Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, plamienia ustały :D

    nick nieaktualny, natasza82, nick nieaktualny, stardust87, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia ciesze sie !

    Ja juz jestem pojechala znajoma ma 15 tygodzni do porodu a po niej nic nie widac .

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszędzie tylko te ciężarne... a my to co .. :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    wszędzie tylko te ciężarne... a my to co .. :P
    jeszcze do mnie mowi zebym dotknela to sie zaraze :/

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to takie troche niesmaczne z ich strony nie ? bo nam wtedy jest przykro i źle ze nam sie nie udało jeszcze.. :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    no to takie troche niesmaczne z ich strony nie ? bo nam wtedy jest przykro i źle ze nam sie nie udało jeszcze.. :(
    no nie smacze :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie- jest nowy cykl, nowe nadzieje, nowa szansa:) trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w styczniu maja byc II kreseczki <3 dla Was wszystkich wysyłam troszkę szczęścia, dla samej siebie tez... ;)

    nick nieaktualny, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, że kiedy starasz się o dziecko, sport i odchudzanie w wydaniu ekstremalnym nie są najlepszym pomysłem. Nadmierne odchudzanie i wysiłek fizyczny wysyłają komunikat do mózgu, że nie jest to najlepszy czas dla organizmu na rozmnażanie. Umiar i zdrowy rozsądek to dwie rzeczy, o których nie powinnaś teraz zapominać.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Pamiętaj, że kiedy starasz się o dziecko, sport i odchudzanie w wydaniu ekstremalnym nie są najlepszym pomysłem. Nadmierne odchudzanie i wysiłek fizyczny wysyłają komunikat do mózgu, że nie jest to najlepszy czas dla organizmu na rozmnażanie. Umiar i zdrowy rozsądek to dwie rzeczy, o których nie powinnaś teraz zapominać.

    bardzo dobra rada trzeba sobie ją wziąć głeboko do serca :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiezniczki udalo mi sie ta lacine rozwalic zaliczylam a tyle stresu bylo;D
    ide do gina prywatnie 2 stycznie zdecydowanie nie ma co odwlekac. jakos nas coraz mniej tu sie robi :(

    natasza82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie to moje gratulacje że zaliczyłaś :)
    Właśnie tez zauważyłam ze coraz mniej nas tu ale zwykle z początku jest szał a potem troche wolniej się to kreci :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez święta nie zagladałam bo @ w wigilie mnie dopadła i strasznie mnie to jakos dobiło. Co u Was? Jackie Ty miałas testować gdzies pod koniec grudnia prawda? i jak? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) jestem tu nowa wczoraj dołączyłam . Wykresik zrobiłam :) Również się staram o maleństwo ale na wielu forach jest tak że głównie każdy interesuje się tymi które już w ciąży a te co się starają odchodzą na dalszy plan . I tak szukam miejsca dla siebie może mnie przygarniecie i pozwolicie zostać z wami i cieszyć się razem kolejnymi 2 krechami :)
    Pozdrawiam

    natasza82, nick nieaktualny, nick nieaktualny, storczyk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Witajcie :) jestem tu nowa wczoraj dołączyłam . Wykresik zrobiłam :) Również się staram o maleństwo ale na wielu forach jest tak że głównie każdy interesuje się tymi które już w ciąży a te co się starają odchodzą na dalszy plan . I tak szukam miejsca dla siebie może mnie przygarniecie i pozwolicie zostać z wami i cieszyć się razem kolejnymi 2 krechami :)
    Pozdrawiam

    Witaj :*

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Ja przez święta nie zagladałam bo @ w wigilie mnie dopadła i strasznie mnie to jakos dobiło. Co u Was? Jackie Ty miałas testować gdzies pod koniec grudnia prawda? i jak? :)

    dobrze że jestes bo ju dzis sie zaczynalam martwic o Ciebie kochana <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Jackie to moje gratulacje że zaliczyłaś :)
    Właśnie tez zauważyłam ze coraz mniej nas tu ale zwykle z początku jest szał a potem troche wolniej się to kreci :/

    najwazniejsze ze jestesmy my nadal <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Ja przez święta nie zagladałam bo @ w wigilie mnie dopadła i strasznie mnie to jakos dobiło. Co u Was? Jackie Ty miałas testować gdzies pod koniec grudnia prawda? i jak? :)

    dzisiaj mnie @ nadwiedzila wiec sama nie jestes :D

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Witajcie :) jestem tu nowa wczoraj dołączyłam . Wykresik zrobiłam :) Również się staram o maleństwo ale na wielu forach jest tak że głównie każdy interesuje się tymi które już w ciąży a te co się starają odchodzą na dalszy plan . I tak szukam miejsca dla siebie może mnie przygarniecie i pozwolicie zostać z wami i cieszyć się razem kolejnymi 2 krechami :)
    Pozdrawiam

    Witaj Landrynka serdecznie zapraszamy u nas jest fajnie, bardzo miło no i przede wszystkim wspieramy się nawzajem, nikogo tu nie pomijamy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Witajcie :) jestem tu nowa wczoraj dołączyłam . Wykresik zrobiłam :) Również się staram o maleństwo ale na wielu forach jest tak że głównie każdy interesuje się tymi które już w ciąży a te co się starają odchodzą na dalszy plan . I tak szukam miejsca dla siebie może mnie przygarniecie i pozwolicie zostać z wami i cieszyć się razem kolejnymi 2 krechami :)
    Pozdrawiam

    Jasne ,że tak czuj się jak u siebie w domu ;D
    hehe
    u nas każda przyszła mamusia znajdzie temat dla siebie i również życzę tych wymarzonych II kreseczek ;D !

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ