X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    To Ty nic nie kupuj tylko kokardkę na sobie zawiąż :D
    można kupić takie specjalne kokardy a`la strój. W internetowych sklepach z bielizną. I na ministerstwoseksu.pl czy jakoś tak :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe a kupię będę mieć więcej łaszków :P

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A ta pełnia to mnie dziś wykończy. Ledwo żyję, zła jakaś.. zdegustowana..
    I w nocy spać pewnie nie będę, bo nigdy w pełnie nie śpię (i w okolicy).

    A z innej beczki to czytałam dziś artykuł w nowym Cosmo: 100 sposobów, żeby czuć się seksownie. Uderzyło mnie to, że ja się tak od jakiegoś czasu w ogóle nie czuję. Odkąd zaszłam w ciążę (na początku czerwca) i później ją straciłam w ogóle o siebie nie dbam. Tzn oczywiście myję się, maluję itd., ale jestem cholernie niezadowolona ze swojego wyglądu. Wcześniej byłam dość aktywna, dużo chudsza i jędrniejsza. Lubiłam się ładnie ubrać, psiknąć rano pięknymi perfumami, chociaż pracuję u siebie w domu... A teraz? Zakładam dżinsy, szary sweter, włosy w kucyk wiążę. Na swoje ciało patrzeć nie mogę, bo odkąd tzw. "wymioty ciężarnych" położyły mnie do łóżka tak przestałam w ogóle ćwiczyć. A bo to przed owulką, a bo to po owulce. Wszystko się wokół tego jaja kręciło (a nawet nie wiem czy ono było). Ćwiczyłam tylko przez te 4-5 dni kiedy @ była. W żadne spodnie się w tej chwili nie mieszczę - nigdy nie ważyłam tyle co teraz :O
    I stwierdziłam: KONIEC! Wzięłam długą, gorącą kąpiel. Zrobiłam peeling całego ciała, nałożyłam maskę na włosy, wypumeksowałam pięty, zaraz pomaluję paznokcie. A jutro, jeśli temperatura nie pójdzie w górę, wracam do Chodakowskiej. Bo już mam dosyć patrzenia na taką siebie - zupełnie mi nie znaną. Chce patrzeć w lustro z uśmiechem na twarzy. Bo jakie są szanse, że taka nieszczęśliwa zajdę w ciążę? Myślę, że żadne...
    O, to sobie pogadałam ;) Ale już skończyłam :)

    Bardzo dobre nastawienie kochana!! Ja też przez długi czas nie mogłam się wziąć za siebie, bo cały stres topiłam w czekoladzie i czipsach :P No ale niedawno udało mi się zrzucić 9 kilo i patrzę na siebie z co raz większym zadowoleniem :) I nawet nie wiesz jak mnie cieszy że coś jest na mnie za luźne :D Przydało by się zrzucić jeszcze parę kilo tu i tam ale na prawdę nie potrafię się za to zabrać

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A ta pełnia to mnie dziś wykończy. Ledwo żyję, zła jakaś.. zdegustowana..
    I w nocy spać pewnie nie będę, bo nigdy w pełnie nie śpię (i w okolicy).

    A z innej beczki to czytałam dziś artykuł w nowym Cosmo: 100 sposobów, żeby czuć się seksownie. Uderzyło mnie to, że ja się tak od jakiegoś czasu w ogóle nie czuję. Odkąd zaszłam w ciążę (na początku czerwca) i później ją straciłam w ogóle o siebie nie dbam. Tzn oczywiście myję się, maluję itd., ale jestem cholernie niezadowolona ze swojego wyglądu. Wcześniej byłam dość aktywna, dużo chudsza i jędrniejsza. Lubiłam się ładnie ubrać, psiknąć rano pięknymi perfumami, chociaż pracuję u siebie w domu... A teraz? Zakładam dżinsy, szary sweter, włosy w kucyk wiążę. Na swoje ciało patrzeć nie mogę, bo odkąd tzw. "wymioty ciężarnych" położyły mnie do łóżka tak przestałam w ogóle ćwiczyć. A bo to przed owulką, a bo to po owulce. Wszystko się wokół tego jaja kręciło (a nawet nie wiem czy ono było). Ćwiczyłam tylko przez te 4-5 dni kiedy @ była. W żadne spodnie się w tej chwili nie mieszczę - nigdy nie ważyłam tyle co teraz :O
    I stwierdziłam: KONIEC! Wzięłam długą, gorącą kąpiel. Zrobiłam peeling całego ciała, nałożyłam maskę na włosy, wypumeksowałam pięty, zaraz pomaluję paznokcie. A jutro, jeśli temperatura nie pójdzie w górę, wracam do Chodakowskiej. Bo już mam dosyć patrzenia na taką siebie - zupełnie mi nie znaną. Chce patrzeć w lustro z uśmiechem na twarzy. Bo jakie są szanse, że taka nieszczęśliwa zajdę w ciążę? Myślę, że żadne...
    O, to sobie pogadałam ;) Ale już skończyłam :)
    mam to samo haha

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet i na allegro są :P

    stardust87 lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    mam to samo haha
    ale z pełnią czy z ciałem? :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z ciałem raczej bo te pełnie chyba na mnie nie działają szczególnie na szczęście :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    z ciałem raczej bo te pełnie chyba na mnie nie działają szczególnie na szczęście :)

    Na mnie też nie działają :)

  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust tez cwiczyłam z Chodakowska ale niestety przestałam i nie wiem dlaczego?? a teraz ciezko mi powrocic bo a to nie mam czasu a to cos wypadnie..?a tu kg leca niby nie jem duzo ale to co najgorsze mam do pokonania to czekolada normalnie jestem od niej uzalezniona... Ale postanowienie noworoczne jest i bede dozyc do tego zeby sie sprawdziło :) wiem ze jeszcze stary rok jest ale ja juz nowym zyje :)


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A ta pełnia to mnie dziś wykończy. Ledwo żyję, zła jakaś.. zdegustowana..
    I w nocy spać pewnie nie będę, bo nigdy w pełnie nie śpię (i w okolicy).

    A z innej beczki to czytałam dziś artykuł w nowym Cosmo: 100 sposobów, żeby czuć się seksownie. Uderzyło mnie to, że ja się tak od jakiegoś czasu w ogóle nie czuję. Odkąd zaszłam w ciążę (na początku czerwca) i później ją straciłam w ogóle o siebie nie dbam. Tzn oczywiście myję się, maluję itd., ale jestem cholernie niezadowolona ze swojego wyglądu. Wcześniej byłam dość aktywna, dużo chudsza i jędrniejsza. Lubiłam się ładnie ubrać, psiknąć rano pięknymi perfumami, chociaż pracuję u siebie w domu... A teraz? Zakładam dżinsy, szary sweter, włosy w kucyk wiążę. Na swoje ciało patrzeć nie mogę, bo odkąd tzw. "wymioty ciężarnych" położyły mnie do łóżka tak przestałam w ogóle ćwiczyć. A bo to przed owulką, a bo to po owulce. Wszystko się wokół tego jaja kręciło (a nawet nie wiem czy ono było). Ćwiczyłam tylko przez te 4-5 dni kiedy @ była. W żadne spodnie się w tej chwili nie mieszczę - nigdy nie ważyłam tyle co teraz :O
    I stwierdziłam: KONIEC! Wzięłam długą, gorącą kąpiel. Zrobiłam peeling całego ciała, nałożyłam maskę na włosy, wypumeksowałam pięty, zaraz pomaluję paznokcie. A jutro, jeśli temperatura nie pójdzie w górę, wracam do Chodakowskiej. Bo już mam dosyć patrzenia na taką siebie - zupełnie mi nie znaną. Chce patrzeć w lustro z uśmiechem na twarzy. Bo jakie są szanse, że taka nieszczęśliwa zajdę w ciążę? Myślę, że żadne...
    O, to sobie pogadałam ;) Ale już skończyłam :)


    oj a myslalam, ze tylko ja w pelnie chodze jak zombiak :) w dzien ledwo chodze, w nocy spac nie moge...jeszcze wlosy jak zazcely rosnac na brodzie przy pcos to sobie mysle...kuzwa w wilkolaka sie zamieniam...hahhaaha

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapraszam rowniez na mojego posta DZIECKO I ZWIERZAK, bardzo intersuje mnie wasze zdanie i napewno nikt was tam nie oleje :)

    natasza82 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    oj a myslalam, ze tylko ja w pelnie chodze jak zombiak :) w dzien ledwo chodze, w nocy spac nie moge...jeszcze wlosy jak zazcely rosnac na brodzie przy pcos to sobie mysle...kuzwa w wilkolaka sie zamieniam...hahhaaha
    ehehehe... no, ta pełnia to zdradliwa jest :P

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    storczyk wrote:
    stardust tez cwiczyłam z Chodakowska ale niestety przestałam i nie wiem dlaczego?? a teraz ciezko mi powrocic bo a to nie mam czasu a to cos wypadnie..?a tu kg leca niby nie jem duzo ale to co najgorsze mam do pokonania to czekolada normalnie jestem od niej uzalezniona... Ale postanowienie noworoczne jest i bede dozyc do tego zeby sie sprawdziło :) wiem ze jeszcze stary rok jest ale ja juz nowym zyje :)
    Ja z Ewką też już ćwiczyłam - przed ciążą. W 3 tygodnie tak mi ładnie ciało wyrzeźbiła, że aż sama w szoku byłam. Ale startowałam z dużo lepszą kondycją i wyglądem niż teraz. Teraz będzie trudniej. Bo właściwie codziennie alk, czekolada, co drugi dzień jakiś fast food. Koniec! Wczoraj ostatnie piwo! Dziś ostatnia szklanka pepsi! O!

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze po nocy laze i ludzi kasam,dlatego w dzien niewyspana jestem :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak pełnia na Was nie działa to tylko pozazdrościć. Ja to w ogóle jestem wrażliwa na naturę. Lekka zmiana pogody, wahania ciśnienia itd i ja nie do życia jestem :|

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż kradnie kompa :( Odezwę się później. Buzia :*

    Katha81 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popijam winko na lepsze endo :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    Ja z Ewką też już ćwiczyłam - przed ciążą. W 3 tygodnie tak mi ładnie ciało wyrzeźbiła, że aż sama w szoku byłam. Ale startowałam z dużo lepszą kondycją i wyglądem niż teraz. Teraz będzie trudniej. Bo właściwie codziennie alk, czekolada, co drugi dzień jakiś fast food. Koniec! Wczoraj ostatnie piwo! Dziś ostatnia szklanka pepsi! O!

    tez byłam z niej zadowolona załuje ze przestalam. ja alko nie pije ale za to czekolada nadrabiam raz na jakis czas fast food no i od miesiaca staram sie mniej pic coli czy pepsi. musze sie ogarnac i wziasc sie za siebie! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 21:18


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide zrobic test ovu zobacze co wyjdzie......nie długo wracam ;)


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ