X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Landrynka mierz do konca cyklu starym i wpisz 36,10 bo przegapisz owulacje.

    Nimfomanke tez mam zamiar zobaczyc :)

    tak jak Cassie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Miska byliśmy na Nimfomance :)
    Mierzyłam dziś temp. dwoma najpierw nowym wyszło najpierw 36,20 potem 36,22 za drugim razem a potem zmierzyłam jeszcze starym i wyszło 36,10 czemu tak ? :/ i który pomiar wpisać . No i dodam że spadła mi bo wczoraj było 36,4
    Dziewczyny podpaski są mega nie wygodne trzeba przyznać :P
    Czesc no to juz jest roznica na wykresie nie wielka ale zawsze jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do filmu zdania są różne , ale nudnawy trochę i drastyczny :D jak ktoś takie lubi to niech zobaczy ale jednak szkoda pieniędzy na taki . Żałujemy że poszliśmy bo mogliśmy poczekać i obejrzeć na internecie a iść na jakiś inny no ale chociaż miło spędziliśmy wieczór . Taki beznadziejny to znów nie był ale czegoś innego się spodziewałam . Ciągle to robią praktycznie :/
    A jeżeli chodzi o termometr to już sama nie wiem . Dlaczego taka różnica jest :/ I czemu mam spadek :( chyba nic z tego znowu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka temperatura drastycznie spada przed owulacja ;)
    Ja tak mowilam jak ty dw tygodnie temu wmawiajac sobie juz cykl bezowulacyjny.

    Ewelina23, Miska0811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Co do filmu zdania są różne , ale nudnawy trochę i drastyczny :D jak ktoś takie lubi to niech zobaczy ale jednak szkoda pieniędzy na taki . Żałujemy że poszliśmy bo mogliśmy poczekać i obejrzeć na internecie a iść na jakiś inny no ale chociaż miło spędziliśmy wieczór . Taki beznadziejny to znów nie był ale czegoś innego się spodziewałam . Ciągle to robią praktycznie :/
    A jeżeli chodzi o termometr to już sama nie wiem . Dlaczego taka różnica jest :/ I czemu mam spadek :( chyba nic z tego znowu
    kochana może spadła na owulke spokojnie możesz mieć pozna owulke . Głowa do góry stres tez przesuwa owulke .

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • Paulina28makuszek Ekspertka
    Postów: 218 61

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    A ja dla odmiany nienawidze podpasek... Tylko i wylczanie tampony ;) lata wprawy ;)


    hehe ja też tylko tampony a używam od od 2 lat musiałam sie nauczyc aplikacji ;) bo @ przypałentał sie na samo weselicho moje :)

    Cassie lubi tę wiadomość

    Paulina 28maluszek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamietam poczatki ;) tampony z aplikatorem... o losie sie nagimnastykowalam zeby to zalozyc ;)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to już osiwieje :P
    Wczoraj mi poszła w górę a dziś spadła :(

    Ja też nie umiałam wkładać tamponów i bałam się za pierwszy razem jak to zrobić hihi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 11:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się wczoraj że koleżanka też się stara o dzidziusia :) pogadałyśmy sb troszkę przed seansem bo mój zaraz przyszedł z kolegą :P
    mamy się spotkać na spokojne pogaduchy :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie boje,ze jak go wloze to nie wyjme, ze mi sie sznureczek urwie:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Dowiedziałam się wczoraj że koleżanka też się stara o dzidziusia :) pogadałyśmy sb troszkę przed seansem bo mój zaraz przyszedł z kolegą :P
    mamy się spotkać na spokojne pogaduchy :)


    a mowilas,ze Wy tez?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    a ja sie boje,ze jak go wloze to nie wyjme, ze mi sie sznureczek urwie:P
    Hihi też tak mam :P Nawet ostatnio do A. mówiłam co by było jak by mi się sznureczek urwał :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Hihi też tak mam :P Nawet ostatnio do A. mówiłam co by było jak by mi się sznureczek urwał :P


    mimo wszystko chyba wole te podpaski nieszczesne...

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    a mowilas,ze Wy tez?:)
    Tak , ale ma to miedzy nami zostać :) i powiedziałam jej o tej stronce :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka wrote:
    Dziewczyny ja to już osiwieje :P
    Wczoraj mi poszła w górę a dziś spadła :(

    Ja też nie umiałam wkładać tamponów i bałam się za pierwszy razem jak to zrobić hihi :P
    kochana spookojnie . Mozliwe ze spadla dzis na owulke a od jutra posybuje w gore . Musimy poczekac na kolejne dni . Jak pisalam wczesniej mozesz miec pozna owulke

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska wez jednego i go rozbierz na czesci pierwsze - zobaczysz ze sznureczek si nie urwie ;) Uzywam od szkoly sredniej tamponow w kazdym cyklu - sznurek mi sie ani raz nie urwal.

    Landrynka zerknij na moj wykres w okolice owulki ;)

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    mimo wszystko chyba wole te podpaski nieszczesne...
    A ja jednak podpaski choć przyznam że czasem czuje dyskomfort jak mam tampona bo trochę boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    a ja sie boje,ze jak go wloze to nie wyjme, ze mi sie sznureczek urwie:P
    Ja raz włożyłam tampona i od tamtej pory nie wkladam . tez wole podpaski . No ale kazda z nas ma inne zdanie jedna woli tampona inna podpaskę .

    Miska0811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Miska wez jednego i go rozbierz na czesci pierwsze - zobaczysz ze sznureczek si nie urwie ;) Uzywam od szkoly sredniej tamponow w kazdym cyklu - sznurek mi sie ani raz nie urwal.

    Landrynka zerknij na moj wykres w okolice owulki ;)


    pewnie sie nie urwie:) ale ja mam bujną wyobraźnię dziewczynki:P

    Cassie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja raz włożyłam tampona i od tamtej pory nie wkladam . tez wole podpaski . No ale kazda z nas ma inne zdanie jedna woli tampona inna podpaskę .



    dokładnie:)

‹‹ 600 601 602 603 604 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ