Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za wsparcie :) nie wiem co bym bez Was zrobiła :)

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czesc kochane <3


    hej Ewelka:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    dzięki za wsparcie :) nie wiem co bym bez Was zrobiła :)

    W końcu po to tu jesteśmy zeby sie wspierac i czasem postawić do pionu :)

    Cześć Ewelina :)

    nick nieaktualny, stardust87 lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    cześć dziewczyny :) ja za godzinę odbieram wyniki drugiej bety i strasznie się boję, bo od wczoraj mam wrażenie, że piersi jakby mniej mnie bolą.. Mam nadzieję, że sobie wkręcam, ale strasznie się boję.. :|
    Trzymam kciuki .
    Nie martw sie na zapas

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz rok przeszło biore kwas foliowy a od kilku miesiecy systematycznie jeszcze dodatkowo cynk, magnez z wit B6. herbate z dziurawca troche sie boje pic bo tam pisze na opakowaniu ze kobiety w pierwszym trymestrze ciazy nie moga i boje sie ze jakbym zaszła a jeszcze nie wiedziała ze jestem w ciązy ze mi tam cos to popsuje..
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny w przyszłym tyogodniu kolejny monitoring, może jeszcze urośnie. Dziś odebrałam wyniki, wszystko w normie, tylko dhea-s duuuuuuuuuużo niższe niż norma

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jakby nie daj boże w tym cyklu nie wyszło to zamawiam też żel co stardust mówiła i spróbuje . Ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 14:07

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejunia
    bylamu gina, dal mi sierowanie na badania tylko progesteron , prolaktyna i estrogeny jak zapytalam o krew i mocz to on powiedzial ze mi to narazie nie potrzebne dal mojemu mezowi tez skierowanie na badanie nasienia idziemy 13 stycznia 8 dni musimy przed bez serduszkowania ;DD
    nie wiem jak wytrzymamy wiec ten cykl to na bank juz nie nasz bo 13 to bd juz moj 17 dc wiec bez szans ;D a mam 25 cykle.
    ale chociaz bede miala wyniki i wszystko na spokojnie
    powiedzcie mi jak wyglada badanie nasienia bo on sie strasznie obawia tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ale jakby nie daj boże w tym cyklu nie wyszło to zamawiam też żel co stardust mówiła i spróbuje . Ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie :)

    ja kupilam dzis.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja kupilam dzis.
    a gdzie kupiłaś na allegro ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 14:29

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie samo badanie wykonujemy zupełnie sami. W laboratorium otrzymujemy suchy, jałowy, szklany pojemnik na nasienie. Należy rozpocząć od umycia prącia wodą z mydłem. Pojemnik ogrzewamy dłońmi by posiadał temperaturę ludzkiego ciała 36,6°C. Wytrysk nasienia uzyskujemy poprzez masturbację lub ręczne drażnienie zewnętrznych narządów płciowych. Nasienie musi pochodzić koniecznie z jednego i pierwszego wytrysku, po 3-5 dniowej wstrzemięźliwości seksualnej. Należy pobrać całą ilość nasienia do pojemnika i dostarczyć do laboratorium, by uzyskać wynik. Zabronione jest dostarczanie nasienia w prezerwatywie ze względu na substancje chemiczne, które działają plemnikobójczo i nie pozwalają na dokładny odczyt wyniku

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest! 872! cudownie! powinno być min. 498, a jest 872! bosko! :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Katha81, nick nieaktualny, kierzynka, nick nieaktualny, karmelek lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    jest! 872! cudownie! powinno być min. 498, a jest 872! bosko! :D

    ale piekny wynik!!!

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    jest! 872! cudownie! powinno być min. 498, a jest 872! bosko! :D
    Super, cudny wynik :)

    stardust87 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    jest! 872! cudownie! powinno być min. 498, a jest 872! bosko! :D
    GRATULACJE !!!!! :) szczęśliwej ciąży i pięknego macierzyństwa :)

    stardust87 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Hejunia
    bylamu gina, dal mi sierowanie na badania tylko progesteron , prolaktyna i estrogeny jak zapytalam o krew i mocz to on powiedzial ze mi to narazie nie potrzebne dal mojemu mezowi tez skierowanie na badanie nasienia idziemy 13 stycznia 8 dni musimy przed bez serduszkowania ;DD
    nie wiem jak wytrzymamy wiec ten cykl to na bank juz nie nasz bo 13 to bd juz moj 17 dc wiec bez szans ;D a mam 25 cykle.
    ale chociaz bede miala wyniki i wszystko na spokojnie
    powiedzcie mi jak wyglada badanie nasienia bo on sie strasznie obawia tego.
    z tego co się orientuję to facet zamyka się sam w pokoju, "robi swoje" do kubeczka i oddaje :P ale mogę się mylić, nigdy nie oddawałam nasienia :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki, a ja sie jeszcze lenie do wtorku, tak plakalam ze @ skąpa to mam jak wczoraj sie rozkrecila tak leje sie ze szok, drugi raz tak mam (bo pierwszy raz taka obfita mialam przy poronieniu)pewnie to przez hormony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    a gdzie kupiłaś na allegro ?

    superpharm

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie faktyczne to mogą być bliźniaki jak taka beta :)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak zrobie w domu sie zabawimy i oddamy do laboratorium.

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ