X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiem kochana ten test mial czulosc 20 . No zobaczymy sluz mam wodnisty zalewa mnie wiec wiem ze @ przyjedzie tylko kiedy
    najlepiej czulosc 10?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    hej dziewczyny! uff... nadrobiłam co pisałyście :) u mnie dziś humor lepszy, bo temp. dziś się troszkę podniosła dla odmiany, mam nadzieję, że jutro @ się nie pojawi i przez najbliższe 9 miesięcy ;) jutro testowanie
    trzymamy kciukasy:)

    olka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    najlepiej czulosc 10?
    no wiem a zobaczymy czekam na @ kochana tyle sie juz staramy ze ten jeden miesiac mnie nie zbawi moze bedzie lepszy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia 1989 tez właśnie słyszałam o takich przypadkach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    hej dziewczyny! uff... nadrobiłam co pisałyście :) u mnie dziś humor lepszy, bo temp. dziś się troszkę podniosła dla odmiany, mam nadzieję, że jutro @ się nie pojawi i przez najbliższe 9 miesięcy ;) jutro testowanie
    Trzymam kciuki :)

    olka25 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    nie no pojde , przeciez na lodzie ich nie zostawie;)

    ja tez mowie ze jak tylko zajde w ciaze to odrazu pojde na L4. Ale wiem ze jesli bedzie wszystko w porzadku to bede chciala pracowac bo lubie moja prace i niepotrafie siedziec w domu... chyba ze bede zafascynowana ciaza i planowaniem wszystkiego co dotyczy ciazy i dzidzisia. sama niewiem jak to bedzie

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    hej dziewczyny! uff... nadrobiłam co pisałyście :) u mnie dziś humor lepszy, bo temp. dziś się troszkę podniosła dla odmiany, mam nadzieję, że jutro @ się nie pojawi i przez najbliższe 9 miesięcy ;) jutro testowanie

    bardzo duzo piszemy :)

    super ze tempka do gory :) trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie

    olka25 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja tez mowie ze jak tylko zajde w ciaze to odrazu pojde na L4. Ale wiem ze jesli bedzie wszystko w porzadku to bede chciala pracowac bo lubie moja prace i niepotrafie siedziec w domu... chyba ze bede zafascynowana ciaza i planowaniem wszystkiego co dotyczy ciazy i dzidzisia. sama niewiem jak to bedzie
    ja jestem niania, i ostatnio moj 17miesieczny podopieczny kocha mnie bardziej niz wlasna mame;P

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    hej dziewczyny! uff... nadrobiłam co pisałyście :) u mnie dziś humor lepszy, bo temp. dziś się troszkę podniosła dla odmiany, mam nadzieję, że jutro @ się nie pojawi i przez najbliższe 9 miesięcy ;) jutro testowanie
    Hej Dziewczyny.
    Masz taki piekny wykres, że cos musi byc z tego fajnego :) Trzymam kciuki :*

    olka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zjadlam 3 kawalki ciasta rolady czekoladowej pije piwo a teraz jem kabanosy tarczynski :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja jestem niania, i ostatnio moj 17miesieczny podopieczny kocha mnie bardziej niz wlasna mame;P
    haha u mnie 8 miesieczny jak mama przychodzi nie chce isc do niej na reke i sie we mnie wtula :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Dzisiaj zadałam sobie kilka pytań, mianowicie: czy naprawdę jestem szczęśliwa? Czy moje decyzje, wybory są słuszne? Ile jeszcze wytrzymam w roli jaką pełnię na okrągło? Już chyba mam dosyć okłamywania samej siebie... Czasami tak jest, człowiek tkwi w czymś, wytrzymuje do pewnego stopnia, aż w końcu pęka. Ja chyba właśnie tak pękłam...

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja jestem niania, i ostatnio moj 17miesieczny podopieczny kocha mnie bardziej niz wlasna mame;P

    to slodkie :) , ale szkoda mi dzieci ktore musza miec nianie i kochaja je bardziej niz wlasne

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    zjadlam 3 kawalki ciasta rolady czekoladowej pije piwo a teraz jem kabanosy tarczynski :D
    tez mam takie fazy:) w weekend ciasto czekoladowe zagryzałam ogórkiem konserwowym:)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Wiecie co? Dzisiaj zadałam sobie kilka pytań, mianowicie: czy naprawdę jestem szczęśliwa? Czy moje decyzje, wybory są słuszne? Ile jeszcze wytrzymam w roli jaką pełnię na okrągło? Już chyba mam dosyć okłamywania samej siebie... Czasami tak jest, człowiek tkwi w czymś, wytrzymuje do pewnego stopnia, aż w końcu pęka. Ja chyba właśnie tak pękłam...
    zdarzają się chwile zwątpienia, niepewności..też je miewam. Ale nigdy na 100proc nie potrafimy podjąć decyzji..zycie Kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    tez mam takie fazy:) w weekend ciasto czekoladowe zagryzałam ogórkiem konserwowym:)
    Tez tak mam przed @

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    zjadlam 3 kawalki ciasta rolady czekoladowej pije piwo a teraz jem kabanosy tarczynski :D

    ja zjadlam 2 kanapki na teraz wcinam paluchy z sola i rozmarynem i chyba zaraz orzeszki otworze, to straszne.

    ale mi narobilas smaka na kabanosy :( ;)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR88 wrote:
    Tez tak mam przed @
    to mnie pocieszyłaś:P:P:))))) ale w sumie ja zawsze tak mam, potrafie zjesc cos slodkiego a za chwile kwasnego:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    tez mam takie fazy:) w weekend ciasto czekoladowe zagryzałam ogórkiem konserwowym:)
    @ sie zbliza i dlatego tak mam :)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    czyli owulacja jest w dniu gdy jest spadek czy w dniu gdy jest wzrost?
    mi powiedziała, że tam gdzie ma spadek. ale doszłyśmy wspólnie tu z dziewczynami, że ona się nie zna, więc mnie nie słuchamy :P

    Katha81 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ