X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3. Kasia tez tu jest :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 20:31

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    tak jeszcze doskakuję bo tu kanapeczki dla M na jutro i kolacyjka bo niedługo wraca :) a tak z innej beczki masz pomysł co kupić swojemu na Święta?

    no zobacz, w podobny temat trafilysmy :) hehe

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja jestem chwilowo :)

    Czarna94 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy !! nie wiem może jakieś ambitne lego czy to już przeżytek :P

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha ja mam 2 bratanice i też mam zawsze problem z prezentami bo one wszystko mają. 4-letnia dostanie w tym roku ode mnie puzzle, bo nie jestem fanką drogich prezentów ;P
    Kaśka też zawsze mam z tym problem :P Może jakieś perfumy, albo zegarek? Ja jak nic nie wymyślę to zawsze mam alternatywę: książki ;) On kocha książki i zawsze się z nich cieszy najbardziej :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się zebrałyśmy 4 Kaśki :D

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff... doczytałam :)
    Ja z moim też mam problem..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skonczyłam :) własnie jakos tu cicho dziś?

    mnie tez sie wszyscy pytaja: "kiedy u was?" "co sie nic nie staracie?" itd itp. a mi na jezyk sie cisnie a g....ucio was to obchodzi! no bo ile razy mozna sie pytac o to samo? wkurzam sie bo kazdy mysli ze to taka prosta sprawa... a jeszcze bardziej działaja mi dziweczyny ktore sa w ciazy a nie dbaja o nia i np.(jak moja kolezanka) pali papierochy we mnie to az sie krew gotuje!! bo ona ma fasolke i pali a ja nie pije nie pale biore tabletki staram sie a tu jak zawsze wielkie rozczarowanie....:(

    czuje ze i w tym cyklu tez nic z tego a i ta moja temp jakas dziwna....


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde mój właśnie nie lubi czytać tylko filmy by oglądał, zegarek ma nowy perfumy też najlepiej to dwie kreseczki by się nadawały ale testuje po Nowym Roku w sumie w jego urodziny :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    storczyk wrote:
    skonczyłam :) własnie jakos tu cicho dziś?

    mnie tez sie wszyscy pytaja: "kiedy u was?" "co sie nic nie staracie?" itd itp. a mi na jezyk sie cisnie a g....ucio was to obchodzi! no bo ile razy mozna sie pytac o to samo? wkurzam sie bo kazdy mysli ze to taka prosta sprawa... a jeszcze bardziej działaja mi dziweczyny ktore sa w ciazy a nie dbaja o nia i np.(jak moja kolezanka) pali papierochy we mnie to az sie krew gotuje!! bo ona ma fasolke i pali a ja nie pije nie pale biore tabletki staram sie a tu jak zawsze wielkie rozczarowanie....:(

    czuje ze i w tym cyklu tez nic z tego a i ta moja temp jakas dziwna....


    Kochana taka niesprawiedliwość jest niestety nieunikniona. Przytulam Cię na pocieszenie :) Mnie na szczęście o to nie pytają. Tylko teść się ostatnio dość często o wnuka dopomina. Nawet instruował ostatnio mojego męża kiedy możemy zacząć się starać. Tak jakby to jemu było o tym decydować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    kurde mój właśnie nie lubi czytać tylko filmy by oglądał, zegarek ma nowy perfumy też najlepiej to dwie kreseczki by się nadawały ale testuje po Nowym Roku w sumie w jego urodziny :)

    No to powiem Ci że masz zagadkę :P A może jakaś gra na komputer? Czy na konsolę jeśli posiadacie? Mężczyźni to jak dzieci, zawsze się z takich rzeczy cieszą :D

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    storczyk wrote:
    skonczyłam :) własnie jakos tu cicho dziś?

    mnie tez sie wszyscy pytaja: "kiedy u was?" "co sie nic nie staracie?" itd itp. a mi na jezyk sie cisnie a g....ucio was to obchodzi! no bo ile razy mozna sie pytac o to samo? wkurzam sie bo kazdy mysli ze to taka prosta sprawa... a jeszcze bardziej działaja mi dziweczyny ktore sa w ciazy a nie dbaja o nia i np.(jak moja kolezanka) pali papierochy we mnie to az sie krew gotuje!! bo ona ma fasolke i pali a ja nie pije nie pale biore tabletki staram sie a tu jak zawsze wielkie rozczarowanie....:(

    czuje ze i w tym cyklu tez nic z tego a i ta moja temp jakas dziwna....

    no wlasnie tak to jest, moja kierowniczka ktora jest w ciazy moze nie pali ale pije duzo kawy, coca coli i dzien w dzien je jakies dziwne dania w plastikowych pojemniczkach ktore zalewa wrzatkiem albo tylko mc donald itp. Wogole nie dba o odzywianie a mnie to wkurza bo ja bym wszystko zdrowiutenkie jadla zeby tylko dzidzius mial dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 20:44

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    storczyk wrote:
    skonczyłam :) własnie jakos tu cicho dziś?

    mnie tez sie wszyscy pytaja: "kiedy u was?" "co sie nic nie staracie?" itd itp. a mi na jezyk sie cisnie a g....ucio was to obchodzi! no bo ile razy mozna sie pytac o to samo? wkurzam sie bo kazdy mysli ze to taka prosta sprawa... a jeszcze bardziej działaja mi dziweczyny ktore sa w ciazy a nie dbaja o nia i np.(jak moja kolezanka) pali papierochy we mnie to az sie krew gotuje!! bo ona ma fasolke i pali a ja nie pije nie pale biore tabletki staram sie a tu jak zawsze wielkie rozczarowanie....:(

    czuje ze i w tym cyklu tez nic z tego a i ta moja temp jakas dziwna....
    a bo ten rok jak dla mnie był do bani na początku szło wszystko dobrze nie miałam problemu żeby zajść pierwszy cykl i strzał w 10 potem okazało się że podwójny byłam przeszczęśliwa i mówiłam sobie 13 to moja liczba OM też 13 na marginesie i w ogóle super się czułam w ciąży i wszystó było cudownie do 22 tc a potez jeden dzień i wszystko stracone koszmar. Niech ten Rok już się skończy w Nowym będzie lepiej dziewczynki trzymam za wszystkie kciuki :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    tak jeszcze doskakuję bo tu kanapeczki dla M na jutro i kolacyjka bo niedługo wraca :) a tak z innej beczki masz pomysł co kupić swojemu na Święta?

    ja w tym roku kupuje mojemu taka fajna pikowana kamizelke, wiem ze bedzie sie cieszyc :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy Rok na pewno będzie dla nas wszystkich lepszy :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    a bo ten rok jak dla mnie był do bani na początku szło wszystko dobrze nie miałam problemu żeby zajść pierwszy cykl i strzał w 10 potem okazało się że podwójny byłam przeszczęśliwa i mówiłam sobie 13 to moja liczba OM też 13 na marginesie i w ogóle super się czułam w ciąży i wszystó było cudownie do 22 tc a potez jeden dzień i wszystko stracone koszmar. Niech ten Rok już się skończy w Nowym będzie lepiej dziewczynki trzymam za wszystkie kciuki :)

    ojej, przykro mi! ja tez juz chce aby ten rok sie skonczyl!!!

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    no wlasnie tak to jest, moja kierowniczka ktora jest w ciazy moze nie pali ale pije duzo kawy, coca coli i dzien w dzien je jakies dziwne dania w plastikowych pojemniczkach ktore zalewa wrzatkiem albo tylko mc donald itp. Wogole nie dba o odzywianie a mnie to wkurza bo ja bym wszystko zdrowiutenkie jadla zeby tylko dzidzius mial dobrze :)


    nogdy sie z tym nie pogodze ale widocznie tak musi byc z gory ustalone co komu pisane...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 20:49


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja w tym roku kupuje mojemu taka fajna pikowana kamizelke, wiem ze bedzie sie cieszyc :)
    fajnie podoba mi się ale mój jest ciężki do ubrania haha chyba kupię sobie i ubiorę nową bieliznę i będę jego prezencikiem dwa w jednym :P

    Katha81, weronika86 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta pełnia to mnie dziś wykończy. Ledwo żyję, zła jakaś.. zdegustowana..
    I w nocy spać pewnie nie będę, bo nigdy w pełnie nie śpię (i w okolicy).

    A z innej beczki to czytałam dziś artykuł w nowym Cosmo: 100 sposobów, żeby czuć się seksownie. Uderzyło mnie to, że ja się tak od jakiegoś czasu w ogóle nie czuję. Odkąd zaszłam w ciążę (na początku czerwca) i później ją straciłam w ogóle o siebie nie dbam. Tzn oczywiście myję się, maluję itd., ale jestem cholernie niezadowolona ze swojego wyglądu. Wcześniej byłam dość aktywna, dużo chudsza i jędrniejsza. Lubiłam się ładnie ubrać, psiknąć rano pięknymi perfumami, chociaż pracuję u siebie w domu... A teraz? Zakładam dżinsy, szary sweter, włosy w kucyk wiążę. Na swoje ciało patrzeć nie mogę, bo odkąd tzw. "wymioty ciężarnych" położyły mnie do łóżka tak przestałam w ogóle ćwiczyć. A bo to przed owulką, a bo to po owulce. Wszystko się wokół tego jaja kręciło (a nawet nie wiem czy ono było). Ćwiczyłam tylko przez te 4-5 dni kiedy @ była. W żadne spodnie się w tej chwili nie mieszczę - nigdy nie ważyłam tyle co teraz :O
    I stwierdziłam: KONIEC! Wzięłam długą, gorącą kąpiel. Zrobiłam peeling całego ciała, nałożyłam maskę na włosy, wypumeksowałam pięty, zaraz pomaluję paznokcie. A jutro, jeśli temperatura nie pójdzie w górę, wracam do Chodakowskiej. Bo już mam dosyć patrzenia na taką siebie - zupełnie mi nie znaną. Chce patrzeć w lustro z uśmiechem na twarzy. Bo jakie są szanse, że taka nieszczęśliwa zajdę w ciążę? Myślę, że żadne...
    O, to sobie pogadałam ;) Ale już skończyłam :)

    weronika86, Milcia, Magdzialenka lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    fajnie podoba mi się ale mój jest ciężki do ubrania haha chyba kupię sobie i ubiorę nową bieliznę i będę jego prezencikiem dwa w jednym :P

    To Ty nic nie kupuj tylko kokardkę na sobie zawiąż :D

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ