X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie hormony tak działają ze stymulują mózg do takich snów:D poczytałam w internecie z ciekawości na ten temat i ponoć to dość charakterystyczne we wczesnej ciąży

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    SusannaDean, też miałam takie sny po owulacji, a przed testem. Może coś w tym jest :) i jeszcze dzien przed testem ciążowym, test owu wyszedł pozytywny. Jesteśmy obie 7 dpo. Chce wytrzymać do czwartku, ale na test owu chętnie sikne ;) mam trochę zapasów z poprzednich starań
    Ale kiedy tak miałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Pewnie hormony tak działają ze stymulują mózg do takich snów:D poczytałam w internecie z ciekawości na ten temat i ponoć to dość charakterystyczne we wczesnej ciąży
    No dokładnie, też czytałam :) Ciekawe :D

  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak w ciąży. Jeszcze było za wcześnie żeby testować, a zwróciło to moją uwagę, bo miałam kilka takich snów, a wcześniej bardzo rzadko mi sie zdarzały. I w ogóle w późniejszych miesiącach ciąży też sie pojawiały:) bardzo przyjemnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga26 wrote:
    Miałam tak w ciąży. Jeszcze było za wcześnie żeby testować, a zwróciło to moją uwagę, bo miałam kilka takich snów, a wcześniej bardzo rzadko mi sie zdarzały. I w ogóle w późniejszych miesiącach ciąży też sie pojawiały:) bardzo przyjemnie ;)
    No właśnie w moich poprzednich ciążach było tak samo...za wcześnie by testować a takie senne orgazmy były, teraz w kwietniu dwukrotnie miałam potem pozytyw, no ale nie udało się. Teraz liczę cichutko, że to to samo, bo oprócz ciąż nie miałam takich snów, jedynie jak byłam nastolatką :D Ale to wiadomo, dojrzewanie i młody wiek i duza wyobraźnia :) ha ha ha No niedługo się dowiem

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie moglam wejsc na strone od wczorajrana. Na tescie nie ma nic qiec czekam dalej to dopiero 10dpo. Dzis jest 3 dzien gdziemam mega biegunke.. W 1 ciazy tez mialam ale juz w ten sam dzien wyszedl test.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez mam problem z wejściem na stronę, nawet dzisiaj musze kilka razu odświeżać zeby weszło:/ a u Ciebie ta biegunka to nie od wirusowki? Czasami testy nie pokazują nawet kilka dni po spodziewanej miesiączce wiec najlepiej w Twoim przypadku zrobic betę. A jak ten objaw z siusianeim i dziwnym uczuciem? Dalej sie utrzymuje?

    thgfs65g0z0leut3.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.. Zobaczymy. Bete planuje zrobic 16 dpo tak gin kazala. Chyva ze test pokaze cos to szybciej

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Watpie ze jelitiwka trzymalaby mnie3 dzien.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Kochane wczoraj już byłam na bezalkoholowej imprezie. Absolutnie nie mam żadnych objawów, nawet ból piersi, który mam zawsze może być potęgowany przez duphaston, więc jestem spokojna.
    Strasznie mnie jednak irytuje, że waga mi stanęła i mimo pilnowania diety nie chce spadać...:/
    Jutro do lekarza i strasznie się denerwuję, że jajko nie pękło i cała nadzieję szlag trafi...:(
    Ja też mam mega problem ze stroną, ale podobno mają jakąś awarię.

    Susanna to naprawdę ciekawe! Ja bym się za taki objaw nie obraziła:D:D Coś mi się wydaje, że u Ciebie będzie zieloooono!:)

    Staraczka mocno mocno dalej trzymam kciuki!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Watpie ze jelitiwka trzymalaby mnie3 dzien.
    Jelitówka to klasyczna trzydniówka :) Za wcześnie na takie objawy ciąży może u ciebie to z implantacją by było ale fakt, ze twoje dziecko jest chore wskazuje raczej na jelitówkę. I test 9-10 dpo to za wcześnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Witam! Kochane wczoraj już byłam na bezalkoholowej imprezie. Absolutnie nie mam żadnych objawów, nawet ból piersi, który mam zawsze może być potęgowany przez duphaston, więc jestem spokojna.
    Strasznie mnie jednak irytuje, że waga mi stanęła i mimo pilnowania diety nie chce spadać...:/
    Jutro do lekarza i strasznie się denerwuję, że jajko nie pękło i cała nadzieję szlag trafi...:(
    Ja też mam mega problem ze stroną, ale podobno mają jakąś awarię.

    Susanna to naprawdę ciekawe! Ja bym się za taki objaw nie obraziła:D:D Coś mi się wydaje, że u Ciebie będzie zieloooono!:)

    Staraczka mocno mocno dalej trzymam kciuki!!
    No z dietą w II fazie cyklu tak jest...waga w miejscu stoi a jak coś się odstąpi to szybuje do góry..nie załamuj się każda chyba tak ma

    A nie wiem co ma być to będzie ale plamienie plus to wczoraj jest mega podejrzane dla mnie

    dobuska lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawa wyjasniona. W srode wieczorem wsielam wieksza dawke dupka czwartek rano i wieczor tez piatek juz biegunka. Dupek zawiera laktoze - a ja mam jej nietolerancje w wiekszych ilosciach jak przyjmuje. Efekt- biegunka i wymioty. Wszystko jasne. Musze sie przemeczyc a potem najwyzej jesli zajde to zmniejszymy pewnie dawki. Jutro bee dzwonic do gin

    dobuska lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra teraz to już nie są jaja, krwawienia z nosa....znowu się pojawiają...tym razem delikatne dziś 8 dpo, znowu...ostatnim razem miałam rzy @ a wcześniej przy ciąży takie krwawienia z nosa...tak jakby dopiero teraz się ujawniły te kłopoty z krzepliwością, co oczywiście jest możliwe

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna czyli możesz za dwa dni śmiało testować juz pierwszy raz chyba, że czekasz dłużej . Mam dooobre przeczucia!:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Susanna czyli możesz za dwa dni śmiało testować juz pierwszy raz chyba, że czekasz dłużej . Mam dooobre przeczucia!:D
    Nie nie, dopiero 12 dpo czyli 15.06 będę testować to jest minimum u mnie te 12 dpo.. a potem jak coś od razu clexane nie....

    Właśnie dużo zbiegów okoliczności mam

    dobuska lubi tę wiadomość

  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna trzymam kciuki za Twój test. Tyle objawów to musi już coś znaczyć :)

    65cs, 30 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam może znaczyć, ale też może nie znaczyć nic :)

    Dziś mnie kłują cycki jeszcze :O

    Ale mnie wkurza ovu ciągle nie działa!!!

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez ovu ciagle nie dziala.
    Powiem wam ze jestem wgosciach i caly dzien okupuje toalete.... 3 nifuroxazyty nawet nie pomogly. Ape bralan po 1. Chyba wezme dwie naraz

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Mi tez ovu ciagle nie dziala.
    Powiem wam ze jestem wgosciach i caly dzien okupuje toalete.... 3 nifuroxazyty nawet nie pomogly. Ape bralan po 1. Chyba wezme dwie naraz
    Mogłaś w domu zostać bo szkoda się męczyć

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ