X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mniam, pycha :) uwielbiam rybe po grecku :) ale zrobie dopiero na wigilie :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja tez jestem w pracy i nic mi sie niechce :)

    widze ze wzrosla Ci temperatura dzisiaj. Moze zrob jeszcze raz test albo bete. Trzymam kciuki &&

    dziękuję za kciuki:*****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    mniam, pycha :) uwielbiam rybe po grecku :) ale zrobie dopiero na wigilie :)

    hehe:) a ja już zdąrzyłam przed świętami oszamać:)

  • storczyk Ekspertka
    Postów: 141 98

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    miłego pichcenia?:) a co masz dobrego?:)


    a troche pierożków porobie z kapusta i grzybami i ruskie uwielbiane przez mojego meza :) co do ruskich to ja od ponad roku dopiero jem bo wczesniej jakos tak mi nie podchodzily. a na koniec moze jakies ciasto?tylko nie mam dobrego pomysłu....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2013, 13:25


    uwo9skjov1t98887.png
    klz9zbmhnb3g5bbo.png

    bfaregz2tz4ll0xg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mniam:)

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    az sie glodna zrobilam :D

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam z zakupow i usiadlam nawet zakupow nie wyjelam wyjelam tylko ciasto ktore juz sprobowalam heheh

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj nie kuscie dziewczyny. Glodna się zrobiłam. A w domu będę dopiero o 16 najwcześniej:( a jedzonko samo się nie zrobi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam ze dla mnie test przed @ w moim przypadku szkoda kasy i nakrecania bo po co;p wgl jakos tak wyluzowalam ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jakas nienormalna jestem moje tempki to albo 36.3 pod rzad albo 36.4 pod rzad po 3-4 dni .

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z tobą Jackie bo w zeszlym mies. zrobiłam go przed @ i dupa więc teraz stwierdziłam, ze lepiej poczekać do @ ale mam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Chyba jutro będę robić test z rana. Pomóżcie

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak słodka ja bym zrobiła o ile @ nie przyjdzie do jutra

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    zgadzam się z tobą Jackie bo w zeszlym mies. zrobiłam go przed @ i dupa więc teraz stwierdziłam, ze lepiej poczekać do @ ale mam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Chyba jutro będę robić test z rana. Pomóżcie

    test test:)rob jutro test. Ja tez jutro testuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    powiem Wam ze dla mnie test przed @ w moim przypadku szkoda kasy i nakrecania bo po co;p wgl jakos tak wyluzowalam ;D

    masz racje.. po ostatnim miesiącu tez tak uważam:)
    Była radość..bo 3 dni przez planowana @ miałam dwie kreseczki na teście. A w dniu miesiączki krwawienia..... To był najgorszy dzien. Bo i obfita miesiaczka, szpital po 22, bole, i 2 dni następne zdychałam w domu

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy nie robie testu przed @. zazwyczaj przychodzi ciotka to wychodzi na t ze kasa zaoszczędzona, a tak to bym sie stresowała ze nie wyszły kreski i tym bardziej łudziła że jeszcze coś z tego bedzie.

    Jackie lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    ja to jakas nienormalna jestem moje tempki to albo 36.3 pod rzad albo 36.4 pod rzad po 3-4 dni .

    fajnie, przynajmniej niemasz gor i dolin :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ja nigdy nie robie testu przed @. zazwyczaj przychodzi ciotka to wychodzi na t ze kasa zaoszczędzona, a tak to bym sie stresowała ze nie wyszły kreski i tym bardziej łudziła że jeszcze coś z tego bedzie.

    tylko ta niecierpliwość cholerna:) no gdyby nie testy w zeszłym miesiącu to zaoszczedzilabym z 50zł:) W tym miesiącu na tylko 1 (cud) zrobiony. Okres spoznia 4 dni(ale mam zawsze nieregularne?) dla pewności zrobię jutro rano

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    zgadzam się z tobą Jackie bo w zeszlym mies. zrobiłam go przed @ i dupa więc teraz stwierdziłam, ze lepiej poczekać do @ ale mam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Chyba jutro będę robić test z rana. Pomóżcie

    testuj!! :) trzymam kciuki

    slodka100 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    zgadzam się z tobą Jackie bo w zeszlym mies. zrobiłam go przed @ i dupa więc teraz stwierdziłam, ze lepiej poczekać do @ ale mam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Chyba jutro będę robić test z rana. Pomóżcie

    a masz już jakieś objawy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dziewczęta:) miło,ale zbieram powoli manatki i zmykam do domku. Zerknę wieczorkiem. Buziaki

    slodka100 lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ