X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Dziewczyny macie już jakieś plany na sylwester?


    My uwielbiamy Bukowinę, w tym roku zdecydowaliśmy się na hotel, który oferuje, dostęp do Term, a dodatkowo, będziemy mieć zorganizowaną imprezę sylwestrową w sali balowej. Miejsce bardzo klimatowe. Dbają o to, aby ten czas naprawdę był niezapomniany. Dodatkowo, swoją ofertę zawsze dostosowują nie tylko do par czy singli, ale również do rodzin z dziećmi :P


    my na bal ze znajomymi.... :) a wyjezdzamy w Gory,ale na urlop od 19 stycznia i do Zakopanego- martwi mnie tylko to,ze sniegu brak. Chcialabym chociaz na tydzien poczuc ten klimat.

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    my na bal ze znajomymi.... :) a wyjezdzamy w Gory,ale na urlop od 19 stycznia i do Zakopanego- martwi mnie tylko to,ze sniegu brak. Chcialabym chociaz na tydzien poczuc ten klimat.


    No u nas też wiele znajomych skusiło się na taką okazję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    No u nas też wiele znajomych skusiło się na taką okazję :)

    u nas wyszlo calkiem spontanicznie. Mielismy siedziec w domu, czyli bardziej cos w stylu domowki, z nie wielka iloscia osob. A decyzja zapadla chyba w Wigilie, no i na cale szczescie z ledwoscia jeszcze udalo nam sie wcisnac na ten bal... W sumie moze i to dobrze ze sie rozerwiemy,troszke wypiemy..nie bede tak myslec o tym i owym:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloooo juz jestem masakra tyle ludzi ze szok kupilam sobie sukienke na sylwka i buciki :) no i pare dodatkow :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w domku . Jakoś nie mam ochoty nigdzie iść . Do tego wredota mi się pojawia pomału chyba :(
    To fakt strasznie dużo wyprzedaży ale połowa to tylko kit . Widziałam kiedyś buciki za 99,99zł a teraz jest przecena ze 199,99 na 99,99 zł i jaka to logika :/ dużo jest oszustw i wiele osób mi to mówi .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 17:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam kochana <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    A my w domku . Jakoś nie mam ochoty nigdzie iść . Do tego wredota mi się pojawia pomału chyba :(
    To fakt strasznie dużo wyprzedaży ale połowa to tylko kit . Widziałam kiedyś buciki za 99,99zł a teraz jest przecena ze 199,99 na 99,99 zł i jaka to logika :/ dużo jest oszustw i wiele osób mi to mówi .
    no takie sa przeceny hehe nie boj sie oni stratni nie moga byc 2 tyg temu Piotrek sobie kupil kurtke za 60 euro a teraz jest napisane ze jest przecena z 75euro na 39euro
    jak on ja kupil za 60 euro i kit wala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina no tak jest dokładnie . Boją się żeby nie stracić bo myślą że ludzie się nabiorą :) a jak ktoś poluje na jakąś rzecz i sprawdza kwotę to potem jak są te niby wyprzedaże to wie czy jest przeceniona rzecz czy nie .

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    A my w domku . Jakoś nie mam ochoty nigdzie iść . Do tego wredota mi się pojawia pomału chyba :(
    To fakt strasznie dużo wyprzedaży ale połowa to tylko kit . Widziałam kiedyś buciki za 99,99zł a teraz jest przecena ze 199,99 na 99,99 zł i jaka to logika :/ dużo jest oszustw i wiele osób mi to mówi .

    Kochana przykro mi, ale przynajmniej wiesz juz ze możesz nowy cykl rozpocząć :/
    Co do tych przecen to ja mam koleżanke która pracuje w deichmannie i mówiła mi właśnie że czesto kilka dni przed promocją zmieniają ceny na dużo wyższe a potem skreslają i ceny robią takie jak byly wcześniej ale dużo ludzi jak widzi ze jest taka przecena to kupuje ale są nieraz sklepy gdzie faktycznie są korzystne promocje :)
    Ja dziś zakupiłam bluzkę na krótki rekaw za całe 4,99 i jest bardzo fajna :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Ewelina no tak jest dokładnie . Boją się żeby nie stracić bo myślą że ludzie się nabiorą :) a jak ktoś poluje na jakąś rzecz i sprawdza kwotę to potem jak są te niby wyprzedaże to wie czy jest przeceniona rzecz czy nie .
    ja kupilam buty sobie z 50 euro na 10 euro to je odrzau wizielam bo wczesniej je widzialam ze tyle kosztowaly ja czesto chodze kupuje ubrania bo tu naprawde tanie sa i wiem jakie ceny sa przed wyprzedaza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu no teraz będę czekała aż się bardziej rozwinie i jak minie a potem kolejny cykl i kolejna nadzieja :)
    No no to fajna cena za bluzeczkę :)

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka mam nadzieje ze kolejny cykl bedzie szczesliwy dla Ciebie jak i dla innych staraczek :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Kasiu no teraz będę czekała aż się bardziej rozwinie i jak minie a potem kolejny cykl i kolejna nadzieja :)
    No no to fajna cena za bluzeczkę :)
    za buty

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    za buty

    Ewelinka za bluzke tyle dałam :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha bo obie o czyms pisalysmy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi małe niezrozumienie :)
    Też mam taką nadzieje . Ale tak mi smutno bo już myślałam że się udało ale cóż

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czesto z wyprzedazy wracam z niczym bo mi sie nic nie podoba:P z jednej strony lubie zakupy,ale z drugiej szal mnie bierze jak widze ile ludzi np. w Galerii.
    :))
    jakis uczucie goraca mnie wzielo dziewczynki. dziwnie czuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmierzylam tempke - 36,82 -pewnie po tej lampce, dwoch winka takie rozgrzanie:)

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ja czesto z wyprzedazy wracam z niczym bo mi sie nic nie podoba:P z jednej strony lubie zakupy,ale z drugiej szal mnie bierze jak widze ile ludzi np. w Galerii.
    :))
    jakis uczucie goraca mnie wzielo dziewczynki. dziwnie czuje

    to prawda dużo ludzi teraz w galeriach ale mi to jakoś aż tak nie przeszkadza jedynie kolejki do kas :( Może po tym winku tak Cie rozgrzało :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    to prawda dużo ludzi teraz w galeriach ale mi to jakoś aż tak nie przeszkadza jedynie kolejki do kas :( Może po tym winku tak Cie rozgrzało :)

    napewno:)

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ