X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bym na twoim miejscu bete zrobila

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 jak wygladaly u ciebie te plamienia?

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bede robic bety bo wyniki u nas i tak mialabym po swietach a po co sie kluc niepotrzebnie jak moze w poniedzialek ginskolog cos powie a jak chodzi o plamienia to wczoraj wieczorem zczailam sie ze to nie byly plamienia tylko troche krwi przy wycieraniu odbytu bede musiala to skonsultowac z moja gin

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze ze od wczoraj wieczora mam okropny posmak w utach blee moze to objaw ciazy

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od kilku dni mam gorzko w ustach, ślinie. Cokolwiek przełknę to czuje dziwny smak. Gorzko-kwasny. Taka gorycz... Ale neiw iem czym to spowodowane

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to moze zrob drugi test za 3 dni jak nie masz @ bo moze to objaw ciazy :)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie mam. nie wiem co już o tym wszystkim myslec. czy nie mogłabym mieć chociaż tych cykli regularnych co 30 dni? A odplukac jak jednak nie uda, to kolejny cykl staran i glowienia się aby trafic w dni płodne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testow już nie chce robic. Szkoda mi kasy. Jeśli spozni kolejne dni to wole isc dla 100proc pewności na bete, wydam 30zł - a już 30mzmarnowalam na testy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Kurcze to moze zrob drugi test za 3 dni jak nie masz @ bo moze to objaw ciazy :)

    a Ty jaki masz posmak w ustach?

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tak se mysle i chyba wstrzymiemy sie z mezem od zblizen do wizyty u gin co o tym sadzicie?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam cos chyba o tym,zeby lepiej się wstrzymać:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po ostatnim razie tez mam dość testow, tzn w ubiegłym miesiącu. Przed @ wyszedł pozytywnie...a teraz jak 3 wyszlymi negatywne to wydaje mi się,ze szansy nie ma...zero szansy

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj posmak to tez taki gorzkawy no taki wiesz blee hihih ciezko to nazwac. Mam nadzieje ze ta glupia @ do ciebie jednak nie zawita:)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Moj posmak to tez taki gorzkawy no taki wiesz blee hihih ciezko to nazwac. Mam nadzieje ze ta glupia @ do ciebie jednak nie zawita:)
    no ale ten glupi test:((((((

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem troszke to dziwne ale tak jest ze kazdy organizm jest inny trzeba miec nadzieje jak nie teraz to za miesiac wazne aby bylo zdrowe

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się:)

    slodka100 lubi tę wiadomość

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz miska0811 jak juz bedziesz w stanie blogoslawionym to bedziesz chciala wiedziec jaka plec? Bo ja juz od jakiego czasu stwierdzilam z mezem ze lepiej nie wiedziec gdyz roznie to potem bywa

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    A powiedz miska0811 jak juz bedziesz w stanie blogoslawionym to bedziesz chciala wiedziec jaka plec? Bo ja juz od jakiego czasu stwierdzilam z mezem ze lepiej nie wiedziec gdyz roznie to potem bywa

    szczerze to nad tym mocno się nie zastanawiałam:) ale znając mnie, i moja niecerpliwosc i ciekawość wydaje mi się,ze chciałabym wiedzieć:) i mam nadzieje,ze po porodznie nie byłoby zdziwienia..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    Kurcze tak se mysle i chyba wstrzymiemy sie z mezem od zblizen do wizyty u gin co o tym sadzicie?
    Mi gin pow ze pow zeby normalnie <3 nawet dzien przed wizyta bo go pytalam bo mialam wtedy akurat dni plodne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ale z tel pisze

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ