Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka II wrote:
    Hej dziewczyn! :) Jak w nowym roku? Do mnie wczoraj przyszła noworoczna @. Jakoś mnie specjalnie nie zaskoczyła, ale liczę, że kolejna dłuuuuugo się nie pojawi!
    Hej dobrze kochana .
    Trzymam kciuki niech @ spada !

    Ewelka II lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    mam . testy wykazały, że prawie na wszystko, a na Avamysie było super, mogłam naet przebywać w jednym pomieszczeniu z kotem :)gdzie normalnie psikam,prycham i nie moge oddychać
    Ja tez mam na wszystko prawie. Najgorsze, że na czekolade jestem uczulona :( Teraz odstawiam leki i chodze na naświetlanie promieniami UV tylko nie wiem czy UVA czy UVB, bo jedne sa szkodliwe a drugie nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak swoja droga to plakac mi sie chce tylko nie wiem czy ze smiechu czy z rozpaczy bo mąz chory i zapowiada sie na to, że owulacja bedzie niedługo a on taki slaby :)

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nieciekawie , ja sie tylko zastanawiam jak kiedyś kobiety z takimi przypadłościami funkcjonowały i zachodziły w ciąze

    iv09hdgenu0skffm.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    A tak swoja droga to plakac mi sie chce tylko nie wiem czy ze smiechu czy z rozpaczy bo mąz chory i zapowiada sie na to, że owulacja bedzie niedługo a on taki slaby :)
    moj ostatnio jak chorował to twierdził, że to najlepsze lekarstwo:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    to nieciekawie , ja sie tylko zastanawiam jak kiedyś kobiety z takimi przypadłościami funkcjonowały i zachodziły w ciąze
    nie wyobrazam sobie tego. Ale wlasciwie to dawniej nikt tylu lekow nie bral nikt sie nie przejmował ludzie bardziej sie uodparniali, a teraz idziesz do lekarza to leki antybiotyli i nie dosc ze krocie sie zostawia w aptece i jeszcze czsami nie pomaga to

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    A tak swoja droga to plakac mi sie chce tylko nie wiem czy ze smiechu czy z rozpaczy bo mąz chory i zapowiada sie na to, że owulacja bedzie niedługo a on taki slaby :)
    Kochana nasmaruj go amolem :) u nas mama robila syrop z cebuli czy jakos tak codziennie pilismy . A teraz ja malo choruje . raz na jakis czas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    moj ostatnio jak chorował to twierdził, że to najlepsze lekarstwo:)
    takim lekarstwem jeszcze go nie leczylam :D

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spróbuj spróbuj, mojemu pomogło zdecydowanie:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    spróbuj spróbuj, mojemu pomogło zdecydowanie:)
    w takim razie musze koniecznie spróbować :D:D

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, czy to od picia dziurawca, ale strasznie mnie od 3 dni kłują jajniki?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    w takim razie musze koniecznie spróbować :D:D

    Ania, sprobuj:) Męża odrazu postawi na nogi :) takie rozgrzanie najlepsze :)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    nie wiem, czy to od picia dziurawca, ale strasznie mnie od 3 dni kłują jajniki?


    Natasza, mnie też... ale dziurawca nie piję

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny które piły, albo piją, czy macie podobne spostrzeżenia?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hallo :)

    jak tam dziś humory? ja mam za sobą pierwszy dzień mierzenia temperatury :)

    Stardust ogromnie Ci gratuluje!! :)

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Natasza, mnie też... ale dziurawca nie piję
    to może na zmianę na pogody, może wreszcie spadnie śnieg hehe:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    dziewczyny które piły, albo piją, czy macie podobne spostrzeżenia?
    ja nie pije tego kochana

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    dziewczyny które piły, albo piją, czy macie podobne spostrzeżenia?
    ha pije ale dopiero od trzech dni tego dziurawca i jeszcze nic nie zauważyłam :)

    natasza82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    hallo :)

    jak tam dziś humory? ja mam za sobą pierwszy dzień mierzenia temperatury :)

    Stardust ogromnie Ci gratuluje!! :)
    Czesc kochana <3
    Kurcze ten nowy rok nie poznaje Piotrka :)
    W tym roku do mnie mowi tak zrobilas test . a ja jaki test on no na ciazowy za wczesnie owulacyjny . Zeby mi nie przypomial wczoraj bym nie zrobila a wczoraj byl pozytywny .

    natasza82, karmelek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    hallo :)

    jak tam dziś humory? ja mam za sobą pierwszy dzień mierzenia temperatury :)

    Stardust ogromnie Ci gratuluje!! :)

    Hej :*

‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ