Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    najwazniejsze ze jestesmy my nadal <3

    dokładnie i ja narazie nie zamierzam stąd uciekac :)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    dokładnie i ja narazie nie zamierzam stąd uciekac :)

    ja tez nigdzie nie wybieram sie ;D

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 , Kasiula09 , Jackie dziękuję za przywitanie :)
    Jackie ja wczoraj dostałam lekkiego plamienia , dziś mam nadal taką wodnistą brązowawą wydzielinę więc pewnie jutro @ się pojawi więc nie będziesz sama :)
    Jackie i Kasiula to i ja z Wami zostanę :)

    Kasiula09, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    AniaR88 , Kasiula09 , Jackie dziękuję za przywitanie :)
    Jackie ja wczoraj dostałam lekkiego plamienia , dziś mam nadal taką wodnistą brązowawą wydzielinę więc pewnie jutro @ się pojawi więc nie będziesz sama :)
    Jackie i Kasiula to i ja z Wami zostanę :)

    Fajnie im wiecej nas tu tym lepiej :)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze , ze Ewelinka swoj watek zalozylas; D
    nie chcesz juz z nami byc ?:D
    ciesze sie , że ostaniecie ;D !
    wydawalo mi sie ,że atmosfera u nas jest bardzo rodzinna a tu psikus ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    AniaR88 , Kasiula09 , Jackie dziękuję za przywitanie :)
    Jackie ja wczoraj dostałam lekkiego plamienia , dziś mam nadal taką wodnistą brązowawą wydzielinę więc pewnie jutro @ się pojawi więc nie będziesz sama :)
    Jackie i Kasiula to i ja z Wami zostanę :)

    ja dzis dostalam i tez mam takie leko brozowe ale jutro pewnie rozkreci sie ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie <3

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Widze , ze Ewelinka swoj watek zalozylas; D
    nie chcesz juz z nami byc ?:D
    ciesze sie , że ostaniecie ;D !
    wydawalo mi sie ,że atmosfera u nas jest bardzo rodzinna a tu psikus ;D

    Kochana jest bardzo rodzinna, bardzo miła i w ogóle tu są najfajniejsze dziewczyny :)
    A Ewelina myśle że nas nie opuści :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Widze , ze Ewelinka swoj watek zalozylas; D
    nie chcesz juz z nami byc ?:D
    ciesze sie , że ostaniecie ;D !
    wydawalo mi sie ,że atmosfera u nas jest bardzo rodzinna a tu psikus ;D
    kochana nie zostawiam was a cos zlego ze watek zalozylam ? przeciez ja nie powiedzialam ze was zostawiam !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA WAS NIE OPUSZCZE NIE POZBEDZIECIE SIE MNIE <3
    A jesli Ktoras zwas ma ochote tam wpadac to serdecznie ZAPRASZAM <3

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja uciekam bo mi mąż gada że za długo tu siedze dobrej nocki :) buziaki :*

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    dzisiaj mnie @ nadwiedzila wiec sama nie jestes :D
    Ja jeszcze rano plamilam ale teraz juz koniec @. Wiec zaraz wysle sie do wanny a potem do łożeczka bo "tesknie" juz za moim męzem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Kochane ja uciekam bo mi mąż gada że za długo tu siedze dobrej nocki :) buziaki :*
    Dobranoc <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Kochane ja uciekam bo mi mąż gada że za długo tu siedze dobrej nocki :) buziaki :*
    buziaki Kochana. Wyśpijcie sie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    JA WAS NIE OPUSZCZE NIE POZBEDZIECIE SIE MNIE <3
    A jesli Ktoras zwas ma ochote tam wpadac to serdecznie ZAPRASZAM <3

    Ty tez nas sie nie pozbedziesz dla tego tam wpadlsmy juz przeciez tez Cie nie opuscimy ;D
    ! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Ty tez nas sie nie pozbedziesz dla tego tam wpadlsmy juz przeciez tez Cie nie opuscimy ;D
    ! <3
    :D <3 Cieszy mnie to <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula pewnie że tak . Im nas więcej tym jest z kim pogadać :)Dobranoc :*
    Jackie ooo to tak samo żeśmy dostały :) A może to tylko chwilowe plamienie ;) które się skończy hihi
    Aniu no no ;) to udanej i owocnej nocki życzę :) wiem jak to jest jak się czeka przez @ na jakieś przytulaski . To korzystajcie tej nocy ;)
    Ewelinko i ja zaraz wpadnę zobaczę co się dzieje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 20:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem Ewelinka czy widzialas ale pisalam tu ze zdecydowalam sie isc do gin prywatnie na 2 stycznia sie umowie ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    nie wiem Ewelinka czy widzialas ale pisalam tu ze zdecydowalam sie isc do gin prywatnie na 2 stycznia sie umowie ;D
    ktory to bedzie dzien cyklu ? a bedziesz miala juz te badania czy odrazu bedziesz robic jak pojdziesz do gina bo pisalas o badaniach

  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powielam z innego wątku, bo poczułam się olana;)
    Dziewczyny wyleczcie mnie z paranoi. Czy na testach ciążowych widoczny jest ślad-miejsce w którym ma się pojawić druga kreska? Dwa różne testy w odstępach 4dni i to samo widzę... Taki paseczek, mega, mega blady. Czy też to widzicie w negatywnych testach? Mogę dorzucić fotkę...

    p19ucsqvfdttwcoy.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ