X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, plamienia ustały :D

    Czarna94, natasza82, 200, stardust87, Jackie, 00monika00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia ciesze sie !

    Ja juz jestem pojechala znajoma ma 15 tygodzni do porodu a po niej nic nie widac .

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszędzie tylko te ciężarne... a my to co .. :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    wszędzie tylko te ciężarne... a my to co .. :P
    jeszcze do mnie mowi zebym dotknela to sie zaraze :/

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to takie troche niesmaczne z ich strony nie ? bo nam wtedy jest przykro i źle ze nam sie nie udało jeszcze.. :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    no to takie troche niesmaczne z ich strony nie ? bo nam wtedy jest przykro i źle ze nam sie nie udało jeszcze.. :(
    no nie smacze :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie- jest nowy cykl, nowe nadzieje, nowa szansa:) trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w styczniu maja byc II kreseczki <3 dla Was wszystkich wysyłam troszkę szczęścia, dla samej siebie tez... ;)

    Czarna94, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, że kiedy starasz się o dziecko, sport i odchudzanie w wydaniu ekstremalnym nie są najlepszym pomysłem. Nadmierne odchudzanie i wysiłek fizyczny wysyłają komunikat do mózgu, że nie jest to najlepszy czas dla organizmu na rozmnażanie. Umiar i zdrowy rozsądek to dwie rzeczy, o których nie powinnaś teraz zapominać.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Pamiętaj, że kiedy starasz się o dziecko, sport i odchudzanie w wydaniu ekstremalnym nie są najlepszym pomysłem. Nadmierne odchudzanie i wysiłek fizyczny wysyłają komunikat do mózgu, że nie jest to najlepszy czas dla organizmu na rozmnażanie. Umiar i zdrowy rozsądek to dwie rzeczy, o których nie powinnaś teraz zapominać.

    bardzo dobra rada trzeba sobie ją wziąć głeboko do serca :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiezniczki udalo mi sie ta lacine rozwalic zaliczylam a tyle stresu bylo;D
    ide do gina prywatnie 2 stycznie zdecydowanie nie ma co odwlekac. jakos nas coraz mniej tu sie robi :(

    natasza82, 00monika00 lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie to moje gratulacje że zaliczyłaś :)
    Właśnie tez zauważyłam ze coraz mniej nas tu ale zwykle z początku jest szał a potem troche wolniej się to kreci :/

    Jackie lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez święta nie zagladałam bo @ w wigilie mnie dopadła i strasznie mnie to jakos dobiło. Co u Was? Jackie Ty miałas testować gdzies pod koniec grudnia prawda? i jak? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) jestem tu nowa wczoraj dołączyłam . Wykresik zrobiłam :) Również się staram o maleństwo ale na wielu forach jest tak że głównie każdy interesuje się tymi które już w ciąży a te co się starają odchodzą na dalszy plan . I tak szukam miejsca dla siebie może mnie przygarniecie i pozwolicie zostać z wami i cieszyć się razem kolejnymi 2 krechami :)
    Pozdrawiam

    natasza82, AniaR88, 00monika00, storczyk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Witajcie :) jestem tu nowa wczoraj dołączyłam . Wykresik zrobiłam :) Również się staram o maleństwo ale na wielu forach jest tak że głównie każdy interesuje się tymi które już w ciąży a te co się starają odchodzą na dalszy plan . I tak szukam miejsca dla siebie może mnie przygarniecie i pozwolicie zostać z wami i cieszyć się razem kolejnymi 2 krechami :)
    Pozdrawiam

    Witaj :*

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Ja przez święta nie zagladałam bo @ w wigilie mnie dopadła i strasznie mnie to jakos dobiło. Co u Was? Jackie Ty miałas testować gdzies pod koniec grudnia prawda? i jak? :)

    dobrze że jestes bo ju dzis sie zaczynalam martwic o Ciebie kochana <3

    AniaR88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Jackie to moje gratulacje że zaliczyłaś :)
    Właśnie tez zauważyłam ze coraz mniej nas tu ale zwykle z początku jest szał a potem troche wolniej się to kreci :/

    najwazniejsze ze jestesmy my nadal <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Ja przez święta nie zagladałam bo @ w wigilie mnie dopadła i strasznie mnie to jakos dobiło. Co u Was? Jackie Ty miałas testować gdzies pod koniec grudnia prawda? i jak? :)

    dzisiaj mnie @ nadwiedzila wiec sama nie jestes :D

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Witajcie :) jestem tu nowa wczoraj dołączyłam . Wykresik zrobiłam :) Również się staram o maleństwo ale na wielu forach jest tak że głównie każdy interesuje się tymi które już w ciąży a te co się starają odchodzą na dalszy plan . I tak szukam miejsca dla siebie może mnie przygarniecie i pozwolicie zostać z wami i cieszyć się razem kolejnymi 2 krechami :)
    Pozdrawiam

    Witaj Landrynka serdecznie zapraszamy u nas jest fajnie, bardzo miło no i przede wszystkim wspieramy się nawzajem, nikogo tu nie pomijamy :)

    Jackie lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Witajcie :) jestem tu nowa wczoraj dołączyłam . Wykresik zrobiłam :) Również się staram o maleństwo ale na wielu forach jest tak że głównie każdy interesuje się tymi które już w ciąży a te co się starają odchodzą na dalszy plan . I tak szukam miejsca dla siebie może mnie przygarniecie i pozwolicie zostać z wami i cieszyć się razem kolejnymi 2 krechami :)
    Pozdrawiam

    Jasne ,że tak czuj się jak u siebie w domu ;D
    hehe
    u nas każda przyszła mamusia znajdzie temat dla siebie i również życzę tych wymarzonych II kreseczek ;D !

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ