Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    no ja akurat Monia jestem typem optymistycznym więc taka moja natura ;) chociaż czasem jak chodzi o moje sprawy to też patrzę pesymistycznie ale powiem ci, że potem wychodzi mi to na dobre ;) bo jak za dużo się na coś napalam i że niby czuje ze to juz moze byc to, to potem jest kicha jednym slowem mowiac ;/

    to ja muszę w takim razie zmienic swoje nastawienie , bo tez sie za bardzo odrazu napalam.. a pozniej gorsze rozczarowanie.
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomek przed chwila zerkanl mi na lapka. Jego komentarz: " Znow ta rozowa stronka":PPPP na szczescie z usmiechem:P

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    no racja ale ja myslalam ze sie zczai a to jednak meski gatunek nie jest taki pojęty jak nasz ;P

    :D :D :D

    slodka100 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    to ja muszę w takim razie zmienic swoje nastawienie , bo tez sie za bardzo odrazu napalam.. a pozniej gorsze rozczarowanie.
    :)
    ja tak miałam w zeszłym cyklu staran dlatego w tym drugim zmienilam nastawienie wiesz Monia trzeba starac sie z kazdym cyklem szukac nowych rozwiazan i byc jeszcze bardziej wytwala w tym wszystkim zamiast skupiac sie na niepowodzeniu choc nie jest to proste

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia nie pokazuj mi nic bo jeszcze sie na mnie obrazi jak pisalam o meskim gatunku ;p

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia nie pokazuj mu nic bo jeszcze sie na mnie obrazi jak pisalam o meskim gatunku ;p

    Katha81 lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    Tomek przed chwila zerkanl mi na lapka. Jego komentarz: " Znow ta rozowa stronka":PPPP na szczescie z usmiechem:P

    moj P tez komentuje ze siedze na OF ale tak naprawde mu to nieprzeszkadza, bo po pierwsze jestem zajeta i 'nieczepiam sie o wszystko' ;) a po drugie mysle ze wierzy i liczy na to, ze to dokladne okreslanie dni plodych pomoze :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mi z wami fajnie szybko czas leci ;) super ;) nic lece w takim razie uciekam z pracy trzeba zawijać do domku do następnego laseczki ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papa

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    monia nie pokazuj mi nic bo jeszcze sie na mnie obrazi jak pisalam o meskim gatunku ;p

    hehe spoko:) nic mu nie pokazuje:)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    moj P tez komentuje ze siedze na OF ale tak naprawde mu to nieprzeszkadza, bo po pierwsze jestem zajeta i 'nieczepiam sie o wszystko' ;) a po drugie mysle ze wierzy i liczy na to, ze to dokladne okreslanie dni plodych pomoze :)

    a moj twierdzi ze jak bedziemy kochac czesto to zajde..a jak w tylko TE dni to nie trafi:PP

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slodka100 wrote:
    ale mi z wami fajnie szybko czas leci ;) super ;) nic lece w takim razie uciekam z pracy trzeba zawijać do domku do następnego laseczki ;)
    mi tez, jejjjjj..ciesze sie:))))))) :* to zbieraj powoli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki jak wam minol dzionek ?
    My wrocilismy z zakupow wkoncu znalazlam dla siebie plaszczyk a Piotrek kurte :)
    Jutro do pracy juz

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    hej babeczki jak wam minol dzionek ?
    My wrocilismy z zakupow wkoncu znalazlam dla siebie plaszczyk a Piotrek kurte :)
    Jutro do pracy juz

    mi dzionek jakos minal... w pracy pol dnia przesiedzialam na OF, 2 godziny mialam przerwy wiec luzik.

    zaraz bede znow piekla ciasteczka :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    hej babeczki jak wam minol dzionek ?
    My wrocilismy z zakupow wkoncu znalazlam dla siebie plaszczyk a Piotrek kurte :)
    Jutro do pracy juz

    u mnie ciutke lepiej:)byle do jutra i mam wolne:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    mi dzionek jakos minal... w pracy pol dnia przesiedzialam na OF, 2 godziny mialam przerwy wiec luzik.

    zaraz bede znow piekla ciasteczka :)
    mi dzis dzionek tak szybko zlecial ze nawet niewiem kiedy :)
    Jutro do pacy w sobote tez mam nadzieje ze szybko zleci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    u mnie ciutke lepiej:)byle do jutra i mam wolne:)
    rozmawialas ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    rozmawialas ???
    tak rozmawialam..:)
    poprzytulalismy troche i jest lepiej. Wiem o co mu chodzi, a ja wyjasnilam swoja sprawe... i na serduchu lzej..:)

    Katha81, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogolnie to czas mi szybko leci. Ciesze sie ze w koncu swieta i sylwester. Potem pracuje do 10 stycznia i 3 tygodnie urlopu. Mam nadzieje ze na urlopie sie wyluzuje i zajde w ciaze :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    tak rozmawialam..:)
    poprzytulalismy troche i jest lepiej. Wiem o co mu chodzi, a ja wyjasnilam swoja sprawe... i na serduchu lzej..:)
    no to super kochana :) trzeba bylo tak odrazu bo wiem ze swojego doswiadczenia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ