X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie caly czas brzuch boli jak na @:(
    zastanawiam się czy moglo dojść do zapolodnienia w dni (prawdopodobnie)niepłodne. <3 z partnerem 10 dni temu. No i tydzień po <3 wlasnie zle zaczelam czuc i bol brzucha i jajnika się nasila..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co ja pisze.nei tydzień po a od tamtej pory..do dzis

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ja mam podobnie bo z tableta ale wracajac do tematu wole sobie odpuscic narazie miloscc poki nie porozmawiam z lekarzem :)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska mnie tez jajnik troche bolal ale to w owulka raczej a powiem ci ze ja mam od kilku dni bole brzucha jak na @ a widzisz 2 kreski

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was slodziusienka gratuluje kochanie bede ciocia juhu <3! pierwsza nasza kruszynka na tym watku ;D
    super
    wiecie co ja to chyba nadal podtrzymuje ze cos ze mna nie halo dzisiaj 16 dc a boli mnie brzuch i jajniki ze hej , chociaz jajniki co jakis czas
    temp z 36,4 spadla na 36,3 nie wiem chyba nici z tego ;D

    slodka100 lubi tę wiadomość

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie ze moja kruszynka bedzie tu pierwsza nie wiedzialam :) z ta temp macie kurcze dziwnie ze spada bo ja od 8dni mam 36, 9 no dzis moze ciutke mniej ale mowie o mierzeniu pod pacha

    Jackie lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e0f567da954fe7da33620a6212b39028.png

    spojrzcie . jestem kosmitka nie z tego swiata pATRZAC NA MOJ WYKRES ;d sluzu nie badam w tym miesiacu bo jednego dnia potrafie miec 3 rodzaje wiec bezsens .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 13:18

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    rozumiem Cie vanesso, czytalam kilka Twoich postow. Przezylas bardzo wiele. Trzba byc jednak wyrozumialym, dojrzalszym i bogatszym w doswiadczenia, nawet te zle.
    Buzka dla Ciebie Vanesso.

    No niby tak, ale wolałabym nie być bogatsza takimi doświadczeniami. I nie potrafię być wyrozumiała jeżeli ktoś sprawia innym przykrość. Potrafię zrozumieć to że ktoś nie rozumie uczuć kobiet które mają problem z zajściem w ciążę jeżeli sam nie ma takiego problemu (bo szybko zachodzi w kolejną ciążę lub po kilku miesiącach w pierwszą), ale to nie upoważnia jej (ich) to tego, aby osądzać i twierdzić że rozpacz powodowana bardzo długimi niepowodzeniami jest chorobliwą zazdrością, którą leczy się u psychiatry a nie szuka pomocy na forum! No sorry ale po to jest OF i to forum aby się wspierać. Większość z nas słysząc że komuś się udało poczuje smutek, żal chociaż życzy dobrze ciężarnym, bo uświadamia sobie na nowo że ją to omija a tak bardzo pragnie i długo czeka.
    I stwierdzenie że " nie dziwię się że nie mogą zajść skoro tyle w nich jadu" nie jest fair zwłaszcza na tym portalu i dojrzalszym powinny stać się osoby które sprawiły przykrość a nie poszkodowane.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    No niby tak, ale wolałabym nie być bogatsza takimi doświadczeniami. I nie potrafię być wyrozumiała jeżeli ktoś sprawia innym przykrość. Potrafię zrozumieć to że ktoś nie rozumie uczuć kobiet które mają problem z zajściem w ciążę jeżeli sam nie ma takiego problemu (bo szybko zachodzi w kolejną ciążę lub po kilku miesiącach w pierwszą), ale to nie upoważnia jej (ich) to tego, aby osądzać i twierdzić że rozpacz powodowana bardzo długimi niepowodzeniami jest chorobliwą zazdrością, którą leczy się u psychiatry a nie szuka pomocy na forum! No sorry ale po to jest OF i to forum aby się wspierać. Większość z nas słysząc że komuś się udało poczuje smutek, żal chociaż życzy dobrze ciężarnym, bo uświadamia sobie na nowo że ją to omija a tak bardzo pragnie i długo czeka.
    I stwierdzenie że " nie dziwię się że nie mogą zajść skoro tyle w nich jadu" nie jest fair zwłaszcza na tym portalu i dojrzalszym powinny stać się osoby które sprawiły przykrość a nie poszkodowane.

    A czy ktoś sprawił Ci ból na naszym wątku serduszko ?

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    e0f567da954fe7da33620a6212b39028.png

    spojrzcie . jestem kosmitka nie z tego swiata pATRZAC NA MOJ WYKRES ;d

    a moze termometr swiruje ??

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie na tym wątku ale na innym... i nie tylko mnie ale też innym dziewczynom, które chciały się wyżalić i pisały jak im jest trudno i ciężko.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    a moze termometr swiruje ??

    mam elektyka niby nie wiem jakos dziwnie . mierze codziennie o tej samej godz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Nie na tym wątku ale na innym... i nie tylko mnie ale też innym dziewczynom, które chciały się wyżalić i pisały jak im jest trudno i ciężko.

    to zostań z nami my sobie radzimy i sie wspieramy nikt dla nikogo nie jest nie mily , staramy sie zeby kazdy czul sie jak u siebie , kazda z nas jest dla siebie i ciesze sie ze mam takie kochane podworko <3

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    to zostań z nami my sobie radzimy i sie wspieramy nikt dla nikogo nie jest nie mily , staramy sie zeby kazdy czul sie jak u siebie , kazda z nas jest dla siebie i ciesze sie ze mam takie kochane podworko <3

    Dzięki :) będę wpadać, ale najczęściej to nie mam o czym pisać... zwłaszcza teraz jak doła złapałam.

    Jackie, Katha81 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doły są po to by je zakopać , nie duś w sobie żalu i bólu wygadaj się wypłacz i bądź z nami pamiętaj jesteś mile widziana wpadaj o każdej porze dnia i nocy ;D ! buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 13:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka moze bys tak do nas zawitala co ? ;D a nie tylko u siebie tam buszujesz <3

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dzięki :) będę wpadać, ale najczęściej to nie mam o czym pisać... zwłaszcza teraz jak doła złapałam.

    wpadaj i wygadaj sie u nas jak ci jest zle!!!
    przytulkam 50przytula.gif <3

    Jackie lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co z ta luteina mam juz zrobic podobno jak czesnie zaczne brac moze zablokowac owulke z mojego wykresu za wiele sie nie dowiem wszystko to jedna wielka niewiadoma :(

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    wpadaj i wygadaj sie u nas jak ci jest zle!!!
    przytulkam 50przytula.gif <3

    oj gdyby to było takie proste... Zazwyczaj jak się wygadałam to potem żałowałam... i teraz nie potrafię się otworzyć nawet nie chcę, bo gdzieś ten strach przed brakiem zrozumienia głęboko we mnie siedzi a po za tym problemy i tak nie znikną...

    Jackie, Katha81 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Miska mnie tez jajnik troche bolal ale to w owulka raczej a powiem ci ze ja mam od kilku dni bole brzucha jak na @ a widzisz 2 kreski

    mnie boli tak już 2 tydz(będzie w sob) caly czas okropnie czuje ten prawy jajnik.Chodze co chwile do łazienki patrzeć czy aby na wkladce nie ma krwi. Jak już ma być to niech będzie a nie mnie wkurza ta @

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ