazja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    No właśnie w tym problem :D Jak pęknę to zrobię najwcześniej w sylwestra rano, takie mam postanowienie :P
    no zebys wiedziala czy sie napic :)

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    gdzie mierzysz?

    pod językiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Jesteś w 8 dpo, więc test ciążowy raczej jeszcze nie wykryje ewentualnej ciąży.

    O właśnie takich słów mi było trzeba :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no zebys wiedziala czy sie napic :)

    Jak wyjdzie jedna kreska to utopię smutki w alkoholu haha :P Akurat idealna okazja będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Jak wyjdzie jedna kreska to utopię smutki w alkoholu haha :P Akurat idealna okazja będzie
    hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    tez bym chciala juz mysle jak przekzac mamie nowine ;p


    Kochana, w styczniu czekam na twoją fasolinkę <3

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na nia czekam juz kila miesiecy i nie spieszy sie do mamusi ;D chcialabym mocno Wy wiecie jak bardzo bo same tak pragniecie ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    kilka min temu przyszedl moj maz do mnie przytulil mnie i mowil jak mnie podziwia ze codziennie mierze ta tempke ze kontroluje te wszystkie dni , wiecie co a to bez niego to bym zginela jak ja mu wspolczuje ze musi sie uzerac ze mna w @ , to faceci maja anielska cierpliwosc czesto mysle ze tylko mi zalezy a jemu nie. powiedzial , ze tez mu smutno ale nie okazuje tego bym ja calkiem nadzieji nie tracila i ze nie mozemy przekladac naszych staran nad milosc nasa bo wszystko sie posypie i ze jesli bedziemy zawsze sie kochac i wspierac to maluszek bedzie <3

    stardust87, AniaR88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Wiesz kochana nieraz tez Piotrek przychodzi i mowi ze dziwi mi sie po co to robie jak to nie pomaga . Mowie mu ze sprawdzam co i jak z moim cialek dzieki ovuF wiem wiecej o swoim ciele no ale to sa faceci dla niech jest uda sie to sie uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ciagle o tej mojej wizycie u gin , chyba wstrzymam sie bo 17 mam isc na kase dostane skierowanie na badania od poczatku i jak bede miala swieze badania to chyba dopiero do gin pojde prywatnie co myslicie?

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zawsze mniej zapłacisz o jedną wizytę u prywatnego.

    Jackie lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mysle ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem tego samego zdania jak stardust87

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kochane bo mam goscia :)

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ