X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    nie wiem Ewelinka czy widzialas ale pisalam tu ze zdecydowalam sie isc do gin prywatnie na 2 stycznia sie umowie ;D
    ja tez musze sie wybrac. To straszne ale 4 cykl staran a jakos tak mi schodzi i nawet podstawowych badan nie mialam dawno robionych. Wstyd... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka
    Witam Cie serdecznie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka II wrote:
    Powielam z innego wątku, bo poczułam się olana;)
    Dziewczyny wyleczcie mnie z paranoi. Czy na testach ciążowych widoczny jest ślad-miejsce w którym ma się pojawić druga kreska? Dwa różne testy w odstępach 4dni i to samo widzę... Taki paseczek, mega, mega blady. Czy też to widzicie w negatywnych testach? Mogę dorzucić fotkę...
    Moja znajoma miala kreske widoczna tylko pod swiatlo i 3 testy jej tak wyszly poszla do gina i powiedzial jej GRATULUJE

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka II wrote:
    Powielam z innego wątku, bo poczułam się olana;)
    Dziewczyny wyleczcie mnie z paranoi. Czy na testach ciążowych widoczny jest ślad-miejsce w którym ma się pojawić druga kreska? Dwa różne testy w odstępach 4dni i to samo widzę... Taki paseczek, mega, mega blady. Czy też to widzicie w negatywnych testach? Mogę dorzucić fotkę...
    ja nigdy takiego czegos nie mialam na teście. Ale niektore dziewczyny pisały, że widzą cien cienia 2 kreski i powtarzajac test za jakis czas widzialy albo dwie mocne kreski albo jedna tak wiec musisz czekac i powtórzyc test za jakis czas. Takie jest moje zdanie ale wiesz moge sie mylic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ewelinko :*
    Ewelka , ja tak nie mam ale niektóre dziewczyny tak . Bo jeżeli bardzo pragniesz dziecka to bd doszukiwała się tej drugiej kreseczki i bd ją widziała . Raz tak miałam ale to tylko raz :)
    Poczekaj jakiś czas i zrób jeszcze raz test :) Powodzenia .
    Ja też muszę się umówić na wizytę do gin . Tylko nie wiem czy prywatnie czy normalnie . Bo chciałam sb porobić wszystkie badania .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 21:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ktory to bedzie dzien cyklu ? a bedziesz miala juz te badania czy odrazu bedziesz robic jak pojdziesz do gina bo pisalas o badaniach

    nie no ona mi da skierowanie na te badania bym powtorzyla i zobaczymy co powie.;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam zawsze mam negatywny ;D

    Landrynka lubi tę wiadomość

  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny! W sumie małpa pojutrze. Czkać! Ale taka z niej małpa, że pewnie się jeszcze spóźni ze 3 dni żeby mnie wkurzyć!

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja tam zawsze mam negatywny ;D

    Kochana ja też :P

    Ewelka moja też wredota spóźniła mi się a teraz i tak mam od wczoraj tylko lekkie plamienie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 21:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    nie no ona mi da skierowanie na te badania bym powtorzyla i zobaczymy co powie.;D
    aha no widzisz moja pamiec . Za duzo sie nieraz pisze i mieszaja mi sie dziewczyny :D
    Ja tez musze isc na monitoring bo te CLO biore ale moj gin jest do 3 stycznia na urlopie . A do innego nie pojde . a wtedy bede w 14dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie pisalas ze idziesz prowatnie, a chodzisz tez na nfz? ile trzeba czekac na taka wizyte tak +/-?

    Jackie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka II wrote:
    Dzięki Dziewczyny! W sumie małpa pojutrze. Czkać! Ale taka z niej małpa, że pewnie się jeszcze spóźni ze 3 dni żeby mnie wkurzyć!
    moja tez sie ostatanio spoznila . ah te nasze cykle jak by na jednym nie moglo sie zakonczyc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja tam zawsze mam negatywny ;D
    ja tez :p nawet po kilku godzinach jak to niektórzy pisza nie widzialam 2 kreski

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    ja tez :p nawet po kilku godzinach jak to niektórzy pisza nie widzialam 2 kreski

    ja to nawet nie wiem o to cien 2 kreseczki szkoda kasy da mnie na testy przed @ ja kiedys nie dostane to zrobie ;p!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    moja tez sie ostatanio spoznila . ah te nasze cykle jak by na jednym nie moglo sie zakonczyc
    Ojj fajnie by tak było jak by się na jednym zakończyło :) ale tak się nie da niestety
    Jackie hehe ja to kiedyś nawet w nocy poszłam sprawdzić czy aby na pewno nie ma 2 kreski a test robiłam rano :P to już taka nasza obsesja:P
    Ewelinko niedługo to 3 będziemy widziały :P z wrażenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 21:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja nie raz mam tak ze tylko ja widze ta druga kreske . Ale to chyba mi sie dwoi w oczach juz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Jackie pisalas ze idziesz prowatnie, a chodzisz tez na nfz? ile trzeba czekac na taka wizyte tak +/-?

    na nfz zalezy niunia gdzie bo w szpitalu to ra krocej raz dluzej ale na ta na poczatu listopada sie zapisalam i na nfz zapisali mnie na 17 stycznia to poczekam ;D a prywatnie moge isc odrazu.. jezeli bym do 17 czekala to bym kolejny cykl stracila przeciez...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 kreski na ciazowym-paranormal jak dla mnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Ojj fajnie by tak było jak by się na jednym zakończyło :) ale tak się nie da niestety
    skoro teraz mamy pod gorke to jak zajdziemy to bedziemy bez przeszkod schodzic z gorki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja to nawet nie wiem o to cien 2 kreseczki szkoda kasy da mnie na testy przed @ ja kiedys nie dostane to zrobie ;p!
    ja co cykl obiecuje sobie, że nie zrobie wczesniej jak @ ale niecierpliwa jestem i co cykl przynajmniej 1 zrobie wczesniej. W tym cyklu równiez sobie obiecalam, że nie zrobie wczesniej jak w 29 dniu gdyby małpy nie było. Zakupilam nowy termometr i w cyklu na nowy rok moze dotrzemam swojego postanowienia :D:D

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ