Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Dziewczynki co z tym dziurawcem, czy on nam może coś pomóc? Jakie ma właściwości?:)
    Sama dokładnie nie wiem jaki ma to wpływ na "nasze sprawy". Doczytalam sie tylko, ze pomaga to na uklad trawienny i cos tam jeszcze. Ja sie tylko zastanawiam czy pic czy nie bo jestem alergikiem i z reguły wszystko mi szkodzi :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    :( nie dobrze. Ja pije gripex profilaktycznie ale musze odstawic bo to raczej nie sprzyja zachodzeniu w ciąze :)
    nom . Wczoraj jeszcze p[ojechalismy do znajomych i tez sie zaprawilam :D a dzis rano wstalam Nie moglam prawie mowic

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziurawiec ma ponoć działanie przeciwbakteryjne :)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    nom . Wczoraj jeszcze p[ojechalismy do znajomych i tez sie zaprawilam :D a dzis rano wstalam Nie moglam prawie mowic

    a bralas coś na to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    a bralas coś na to?
    nie biore zadnych lekow .
    Jak mnie gardlo boli plucze woda z sola gardlo i przechodzi juz lepiej
    ostatnio wzielam tab od bolu bo nie dawalam rady na brzuch

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2014, 17:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze wczoraj mialam test pozytywny a jajniki nie bola ani nic .
    tylko co wtedy mnie bolal brzuch i teraz cisza

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Sama dokładnie nie wiem jaki ma to wpływ na "nasze sprawy". Doczytalam sie tylko, ze pomaga to na uklad trawienny i cos tam jeszcze. Ja sie tylko zastanawiam czy pic czy nie bo jestem alergikiem i z reguły wszystko mi szkodzi :/

    Piłaś już wcześniej czy dopiero zaczynasz? Zaszkodzić nie powinno...:)
    Hmmm mi ginka zalecila cyclondynon, ale czy to faktycznie cos pomoze...Z tego co wyczytalam bardziej reguluje napiecie przed miesiaczkowe. Czy ktoras moze to brala?

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    nie biore zadnych lekow .
    Jak mnie gardlo boli plucze woda z sola gardlo i przechodzi juz lepiej
    ostatnio wzielam tab od bolu bo nie dawalam rady na brzuch
    w ogóle nie bierzesz żadnych? Zazdroszcze Ci :P Ja mam atopowe zapalenie skory i takie bole miesiaczkowe ze zawsze wszystko meczy mnie na raz na początku każdego cyklu, że musze brac leki :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Piłaś już wcześniej czy dopiero zaczynasz? Zaszkodzić nie powinno...:)
    Hmmm mi ginka zalecila cyclondynon, ale czy to faktycznie cos pomoze...Z tego co wyczytalam bardziej reguluje napiecie przed miesiaczkowe. Czy ktoras moze to brala?
    Zaczynam. Własnie zaparzyłam i zastanawiam sie czy pić czy nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    w ogóle nie bierzesz żadnych? Zazdroszcze Ci :P Ja mam atopowe zapalenie skory i takie bole miesiaczkowe ze zawsze wszystko meczy mnie na raz na początku każdego cyklu, że musze brac leki :(

    bol miesiaczkowy mialam taki silny chyba z 4 cykle temu . ostatnio boli mnie tak ze da sie wytrzymac . chyba ze mam atak migreny to wtedy musze wziasc bo sie nie da wytrzymac ale cos ucichly bole

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    bol miesiaczkowy mialam taki silny chyba z 4 cykle temu . ostatnio boli mnie tak ze da sie wytrzymac . chyba ze mam atak migreny to wtedy musze wziasc bo sie nie da wytrzymac ale cos ucichly bole
    juz sie balam, że tylko ja biore leki starajac sie o dziecko. Moj dermatolog mowi, że da sie przezyc ciaze na lekach ze sterydami... sama nie wiem bo to szkodzi. Ale z drugiej strony chcialabym miec taki problem fosolinkę i brac czy nie brac :)

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale chodzi o Sterydy na alergię?

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    ale chodzi o Sterydy na alergię?
    tak tylko niekoniecznie doustnie tylko w kremach na wysypkę.

  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyn! :) Jak w nowym roku? Do mnie wczoraj przyszła noworoczna @. Jakoś mnie specjalnie nie zaskoczyła, ale liczę, że kolejna dłuuuuugo się nie pojawi!

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha , kurcze, bo ja nie wiem czy nie będe musiała braćż nie b miejscowe do nosa Avamys, teraz juz nie biore tego z 8 mc

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    aha , kurcze, bo ja nie wiem czy nie będe musiała braćż nie b miejscowe do nosa Avamys, teraz juz nie biore tego z 8 mc
    tez masz alergie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    juz sie balam, że tylko ja biore leki starajac sie o dziecko. Moj dermatolog mowi, że da sie przezyc ciaze na lekach ze sterydami... sama nie wiem bo to szkodzi. Ale z drugiej strony chcialabym miec taki problem fosolinkę i brac czy nie brac :)
    ja staram sie nie brac jak mam wolne to wole polezec i nie brac lekow no ale jesli sie nasila to pewnie ze wezme lek .
    Sa dziewczyny ze biora leki przeciw boloowe i nie tylko leki i fasolinki sa zdrowe i wszystko dobrze .
    Moim zdaniem przesadzamy troche huhamy dmuchamy .
    Dlatego ja juz sie uspokoilam mam zajsc to zajde :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    tak tylko niekoniecznie doustnie tylko w kremach na wysypkę.
    w kremach to normalnie kochana mozna . ja tez mam kremy na krostki bo wyskoczyly mi jak tu przylecialam od wody .

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam . testy wykazały, że prawie na wszystko, a na Avamysie było super, mogłam naet przebywać w jednym pomieszczeniu z kotem :)gdzie normalnie psikam,prycham i nie moge oddychać

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka II wrote:
    Hej dziewczyn! :) Jak w nowym roku? Do mnie wczoraj przyszła noworoczna @. Jakoś mnie specjalnie nie zaskoczyła, ale liczę, że kolejna dłuuuuugo się nie pojawi!
    Hej :* Na pewno bedzie dobrze i tego tez Ci życze, żebys nastepna @ zobaczyła za 9 miesiecy :)

    natasza82, Ewelka II, Sylvka lubią tę wiadomość

‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ