X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie przejmuj się :* Uda wam się zobaczysz nie teraz to następnym razem trzeba w to wierzyć i się nie poddawać :*

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Kochana co jest ?
    a u męża wkurza mnie ten jego spokój i teksty typu " nie przejmuj się, następnym razem będzie lepiej" :/ w zasadzie niby co innego ma powiedzieć, ale ja już sama nie wiem czego chce..
    Aż mi się śmiać z samej siebie chce, huśtawka nastrojów wyjątkowo mocna w tym cyklu.
    Chyba po prostu jestem już zmęczona..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    prawie wszystkie się tu znamy :)
    ja mam podły humor i nawet nie ma do kogo gęby otworzyć...
    Za mężem boje się nawet chodzić co by się niepotrzebnie nie pokłócić, od wczoraj strach do mnie podejść ;)
    małpiszon wstretny sie zbliza?
    ja mam od wczoraj masakre, caly czas placze jeszcze nigdy tak nie miałam, i podejrzewam ze to od odstawienia hormonow;/
    normalnie paranoja zobaczylam ze auchan dzis do 22(zawsze do 20.30, a dzis chcemy jechac na zakupy przed sylwkiem) i w ryk;/ az sama sie pukam w czolo ze glupol ze mnie;)
    a maz sie smieje ze mu wstydu narobie w sklepie bo zobacze cos tansze o złotowke i sie rozplacze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 18:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a u męża wkurza mnie ten jego spokój i teksty typu " nie przejmuj się, następnym razem będzie lepiej" :/ w zasadzie niby co innego ma powiedzieć, ale ja już sama nie wiem czego chce..
    Aż mi się śmiać z samej siebie chce, huśtawka nastrojów wyjątkowo mocna w tym cyklu.
    Chyba po prostu jestem już zmęczona..
    Wiesz moj Piotrek tez tak czesto mowi az wkoncu sie denerwuje bo mam weazenie ze juz mu nie zalezy
    Bo ma takie podejscie . Chociaz nieraz sam przychodzi zeby mu pokazac wykres itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ta wredota taka jest grrr . Dość że robi podchody to jeszcze przez nią mamy doła :/ ale cóż zrobić , trzeba przez to przejść

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    małpiszon wstretny sie zbliza?
    ja mam od wczoraj masakre, caly czas placze jeszcze nigdy tak nie miałam, i podejrzewam ze to od odstawienia hormonow;/
    normalnie paranoja zobaczylam ze auchan dzis do 22(zawsze do 20.30, a dzis chcemy jechac na zakupy przed sylwkiem) i w ryk;/ az sama sie pukam w czolo ze glupol ze mnie;)
    a maz sie smieje ze mu wstydu narobie w sklepie bo zobacze cos tansze o złotowke i sie rozplacze ;)
    ja się dziś popłakałam oglądając "porodówkę" na tlc i ledwo wstrzymałam łzy oglądając UWAGA... "mój brat niedźwiedź" :D masakra :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a tak wogole to ja jutro smigam do pracy na 10 h i we wtorek tez na 10 h we wtorek szybkie szykowanko i spadamy na sylwka na domowke :)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiesz moj Piotrek tez tak czesto mowi az wkoncu sie denerwuje bo mam weazenie ze juz mu nie zalezy
    Bo ma takie podejscie . Chociaz nieraz sam przychodzi zeby mu pokazac wykres itp.
    No właśnie mam identycznie! ach Ci faceci dla nich to wszystko takie proste jest :)trzeba działać to działają, nie wyszło to się poprawi -zero stresu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my u nas planujemy domowke , a wiec szykowanko jedzonka mnie czeka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    No właśnie mam identycznie! ach Ci faceci dla nich to wszystko takie proste jest :)trzeba działać to działają, nie wyszło to się poprawi -zero stresu :)
    oj tak dlatego ja juz sie nie stresuje tyle razy malpa mnie nawiedzila ze nic mi stres nie da bo nic nie zmienie ze bede sie denerwowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a my u nas planujemy domowke , a wiec szykowanko jedzonka mnie czeka
    u nas byla ostatnio impreza na dodatek jechalismy po mateusza i to bylo przed impreza auto stoi pod domem do naprawy .

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a u męża wkurza mnie ten jego spokój i teksty typu " nie przejmuj się, następnym razem będzie lepiej" :/ w zasadzie niby co innego ma powiedzieć, ale ja już sama nie wiem czego chce..
    Aż mi się śmiać z samej siebie chce, huśtawka nastrojów wyjątkowo mocna w tym cyklu.
    Chyba po prostu jestem już zmęczona..

    kochana faceci czesto przechodza to ze spokojem i wychodzą z założenia ze jak nie teraz to nastepnym razem ale my ze jestesmy takie niecierpliwe to bysmy chciały już natychmiast taka juz nasza natura :/
    A ta huśtawka nastrojów to może @ sie zbliza

    karmelek lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiesz moj Piotrek tez tak czesto mowi az wkoncu sie denerwuje bo mam weazenie ze juz mu nie zalezy
    Bo ma takie podejscie . Chociaz nieraz sam przychodzi zeby mu pokazac wykres itp.

    na pewno mu zależy tylko może nie chce sie niepotrzebnie nakrecać. Mojego Marka interesuje czasem wykres ale przede wszystkim serduszkowanie :)

    karmelek lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a my u nas planujemy domowke , a wiec szykowanko jedzonka mnie czeka

    my również robimy u nas domowke także troche szykowania bedzie ale w sylwka mam wolne wiec bede miała czas no i w miedzy czasie bede ksiedza przyjmować po koledzie

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    na pewno mu zależy tylko może nie chce sie niepotrzebnie nakrecać. Mojego Marka interesuje czasem wykres ale przede wszystkim serduszkowanie :)
    Piotrek to znow ma ochote jak nie potrzeba bo jak sa te dni to albo zmeczony jest albo mu sie nie chce i tak to wychodzi

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Piotrek to znow ma ochote jak nie potrzeba bo jak sa te dni to albo zmeczony jest albo mu sie nie chce i tak to wychodzi

    skąd ja to znam, u mnie dokładnie to samo było jak sie staraliśmy ale nieraz musiałam postawić na swoim i nie miał wyjścia

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    skąd ja to znam, u mnie dokładnie to samo było jak sie staraliśmy ale nieraz musiałam postawić na swoim i nie miał wyjścia
    no to jak ja bardzo chcialam to mi powiedzial tak

    ,,Trzeba sie kochac z milosci a nie z przymusu bo jak bedzie z przymusu dziecka nie bedzie ,,

    Szlak mnie trafil i mi sie odechcialo
    na drugi dzien mu pow ze nie pstryknie palcem i bede w ciazy bo juz ile sie stramy i nic z tego nie ma . Wiec powiedzialam mu przyloz sie wkoncu bo ja zrezygnyje wogole bo z cyklu na cykl szlak mnie trafia .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mam to samo:P
    mój też często w moje dni płodne nie ma siły:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 19:09

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no to jak ja bardzo chcialam to mi powiedzial tak

    ,,Trzeba sie kochac z milosci a nie z przymusu bo jak bedzie z przymusu dziecka nie bedzie ,,

    Szlak mnie trafil i mi sie odechcialo
    na drugi dzien mu pow ze nie pstryknie palcem i bede w ciazy bo juz ile sie stramy i nic z tego nie ma . Wiec powiedzialam mu przyloz sie wkoncu bo ja zrezygnyje wogole bo z cyklu na cykl szlak mnie trafia .

    o kochana to widze u Ciebie wyższa technika jak tak Ci odpowiada ale rad nie rad musisz postawić na swoim w końcu sama dziecka nie zrobisz

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    całe szczęście że tu akurat mój problemu nie ma, bardziej ze mną jest problem bo ja wiecznie zmęczona jestem a jak co drugi dzień wracam z pracy po 20 to tylko marze o kolacji, prysznicu i spać :) ;)

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ