X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Te olane .
Odpowiedz

Te olane .

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ogolnie to czas mi szybko leci. Ciesze sie ze w koncu swieta i sylwester. Potem pracuje do 10 stycznia i 3 tygodnie urlopu. Mam nadzieje ze na urlopie sie wyluzuje i zajde w ciaze :)
    ja pracuje w Wigilie w piatek i pozniej w 31 grudnia do 15 wiec nie jest zle :) ja wciaz czekam na @ a taka mialam ochote na piwo ze nie powstrzymalam sie i pije

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no to super kochana :) trzeba bylo tak odrazu bo wiem ze swojego doswiadczenia
    :*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja pracuje w Wigilie w piatek i pozniej w 31 grudnia do 15 wiec nie jest zle :) ja wciaz czekam na @ a taka mialam ochote na piwo ze nie powstrzymalam sie i pije
    nie dajmy zwariowac:) ja ostatnio tez skusilam, na lampke wina ale mnie niezle rozlozylo po niej i jakos nie dalam rady wypic wiecej:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja to wogule Was zabije moim wolnym :P jeszcze jutro do pracy a pozniej dopiero 7 stycznia :P

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    nie dajmy zwariowac:) ja ostatnio tez skusilam, na lampke wina ale mnie niezle rozlozylo po niej i jakos nie dalam rady wypic wiecej:P
    no wino tez ostatnio pilam ale jak otworzylam piwo i sie napilam az Piotrek na mnie sie popatrzyl i powiedzial zulu hahahaha bo tak mi sie piwa chcialo

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a ja to wogule Was zabije moim wolnym :P jeszcze jutro do pracy a pozniej dopiero 7 stycznia :P
    uuu no to super kochana :) moze juz wogole nie pojdziesz :)

    Miska0811, Katha81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja 19 stycznia urlop:PP wyjezdzamy do Zakopca.
    nie udalo nams ie wyskoczyc w lato,wiec odbijamy zimą. A nigdy nie byliśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 20:12

    Ewelina23, Katha81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no wino tez ostatnio pilam ale jak otworzylam piwo i sie napilam az Piotrek na mnie sie popatrzyl i powiedzial zulu hahahaha bo tak mi sie piwa chcialo


    aj z soczkiem i ja bym się napiła. Takie schłodzone:) obowiązkowo:)

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja pracuje w Wigilie w piatek i pozniej w 31 grudnia do 15 wiec nie jest zle :) ja wciaz czekam na @ a taka mialam ochote na piwo ze nie powstrzymalam sie i pije

    ja tez pracuje do 12 w wigilie i sylwestra i normalnie 27 i 30. ale i tak jest luzik ostatnio w pracy.

    ja tez czekam na @ bo jestem na 99% pewna ze przyjdzie i mam nadzieje ze jak najszybciej i tez sobie winko nalalam, moze ja szybciej przywolam :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    aj z soczkiem i ja bym się napiła. Takie schłodzone:) obowiązkowo:)
    e w ciazy nie jestem robilam test wiec czekam na @ piwo nie zaszkodzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja tez pracuje do 12 w wigilie i sylwestra i normalnie 27 i 30. ale i tak jest luzik ostatnio w pracy.

    ja tez czekam na @ bo jestem na 99% pewna ze przyjdzie i mam nadzieje ze jak najszybciej i tez sobie winko nalalam, moze ja szybciej przywolam :)

    nie wolaj jej. Niech nie przychodzi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    uuu no to super kochana :) moze juz wogole nie pojdziesz :)
    nie no pojde , przeciez na lodzie ich nie zostawie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    e w ciazy nie jestem robilam test wiec czekam na @ piwo nie zaszkodzi

    testom w 100proc się nie ufa!! Naczytałam się o przypadkach:P

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a ja to wogule Was zabije moim wolnym :P jeszcze jutro do pracy a pozniej dopiero 7 stycznia :P

    fajnie, ja w tym roku musialam koledze ustapic urlopu bo 2 lata z rzedu ja mialam przez swieta

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś pracowite jesteście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja tez pracuje do 12 w wigilie i sylwestra i normalnie 27 i 30. ale i tak jest luzik ostatnio w pracy.

    ja tez czekam na @ bo jestem na 99% pewna ze przyjdzie i mam nadzieje ze jak najszybciej i tez sobie winko nalalam, moze ja szybciej przywolam :)
    no wlasnie nie boli mnie nic na @ o dziwo bo zawsze 3 dni przed juz czulam :/
    niewiem co grane bo zawsze mialam 13dpo juz @ a teraz nic wydaje mi sie ze owulka byla w piatek u mnie a nie w czwartek . ale nawet jak by byla w piatek to dzis 13dpo i jej nie ma poczekam do jutra zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska0811 wrote:
    testom w 100proc się nie ufa!! Naczytałam się o przypadkach:P
    Wiem kochana ten test mial czulosc 20 . No zobaczymy sluz mam wodnisty zalewa mnie wiec wiem ze @ przyjedzie tylko kiedy

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no wlasnie nie boli mnie nic na @ o dziwo bo zawsze 3 dni przed juz czulam :/
    niewiem co grane bo zawsze mialam 13dpo juz @ a teraz nic wydaje mi sie ze owulka byla w piatek u mnie a nie w czwartek . ale nawet jak by byla w piatek to dzis 13dpo i jej nie ma poczekam do jutra zobaczymy

    ja tez mysle ze u ciebie owulka byla w piatek..

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    nie no pojde , przeciez na lodzie ich nie zostawie;)
    mozna dac wypowiedzienie z 2 tyg wczesniej :) jak juz bedzie mamusia to raczej dzwigac nie mozesz :D Pieknie sie zapowiada czekam na dalszy ciag twojego wykresu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    ja tez mysle ze u ciebie owulka byla w piatek..
    Wiec czekam do jutra jutro bedzie w takim razie 14dpo

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ