X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziewczyny otwieram dopiero tymbarka, a tam....
    http://zapodaj.net/732ff2c2b5592.jpg.html

    Mam nadzieję że rozczytacie :P
    no za zielone ! <3

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    wiesz, mi moja gin (jest doktorem nauk medycznych) mówiła, że nie ma żadnych naukowych dowodów, żeby nie można było od razu się starać. Tzn jeśli tylko jesteś gotowa psychicznie. A jak Twój organizm nie jest gotowy to po prostu nie dojdzie do zapłodnienia. Ja czekałam tylko 1 cykl, bo antybiotyki brałam.
    Mówiła też, że zaraz po jest łatwiej zajść, bo organizm jest jeszcze na trybie "ciąża".

    No właśnie ja już bym bardzo chciała, ale z drugiej strony boje się żeby znowu sytuacja sie nie powtórzyła. Mi ginka powiedziała żeby odczekać ze cztery cykle i wtedy sie starać. Także sama nie wiem bo zarówno psychicznie jak i fizycznie jestem gotowa ale najgorszy ten lek że może byc podobna sytuacja. A ty robiłaś sobie jakieś badania ?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj kochane ciezki dzien mialam tak mi bylo zimno przez caly dzien padnieta cos jestem :/
    jutro wolne uff ale za to piatek i sobota praca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no za zielone ! <3

    szkoda że nie było napisane "za zielone kropeczki" :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    szkoda że nie było napisane "za zielone kropeczki" :D
    Wazne ze bylo zielone a to jest juz cos :) przeciez chodzi nam tu o zielone a zielony jest korek mozna powiedziec ze kropka :D :D :D

    Czarna94 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dobry wieczor <3
    Ja wrocilam dopiero przed 17 z pracy szybkie pierogi i teraz mam chwilke bo Piotrek katuje PS3 juz .
    Jak wam minol dzionek ?
    u mnie sluz wodnisto lepki wiec czekam na @ co z tego ze moj wykres jest obiecujacy gora jutro zawita @ CZEKAM NA CIEBIE WREDNY MALPISZONIE NO CHODZ JUZ BO ILE MOZNA CZEKAC !


    A ja tam wierzę, żę @ do Ciebie nie przyjdzie ;) trzymam kciuki kochana! Mój tymbark dał znać że coś jest na rzeczy :D

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Dziewczyny... Mi się dzisiaj zbiera na płacz. Byłam na monitoringu i lekarka powiedziała, że na prawym jajniku jest dużo pęcherzyków i boi się, że mogę być przestymulowana (dwie tabletki CLO dziennie)... Jeden jest większy, ale kilka przekroczyło 8 mm i jest opcja, że mogą też rosnąć. W piątek albo w sobotę idę kolejny raz na usg. Nie wiem już sama co o tym myśleć. Boję się, że tych pęcherzyków będzie za dużo i że znowu nic z tego nie wyjdzie. Dzisiaj przy 9 dc pęcherzyk miał ok 12 mm. Pytałam co dalej jeśli się nie uda i czy inseminacja będzie ok. Powiedziała, że jest do tego sceptycznie nastawiona, bo skuteczność wynosi 30%. Ale chyba w razie co to warto wszystkiego spróbować, nie? Jestem skołowana totalnie..
    Milcia, spokojnie, może w takim razie będą trojaczki:)

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziewczyny otwieram dopiero tymbarka, a tam....
    http://zapodaj.net/732ff2c2b5592.jpg.html

    Mam nadzieję że rozczytacie :P

    No kochana to teraz czekamy na dobre wieści :)

    Czarna94 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziewczyny otwieram dopiero tymbarka, a tam....
    http://zapodaj.net/732ff2c2b5592.jpg.html

    Mam nadzieję że rozczytacie :P
    to za zielone kropeczki:)

    Czarna94 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Nie wiecie może czy dostanę normalnie w aptece testy owulacyjne i ile one mogą kosztować? Wcześniej jakoś mi nie przyszło do głowy żeby zamówić a teraz już za późno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    A ja tam wierzę, żę @ do Ciebie nie przyjdzie ;) trzymam kciuki kochana! Mój tymbark dał znać że coś jest na rzeczy :D
    czuje jej odech kochana juz po ptokach :) bedzie kolejny :) jeden miesiac w ta czy w tamta i tak juz tyle razy mnie @ odwiedzila ze jeszcze raz nie zaszkodzi hehehe co ja pisze jaka ja glupia jestem
    Przeciez tak bardzo pragne byc w ciazy :/
    Chyba juz mnie dol lapie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 19:58

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna chyba powinny być a aptece ja widzialam kiedyś w rossmanie coś koło 25 zł ale nie wiem ile było sztuk, najtaniej to mi sie wydaje ze na allegro

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Nie wiecie może czy dostanę normalnie w aptece testy owulacyjne i ile one mogą kosztować? Wcześniej jakoś mi nie przyszło do głowy żeby zamówić a teraz już za późno
    cos slyszalam ze droge sa w aptece :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    czuje jej odech kochana juz po ptokach :) bedzie kolejny :) jeden miesiac w ta czy w tamta i tak juz tyle razy mnie @ odwiedzila ze jeszcze raz nie zaszkodzi hehehe co ja pisze jaka ja glupia jestem
    Przeciez tak bardzo pragne byc w ciazy :/
    Chyba juz mnie dol lapie

    Proszę mi się tu nie dołować! Głowa do góry, ja i tak trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Proszę mi się tu nie dołować! Głowa do góry, ja i tak trzymam kciuki :)
    Dziekuje slonce jak jutro nie wejde nic nie wpisze to znaczy ze leje sie krew :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie że na allegro najtaniej głupia jestem że nie zamówiłam w sumie to nawet nie wiem czemu tego nie zrobiłam ;P no cóż chyba muszę zacząć używać mózgu :D

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna94 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Nie wiecie może czy dostanę normalnie w aptece testy owulacyjne i ile one mogą kosztować? Wcześniej jakoś mi nie przyszło do głowy żeby zamówić a teraz już za późno
    Ja kupuję w aptece są po 25 zł 5 sztuk, w Rossmanie też są, często można trafic po promocyjnej wysokiej cenie 20 zł:)

    Czarna94 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    Ja kupuję w aptece są po 25 zł 5 sztuk, w Rossmanie też są, często można trafic po promocyjnej wysokiej cenie 20 zł:)
    oj to naprawde malo i drogo :/
    w alegro 32 zlote 35 sztuk i 5 ciazowych

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oj to naprawde malo i drogo :/
    w alegro 32 zlote 35 sztuk i 5 ciazowych
    pięknie w takim razie ładnie jestem do tyłu...:)szczyt!

    iv09hdgenu0skffm.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz zamówiłam z allegro 20 sztuk + 3 ciążowe za 18,40.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ