Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przesadzaj kochana :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Nie przesadzaj kochana :P

    Nudzi Ci sie z tymi foaciami ;D?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie nie mogę się zdecydować :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Jackie nie mogę się zdecydować :D

    o ja tez mam musialam meza wyciac ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nigdzie nie wyjeżdżamy, siostra stwierdziła że jednak imprezę zrobimy w domku, no cóż... trzeba szybko zrobić zakupy, może do sklepu pojadę na 18, wtedy będzie mniejszy ruch... A tych zakupów trochę będzie. Myślę jakie przekąski by tu zrobić i chyba zrobię szarlotkę, mam śledzie, i znalazłam dziś przepis na mini tarty z ciasta francuskiego z mozzarellą i pieczarkami. Siostra też robi murzynka i koreczki, ja myślę jeszcze o bruschetta na czosnkowej bagietce a znajoma ma przynieść sałatkę. Będzie jeszcze popcorn i chipsy.. i chyba tyle bo nie mam na nic więcej pomysłu...
    może jakąś wędlinę się jeszcze kupi. No i pewnie dla mężczyzn alkohol no i dla nas jakieś napoje.
    Czeka mnie wiele pracy, ale na pewno dziś nic nie zrobię bo obiecałam też mężowi że pojedziemy do sklepu po sprzęt narciarski, ciekawa jestem czy rzeczywiście kupię to co będzie mi się podobać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    No i nigdzie nie wyjeżdżamy, siostra stwierdziła że jednak imprezę zrobimy w domku, no cóż... trzeba szybko zrobić zakupy, może do sklepu pojadę na 18, wtedy będzie mniejszy ruch... A tych zakupów trochę będzie. Myślę jakie przekąski by tu zrobić i chyba zrobię szarlotkę, mam śledzie, i znalazłam dziś przepis na mini tarty z ciasta francuskiego z mozzarellą i pieczarkami. Siostra też robi murzynka i koreczki, ja myślę jeszcze o bruschetta na czosnkowej bagietce a znajoma ma przynieść sałatkę. Będzie jeszcze popcorn i chipsy.. i chyba tyle bo nie mam na nic więcej pomysłu...
    może jakąś wędlinę się jeszcze kupi. No i pewnie dla mężczyzn alkohol no i dla nas jakieś napoje.
    Czeka mnie wiele pracy, ale na pewno dziś nic nie zrobię bo obiecałam też mężowi że pojedziemy do sklepu po sprzęt narciarski, ciekawa jestem czy rzeczywiście kupię to co będzie mi się podobać.

    Nusia a ktos juz wie o maluszku zamierzasz moze na sylwku oswiadczyc nowine?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie a ile masz lat?


  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    padam... nie mam ochoty nawet na sylwestra. Planów nie mamy- koleżanka zadzwoniła z propozycją, ale jakoś nie jestem przekonana, najchętniej bym pojechała gdzieś potańczyć, zwykła dyskoteka by mi wystarczyła... Trochę odreagowałabym stresów. Nie wiem, mam wszystkiego dość, naprzemiennie smutek i zdenerwowanie mnie dobija :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Jackie a ile masz lat?

    22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejciu dziewuszki nie ogarniam tych waszych fotek!!!:D
    szalone;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Jackie a ile masz lat?

    pisalam juz na poczatku gdzies

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Nusia a ktos juz wie o maluszku zamierzasz moze na sylwku oswiadczyc nowine?

    To jest moja pierwsza ciąża, i z mężem postanowiłam że nasi rodzice dowiedzą się za 2 tygodnie a reszta rodziny tak stopniowo do końca pierwszego trymestru. Nawet trochę później, bo po historii mojej kuzynki wolałabym nie zapeszać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    22

    wyglądasz na tyle, dzieciuchu mały;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    Jejciu dziewuszki nie ogarniam tych waszych fotek!!!:D
    szalone;)

    ja zmienilam juz na stale ;D dba nie badz smutna , odpocznij:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    wyglądasz na tyle, dzieciuchu mały;))

    dzieciuchu:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    To jest moja pierwsza ciąża, i z mężem postanowiłam że nasi rodzice dowiedzą się za 2 tygodnie a reszta rodziny tak stopniowo do końca pierwszego trymestru. Nawet trochę później, bo po historii mojej kuzynki wolałabym nie zapeszać :(

    yhym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    dzieciuchu:(
    w sensie młodej buzi, nie smuć się!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    w sensie młodej buzi, nie smuć się!:)

    wiesz Ty co ;D
    a Ty myslalas ze ile mam 50 ;D ?
    hehe
    chociaz spoko ze sie nie starzeje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    wiesz Ty co ;D
    a Ty myslalas ze ile mam 50 ;D ?
    hehe
    chociaz spoko ze sie nie starzeje

    hmmm, 50 nie ale jak czytałam twoje wypowiedzi to one zawsze są takie wywarzone i mądre;) Jakbyś miała baaaardzo duże doświadczenie, przede wszystkim lat:) a tu niespodzianka, młodziutka Jackie;)
    super:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 16:47

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00monika00 wrote:
    hmmm, 50 nie ale jak czytałam twoje wypowiedzi to one zawsze są takie wywarzone i mądre;) Jakbyś miała baaaardzo duże doświadczenie, przede wszystkim lat:) a tu niespodzianka, młodziutka Jackie;)
    super:)

    no mlodziutek jestem ;D
    moze sa takie madre bo duzo czytam i niestety na medycynie musze sie dziwnym slownictwem wyrazac i o;D
    Ale tak urody nigdy nie zaduzo szczegolnie mlodosci ;d

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ