X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to daj jutro znać jak bedziesz już po testowaniu :) ja mam nadzieje, że @ nie przyjdzie i będę mogła zrobić jutro test no i wiadomo na co my tu czekamy ;) na 2 kreseczki Miska0811 ;)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ty to masz dobrze miska0811 ja do 20 w pracy ;/

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    zgadzam się z tobą Jackie bo w zeszlym mies. zrobiłam go przed @ i dupa więc teraz stwierdziłam, ze lepiej poczekać do @ ale mam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Chyba jutro będę robić test z rana. Pomóżcie

    w takim wypadku to i ja bym zrobila ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze Wam sie uda wierze z calego serca ze zostane ciocia <3

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy hmm... ciężka sprawa w sumie to jedynie ta temperatura od 7 dni 36,9 a tak to raczej żadnych :( ale zawsze się pocieszam, że można nie mieć żadnych objawów no ale jak to się mówi: nadzieja matką głupich;/ akurat u mnie tak często wychodzi :(

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    dziewczyny, zajrzyjcie na mój wykres, czy mam sobie robić nadzieję jeszcze... tak mi ta temperatura stopniowo w dół ucieka... :/

    serduszko ja mysle ze jasne ;d ! nie zawsze jest tak ze ona jest ciagle wysoka wielu dziewczynom spadla , w porownaniu z podstawowa temp i tak jest wysoka <3 licze na zostanie ciocia <3

    olka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiecie co tak mnie boli brzuch jak na @ , nie wiem a moze to owulacja albo po nie mam pojecia :( dopiero 15 DC wiec nie mozliwe by @ , od jutra lutka
    mam nadzieje ze to moze byc owu a wczoraj <3 bylo ;d ale temp nic mi nie mowi ze mogloby by to ;D

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    dziewczyny, zajrzyjcie na mój wykres, czy mam sobie robić nadzieję jeszcze... tak mi ta temperatura stopniowo w dół ucieka... :/
    Nic sie nie martw jeszcze moze odbic tylko cos dziwne niewiem czy u ciebie byla owulka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    no wiecie co tak mnie boli brzuch jak na @ , nie wiem a moze to owulacja albo po nie mam pojecia :( dopiero 15 DC wiec nie mozliwe by @ , od jutra lutka
    mam nadzieje ze to moze byc owu a wczoraj <3 bylo ;d ale temp nic mi nie mowi ze mogloby by to ;D
    moze jest za rogiem :D
    ja przed @ mialam tak jak by mnie choroba rozkladala i jak bym goraczke miala a na drugi dzien jakreka odiol no i @ przyszla pierwszy raz tak miala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    moze jest za rogiem :D
    ja przed @ mialam tak jak by mnie choroba rozkladala i jak bym goraczke miala a na drugi dzien jakreka odiol no i @ przyszla pierwszy raz tak miala

    tylko ze u mnie do @ to jeszcze kilkanasie dni ;D
    jutro ostatni dzien moich mozliwosci bo jade do rodzicow na 4 dni dopiero wigilia razem bo mis ma tez kilka spraw wiec jutro ostatni dzien mozliwosci ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwny ten wykres . Mam nadzieje ze owu dobrze wyznaczylo bo ja raz miala ze ovuF wyznaczyl a owulki nie bylo :/
    Miejmy nadzieje ze skoczy jeszcze do gory

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    tylko ze u mnie do @ to jeszcze kilkanasie dni ;D
    jutro ostatni dzien moich mozliwosci bo jade do rodzicow na 4 dni dopiero wigilia razem bo mis ma tez kilka spraw wiec jutro ostatni dzien mozliwosci ;D
    chodzi mi o owulke <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    Dziwny, w sensie, że taki trochę za spokojny? Nie było skoku, tylko spokojne podejście? O to chodzi?
    wiesz roznie jest wykres wyznacza po 3 wyzszych tempkach owulke . a ty masz schody :/ poszlo delikatnie do gory ustala i tak znow .
    wiesz moge sie mylic bo skoro na wykresie jest owulka a testy ovulacyjne negatywne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kazda jest inna i nie bedzie miala takich samych skokow temperatur :)
    Mam nadzieje ze jednak byla ta owulka i ze odbije jeszcze do zielonego koniuszka bo tez widzialam delikatne spadki a po terminie @ odbila :) buzka

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka25 ja z pierworodnym nie miałam żadnych objawów ciąży, nawet 2 testy wyszły negatywne :D Także często natura płata figle ;)

    olka25 lubi tę wiadomość

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 ja też tak bardzo c4z całego serduszka hciałabym dostać prezent na święta w postaci ciąży ;D i podzielić się tak wspaniałą nowiną w postaci kartek świątecznych typu: zostaniesz babcią itp. jako prezenty na gwiazdkę dla najbliższych ;) ach... marzenia

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    powiem, że troszkę mnie zmartwiłaś... ale ciągle mam nadzieję... czy zakończy się zielono, czy nie, to wybieram się do gin po świętach, więc w razie czego przedyskutuję z nią mój wykres...
    wiesz kochana ja mialam podobny wykrs i owu tez wyznaczyl mi owulke a po wizycie gin mi powiedzial ze zadnej owulki nie bylo
    ale u zdrowej kobiety moze nie wystapic owulka nawet do 3 razy wiec sie nie martw
    Mam nadzieje ze byla ta owulka a tempka odbije

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Ewelina23 ja też tak bardzo c4z całego serduszka hciałabym dostać prezent na święta w postaci ciąży ;D i podzielić się tak wspaniałą nowiną w postaci kartek świątecznych typu: zostaniesz babcią itp. jako prezenty na gwiazdkę dla najbliższych ;) ach... marzenia
    trzymam kochana kciuki :) ja musze poczekac do 19 jak nic nie wyjdzie to bedzie spozniony prezent dla piotrka na urodziny i nasza rocznice :) ah jak cieszko mi jest z cyklu na cykl ten czas tak szybko leci a tu wciaz nie wychodzi

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to ale macie okazje teraz ;) trzymam kciukasy także za Ciebie w końcu na pewno Wam wyjdzie ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastempny cylk ze stymulacja :) oby wkoncu sie udalo bo juz mam po malu dosc

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ