Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • dba Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie nie mierz... stres w poczęciu dziecka nie jest wskazany...
    Ewelina spokojnie, będziesz mamusią, tylko troszkę odpuść :*

Ewelina23, Cassie lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko cieszę się, że jednak tak wyszło:) <3 P cię Kocha:)

Ewelina23, Cassie lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Wiecie co... ja sie boje jutrzejszego pomaru temp... nie wiem czy go sobie nie odpuscic? I spokojnie czekac do 17-19.01? To mierzenie strasznie pod koniec stresuje a gdyby fasolinka jednak byla to od samego poczatku nie chce jej stresowac :( nie wiem co mam robic... Po dzisiejszym spadku czuje przeogromny strach...

Cassie, nie denrwuj się Kochana:*
    ja mimo wszystko bym zmierzyła, bo i co ma być to i tak będzie.

Cassie lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie i tak nie zasne przez te pomiary... po co ja sie do grzyba tak w to wciagnelam? Dawniej tylko szyjke badalam i w ostatnich 2-3 dniach temp a teraz jak pokrecona przez caly cykl...

• natasza82 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotarłam do domku:)a jutro dopiero na 11.30 uff:)Ewelinka jestem pewna, że wyniki będa dobre:)Cassie tez bym zmierzyła, podejrzewam , że jak rano nie zmierzysz to cały dzien będzie Cię korciło:)
    przypomniał mi sie tekst mojego gin , jak powiedział, że mamy zrobić badanie nasienia, to ja mu na to , że maż ma dziecko z poprzedniego małżenstwa...a on mi na to proszę pani w dzisiejszych czasach tylko matka jest pewna , że jest matka:)

Miska0811, Cassie, Ewelina23, Kasiula09, AniaR88 lubią tę wiadomość

iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    dotarłam do domku:)a jutro dopiero na 11.30 uff:)Ewelinka jestem pewna, że wyniki będa dobre:)Cassie tez bym zmierzyła, podejrzewam , że jak rano nie zmierzysz to cały dzien będzie Cię korciło:)
    przypomniał mi sie tekst mojego gin , jak powiedział, że mamy zrobić badanie nasienia, to ja mu na to , że maż ma dziecko z poprzedniego małżenstwa...a on mi na to proszę pani w dzisiejszych czasach tylko matka jest pewna , że jest matka:)

hehe:)

• natasza82 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska jak tam się czujesz?

iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Pewnie i tak nie zasne przez te pomiary... po co ja sie do grzyba tak w to wciagnelam? Dawniej tylko szyjke badalam i w ostatnich 2-3 dniach temp a teraz jak pokrecona przez caly cykl...

ovufriend mnie uzależniło i się przyznajde do tego. Zastanawiam sie czy to dobrze...
    Z miesiąc pociągnę i chyba przestanę mierzyc tempki itd

dba, Cassie, natasza82 lubią tę wiadomość

• dba Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 dobry tekst od gina :D oj współczuję takim panom co myślą, że są tatusiami, a nie są :/

natasza82 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    Miska jak tam się czujesz?

opisywalam wcześniej..:)ale tak w skrócie raz lepiej,raz gorzej.
    Dziękuję, że pyatsz, a Ty jak się masz ?:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie do konca matka moze jest pewna ze matka jest ale czy na pewno wskazuje wlasciwego ojca?

Ja wykupilam abonament na 12 miesiecy i dwa dostalam gratis...

• natasza82 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    ovufriend mnie uzależniło i się przyznajde do tego. Zastanawiam sie czy to dobrze...
    Z miesiąc pociągnę i chyba przestanę mierzyc tempki itd
    to ja mam to samo, durna rano zamiast w stać to po zmierzeniu wpisuje temperature na ovu i zamiast kłaśc sie dalej patrze jak wasze wykresy:)a po tem to już jestem rozbudzona i nie mogę zasnąć:)dlatego lepiej jak mam na rano:)

Miska0811, Cassie lubią tę wiadomość

iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    to ja mam to samo, durna rano zamiast w stać to po zmierzeniu wpisuje temperature na ovu i zamiast kłaśc sie dalej patrze jak wasze wykresy:)a po tem to już jestem rozbudzona i nie mogę zasnąć:)dlatego lepiej jak mam na rano:)

tak samo mam i ja:)

Cassie, natasza82 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    No nie do konca matka moze jest pewna ze matka jest ale czy na pewno wskazuje wlasciwego ojca?

Ja wykupilam abonament na 12 miesiecy i dwa dostalam gratis...

ja dzisiaj mam ostatni dzień gratisowego. Ale mam wykupiony jeszcze na 1 miesiąc, do 13 lutego.

• natasza82 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    opisywalam wcześniej..:)ale tak w skrócie raz lepiej,raz gorzej.
    Dziękuję, że pyatsz, a Ty jak się masz ?:)
    ja o dziwo dobrze, zero objawów, tylko mól miesiączkowy i czasami jajnik zakłuje, a tak to nic...rozwala mnie moja temperatura, z jednej strony cieszę się , że mija tempka nie skacze od góry do dołu tak jak w ost cyklach, ale z drugiej 36,35 po owulacji to jakaś masakra jest nie miałam aż tak nigdy...bezsensu

iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    ja o dziwo dobrze, zero objawów, tylko mól miesiączkowy i czasami jajnik zakłuje, a tak to nic...rozwala mnie moja temperatura, z jednej strony cieszę się , że mija tempka nie skacze od góry do dołu tak jak w ost cyklach, ale z drugiej 36,35 po owulacji to jakaś masakra jest nie miałam aż tak nigdy...bezsensu

to wszystko jest naprawdę skomplikowane...

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ok 4.30 mierze, glowa pod koldre z telefonem... to sie pod leczenie kwalifikuje

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 17:36

Miska0811, AniaR88 lubią tę wiadomość

• natasza82 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    Cassie nie mierz... stres w poczęciu dziecka nie jest wskazany...
    Ewelina spokojnie, będziesz mamusią, tylko troszkę odpuść :*
    nie omieszkałam powtórzyć tego T:)a on na to przerażony, że przecież są podobni do siebie z synem...

Cassie lubi tę wiadomość

iv09hdgenu0skffm.png
  • natasza82 Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Ja ok 4.30 mierze, glowa pod koldre z telefonem... to sie pod leczenie kwalifikuje
    rozbawiłąś mnie:)

Miska0811, Cassie lubią tę wiadomość

iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 stycznia 2014, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:

hehe, my to jesteśmy.....:)

‹‹ 580 581 582 583 584 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego