X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy czekać ;)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takiego doła... Ja już psychicznie tego nie wytrzymuję.. Tych całych starań.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka a długo już sie staracie? Jakies wspomagacze stosujecie ?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie załamujcie się będzie dobrze ;) ja temperatury wcale nie mierzyłam (prócz ostatnich 8dni pod pachą bo czułam stan podgorączkowy) tylko obliczylam sobie dni płodne i obserwowałam śluz i moją chętkę na zbliżenia bo mam je o wiele większe w dni płodne. Starałam się teraz drugi miesiąc i właśnie od tego drugiego razu stwierdziłam, że ważne aby kochać sie co drugi dzień i codziennie w dni plodne a przed płodnymi 2 lub 3 dni przerwy no i po stosunku w płodne poleżeć z 20min potem wc i ćwiczyć mięśnie kegla no i chyba się udało ;) no ale wiem, że kazda z nas jest inna no i ja akurat mam regularne miesiączki co 30dni. ALE NIE ZAŁAMUJCIE SIĘ BĘDZIE DOBRZE TRZEBA W TO WIERZYC ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie wlasnie dowiedzialam ze prawdopodobnie moja firma zostaje sprzedana. Jak ja teraz nie zajde w ciaze to mnie zwolnia :( a ja tyle pracy wlozylam w ta firme i wszystko na darmo. Nawet z maciezynskiego nieskorzystam :(

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także Katha81 ;)

    Katha81 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 rozumiem Cię... jak Ty zajdziesz w ciążę to ja też chce i będziemy ciężarówkami i możemy odpocząć od swoich firm :D

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za wsparcie dziewczyny, ja mam tylko wielka nadzieje ze zdaze zajsc w ciaze zanim firme sprzedadza. Ta nowa firma chyba raczej nie moze mnie zwolnic jesli bede w ciazy prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 15:26

    Maka lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Katha81 rozumiem Cię... jak Ty zajdziesz w ciążę to ja też chce i będziemy ciężarówkami i możemy odpocząć od swoich firm :D

    trzymam za nas kciuki abysmy mogly niedlugo isc na L4 :)

    dba lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ciąży kobiety nie może zwolnić :) generalnie chciałam pracować do 6miesiąca, ale nasłuchałam się historii poronień w naszej firmie, więc wolę nie ryzykować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesze sie ze mamy juz pierwsze mamuski ;D ! <3
    mam nadzieje , ze bedzie nas coraz wiecej ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)
    Słodka gratulacje :) też tak chcę :P

    Jackie lubi tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, cały dzień mnie nie było i musiałam nadrobić.
    Słodka gratuluję :) strasznie się cieszę :)
    Katha - na pewno się uda, ja wierzę jeszcze w Twój obecny cykl :)
    Jackie - zapisuję się do Twojego grona kosmitek - spójrz na mój wykres! :P

    A w ogóle to umieram dziś, głowa mi pęka. Mam ochotę walić nią w ścianę, żeby przeszło 0dash2.gif

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz dziękuję za gratulację ale na razie jeszcze nie dowierzam ;) Właśnie umówiłam się z moją gin na wizytę na poniedziałek i tak se myślę, że ale by było bosko mieć już fotkę tego maleństwa ;)ach.. ale może być to za wcześnie eh nie ma co tam sie rozmarzać. Na te chwilę dostaję na łep bo dopiero ta godzina a muszę czekać przynajmniej do 19.00 z tą maskotką z testem dla męża ach ale teraz będą ciężkie godziny dlatego piszcie laski coś od siebie o was bo ja tu zwariuje ;P

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 a leków nie możesz żadnych brac bo pewnie nie jestes przed owulką?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Cześć dziewczyny! :)
    Słodka gratulacje :) też tak chcę :P
    Czrna jeszcze trochę i pewnie niedługo też będziesz cieszyć sie tak jak ja ;)

    Czarna94 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie dziewczyny. Chciałabym się przywitać i dołączyć do Waszego grona... Po krótce się przedstawię i opiszę moja sytuacje. Przede wszystkim dołączam do waszego grona dlatego, ze czuje potrzebę podzielenia się tym co czuje z kobietami z podobnym problemem. Mam nadzieje, ze zostanę ciepło przywitana :) a wiec nazywam sie Gosia i mam 23 lata. Pewnie wiele z was pomyśli ze to bardzo mało jak na kogoś kto stara sie o maleństwo. Ale przecież wiek to tylko liczba :) w listopadzie zeszłego roku podjęliśmy z mężem decyzje o posiadaniu dzidzi. Jest to wielkie pragnienie nas obojga i oczywiście jak pewnie każdej z nas nie przeszło przez myśl ze może być to takie trudne .. Przestaliśmy sie zabezpieczać a ja pełna radości i tego pięknego uczucia ze niedługo zostanę mamą pięknego zdrowego dziecka przepełniała mnie co dnia. Fakt ze nigdy nie miesiączkowałam regularnie, zawsze było to moja zmora ale dopiero teraz gdy zaczął się już 6 miesiąc starań zaczynam się martwić o to czy ta nieregularność nie ma głębszej podstawy w postaci braku owulacji.. Naprawdę spędza mi to sen z powiek. Co jest gorsze ze nie mam z kim o tym porozmawiać, partner jest optymistą i nie widzi w tym problemu lecz ja jako kobieta zaczynam się martwić. Stawiam sobie mnóstwo pytań i na żadne nie mam odpowiedzi.. Dlatego tez tu jestem. Mam już za sobą kilkadziesiąt rozczarowań w postaci jednej kreseczki i boje się ze będzie ich jeszcze wiele. Chciałabym się dowiedzieć jak Wy sobie radzicie z tym uczuciem i zmartwieniem. Skąd bierzecie siłę i motywacje ze się uda. Myślę ze bardzo mi pomogą wasze słowa :)

    Jackie, natasza82 lubią tę wiadomość

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia1989 nie mów, że 23 lata to mała aby starać sie o dziecko ja też mam 23 lata ;) Ja na twoim miejscu porozmawiałabym z ginekologiem o tym żeby ci doradził co i jak. Jak chodzi o radzenie sobie w sytuacji gdzie jest tylko 1 kreseczka to ja na szczeście miałam tak tylko 1 raz bo dziś zobaczyłam 2 kreseczki ;) ale powiem ci tak miesiąc temu gdy była tylko 1 kreska to musiałam się może z 2dni troche wyryczeć i brac się dalej do roboty ;) Wogóle ostanio stwierdziłam, że skoro wychodzi 1 kreska tzn, że to jeszcze nie ten czas dla mnie bo wolę poczekać dłużej żeby dzidzia była zdrowa. Więc Niusia1989 główka do góry na pewno niedługo ci się uda ;)

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 witaj w gronie :) Pytasz jak sobie radzimy? Pewnie każda z nas inaczej to przeżywa. U mnie jak było bardzo źle nic mi nie pomagało zamykałam się w pokoju i potrafiłam przeryczeć pół dnia lub nocy. Mnie na pewno pomogło unikanie dzieci i kobiet w ciąży wtedy nie musiałam słuchać tego co mnie totalnie rozbijało i dołowało.
    A co do miesiączek to byłaś w tej sprawie u lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 17:09

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodka, nic gin jeszcze nie zobaczy. w 4-5 tyg jest tylko pęcherzyk płodowy. Najwcześniej w 7 tygodniu coś widać.
    A co do tabletek to nie biorę, bo mnie wątroba często boli i wolę jej nie "wkurzyć" :P jakoś przeżyję. A owulka moja? Hmm.. to jest zagadka, nie wiem czy była (choć z wykresu podejrzewam, że nie) czy będzie. Jutro idę do gin to mi powie mam nadzieję coś.

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ