X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to i ja to wiem. Jesten bardzo oslabiona i odwodniona. Mam dgoraczke znowu. Maz pojechal do apteki po cos

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Teraz to i ja to wiem. Jesten bardzo oslabiona i odwodniona. Mam dgoraczke znowu. Maz pojechal do apteki po cos

    Ja polecam bakterie w kapsułkach (probiotyk), spróbuj tez zjeść gorzkiej czekolady byle chemii jak najmniej łykać w razie czego...

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh z nosa krwawi wydawałoby się że nie ma powodu..masakra
    Jak to będzie ciąża to będą jaja

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Nie zapisuję się już od jakiegoś czasu na testowanie, bo chciałam spróbować się trochę odfiksować, co nie do końca mi się udało ;) Właśnie kończę 10 cykl, już wiem, że kolejny nieudany. I znowu to samo złość, bezsilność, okropne poczucie uwięzienia. Sama nie wiem, czy mam bardziej dość tych moich destrukcyjnych emocji czy niepowodzeń samych w sobie.
    Znalazłam dziś tę stronę i bardzo mi przypadła do gustu, mam nadzieję, że znajdę sposób, żeby przede wszystkim odpocząć, żeby podejść do tego inaczej, bo czasem jestem już baaaardzo zmęczona. Może którejś z Was pomoże, więc wysyłam:

    http://chcemiecdziecko.pl/zapytam-coacha-plodnoscilist-1/

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Cześć dziewczyny. Nie zapisuję się już od jakiegoś czasu na testowanie, bo chciałam spróbować się trochę odfiksować, co nie do końca mi się udało ;) Właśnie kończę 10 cykl, już wiem, że kolejny nieudany. I znowu to samo złość, bezsilność, okropne poczucie uwięzienia. Sama nie wiem, czy mam bardziej dość tych moich destrukcyjnych emocji czy niepowodzeń samych w sobie.
    Znalazłam dziś tę stronę i bardzo mi przypadła do gustu, mam nadzieję, że znajdę sposób, żeby przede wszystkim odpocząć, żeby podejść do tego inaczej, bo czasem jestem już baaaardzo zmęczona. Może którejś z Was pomoże, więc wysyłam:

    http://chcemiecdziecko.pl/zapytam-coacha-plodnoscilist-1/
    Hej dobrze trafiłaś tu mozna uzyskać wsparcie i pomoc
    :)
    Z tego co widzę wyniki są dobre
    Jak tam wyniki partnera?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!! Byłam u ginekologa! Miałam owulację! Piękne ciałko i grubiutkie endo! Lekarz trzyma kciuki!
    Mam w sumie brać 12 dni dupka i jak obaczę pozytyw to szybciutko do niego, bo przy tylu lekach musze byc pod kontrola.
    Przy pozytywnym teście absolutnie nie odstawiać dupka i metforminy.
    Moja pierwsza owulacja chyba od starań..... jaka ja jestem szczęśliwa. Mogę w końcu wierzyć. Ale jestem bardzo spokojna.:)

    Mi lejdi a to pewne, że cykl stracony?:((

    Susanna kochana jak u Ciebie?

    Staraczka jak się czujesz?

    meggi90, SusannaDean, Idzianna lubią tę wiadomość

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś się nadal zacina.

    Dziewczyny wiecie co od wczoraj bolały mnie jajniki, nie jakoś strasznie, bez tabletek się obyło. Dziś czuję się tak jakby okresowo (okres za tydzień, cykle 35 dniowe), czuję się taka gorąca. Dziś 9 dpo i tak o godzinie 14 mówię zrobię sobie test, i tak w sumie dla jaj to było, i wiecie co ? po około minucie pokazał się cień cienia niemalże niewidoczny. Nawet nie będę wstawiała tego, bo powiecie że jakaś nienormalna jestem. Nie śmiem twierdzić nawet że to ciąża, 2 cykl i byłby szczęśliwy? Kochane bardziej się martwię, że to jakaś torbiel czy coś. Dodam że robiłam PINK TEST w Eco opakowaniu, wcześniej robiłam tez pink testy i wychodziła biel, żadnego cienia, a teraz coś tam jest no i te dziwne czucie. Ale w 9 dpo? Doradźcie co mam robić? Jutro beta? A jakby ciąża to kiedy najlepiej na wizytę do gina? Dodam że te moje tsh to tak ma 3,4. Oczywiście jutro zrobię test z porannego moczu.

    dobuska, Aga26 lubią tę wiadomość

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro mam 4/5dc bo nie wiem nigdy czy mialam plamienie czy lekkie krwawienie. Chce zrobic badanie krwi i tak sie zastanawiam ktore? Moge zrobic albo same hormonalne czyli prog, prolaktyna, tsh, lh, fsh, estradiol albo zrobic typowe dla kobiet starajacych sie w tym jest mocz, ob, prolaktyna, tsh, przeciwciala tokso i rozyczka. Ktore robic? W piatek wizyta u gina.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Coś się nadal zacina.

    Dziewczyny wiecie co od wczoraj bolały mnie jajniki, nie jakoś strasznie, bez tabletek się obyło. Dziś czuję się tak jakby okresowo (okres za tydzień, cykle 35 dniowe), czuję się taka gorąca. Dziś 9 dpo i tak o godzinie 14 mówię zrobię sobie test, i tak w sumie dla jaj to było, i wiecie co ? po około minucie pokazał się cień cienia niemalże niewidoczny. Nawet nie będę wstawiała tego, bo powiecie że jakaś nienormalna jestem. Nie śmiem twierdzić nawet że to ciąża, 2 cykl i byłby szczęśliwy? Kochane bardziej się martwię, że to jakaś torbiel czy coś. Dodam że robiłam PINK TEST w Eco opakowaniu, wcześniej robiłam tez pink testy i wychodziła biel, żadnego cienia, a teraz coś tam jest no i te dziwne czucie. Ale w 9 dpo? Doradźcie co mam robić? Jutro beta? A jakby ciąża to kiedy najlepiej na wizytę do gina? Dodam że te moje tsh to tak ma 3,4. Oczywiście jutro zrobię test z porannego moczu.

    Ale super!!! Ja myslę, ze to ciąża! Miałam wieeeeeeleeeee torbieli i żaden nigdy mi nie dał kreski na teście. Zrób z rana test lub betę. Takie tsh w ciąży to konieczne będą leki.
    Ale fajosko!:D

    meggi90 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dziewczyny jutro mam 4/5dc bo nie wiem nigdy czy mialam plamienie czy lekkie krwawienie. Chce zrobic badanie krwi i tak sie zastanawiam ktore? Moge zrobic albo same hormonalne czyli prog, prolaktyna, tsh, lh, fsh, estradiol albo zrobic typowe dla kobiet starajacych sie w tym jest mocz, ob, prolaktyna, tsh, przeciwciala tokso i rozyczka. Ktore robic? W piatek wizyta u gina.
    Wybrałabym opcję drugą. Nie ma chyba sensu robić lh, fsh i proga w takim dniu cyklu. :)

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ale super!!! Ja myslę, ze to ciąża! Miałam wieeeeeeleeeee torbieli i żaden nigdy mi nie dał kreski na teście. Zrób z rana test lub betę. Takie tsh w ciąży to konieczne będą leki.
    Ale fajosko!:D

    Dzięki za odp. Kurczę tylko jak będzie ciąża to właśnie nie wiem kiedy iść po coś na te tsh. Bo przecież 19 mam mieć okres dopiero to lekarz popatrzy na mnie jak na idiotkę.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po przerwie technicznej ;) meggi90 jak robiłaś nie z porannego i cień Ci wyszedł to co to będzie z porannego? :D Już teraz moje szczere gratulacje ;) a mnie zastanawia wczorajsze zachowanie organizmu. Zauważyłam u siebie wczoraj plamienie-niewielkie, chwilowe ale jednak było i to zauważalne gołym okiem (i papierem :D ) pytanie cóż to takiego? Nigdy prze prze przenigdy nie miałam żadnego ani najmniejszego plamienia, które nie byłoby @. A teraz takowe było i temperatura niżej niż zwykle (na dzisiejsza nie patrzę bo mi termometr zaświrował i nie chciał mierzyć normalny czas tylko szybko pik pik wiec zapisałam wiedząc, że kłamie). Jestem 10dpo, plamienie wczoraj czyli 9dpo.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Coś się nadal zacina.

    Dziewczyny wiecie co od wczoraj bolały mnie jajniki, nie jakoś strasznie, bez tabletek się obyło. Dziś czuję się tak jakby okresowo (okres za tydzień, cykle 35 dniowe), czuję się taka gorąca. Dziś 9 dpo i tak o godzinie 14 mówię zrobię sobie test, i tak w sumie dla jaj to było, i wiecie co ? po około minucie pokazał się cień cienia niemalże niewidoczny. Nawet nie będę wstawiała tego, bo powiecie że jakaś nienormalna jestem. Nie śmiem twierdzić nawet że to ciąża, 2 cykl i byłby szczęśliwy? Kochane bardziej się martwię, że to jakaś torbiel czy coś. Dodam że robiłam PINK TEST w Eco opakowaniu, wcześniej robiłam tez pink testy i wychodziła biel, żadnego cienia, a teraz coś tam jest no i te dziwne czucie. Ale w 9 dpo? Doradźcie co mam robić? Jutro beta? A jakby ciąża to kiedy najlepiej na wizytę do gina? Dodam że te moje tsh to tak ma 3,4. Oczywiście jutro zrobię test z porannego moczu.

    Myślę ze juz mozna gratulować;) Ja także testowałam wieczorem tylko ze jakos 11-12 dpo i przeżyłam szok jak zobaczyłam dwie kreski bo byłam nastawiona na wyszukiwanie wyimaginowanego cienia na mlecznej bieli:D Ja do lekarza wybieram sie w poniedziałek za tydzien (19 czerwca) i wtedy zaczynam 6 tydzien, mam nadzieje ze juz cos bedzie mogl powiedzieć bo nie moge wytrzymać dłużej...

    thgfs65g0z0leut3.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte u mnie niby wylicza 4 ty dzień 1 dzień. Zobaczymy jutro. Może biel wizira :-/ nie mogę się nakrecac. Ale jeśli jednak to jestem w szoku. Nie mówiłam nic mojemu mężowi. no i do pracy mam na 13 a laboratorium do 12 więc muszę jakby co wcześniej jechać betę zrobić. Niby bardzo chce mieć dZiecko ale się boję ;-)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś sikłam 9 dpo i miałam zwidy ale mąż mi kupi dwa testy jeszcze i w śr zatestuję ogółem dziś mi 4 razy krwawiło z nosa i kłują mnie piersi...sama nie wiem aaaaaaaaaaaaaaa i małe plamienie było dziś :O buuuuu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Dzięki za odp. Kurczę tylko jak będzie ciąża to właśnie nie wiem kiedy iść po coś na te tsh. Bo przecież 19 mam mieć okres dopiero to lekarz popatrzy na mnie jak na idiotkę.
    Nie popatrzy, koniecznie od razu po leki na zbicie tsh !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Witam po przerwie technicznej ;) meggi90 jak robiłaś nie z porannego i cień Ci wyszedł to co to będzie z porannego? :D Już teraz moje szczere gratulacje ;) a mnie zastanawia wczorajsze zachowanie organizmu. Zauważyłam u siebie wczoraj plamienie-niewielkie, chwilowe ale jednak było i to zauważalne gołym okiem (i papierem :D ) pytanie cóż to takiego? Nigdy prze prze przenigdy nie miałam żadnego ani najmniejszego plamienia, które nie byłoby @. A teraz takowe było i temperatura niżej niż zwykle (na dzisiejsza nie patrzę bo mi termometr zaświrował i nie chciał mierzyć normalny czas tylko szybko pik pik wiec zapisałam wiedząc, że kłamie). Jestem 10dpo, plamienie wczoraj czyli 9dpo.
    implantacja? :)


    Dziewczyny idę spać cały dzień myślałam o moich zwidach na teście i sama nie wiem co robić ha ha krwawienia z nosa ok bo acard ale jakoś dziwnie, że zawsze przy ciaży mi się tak dzieje (wyjątkowo w trakcie @ w poprzednim cyklu, ale już w trakcie a nie przed tak jak teraz, a tak to w ostatniej ciąży dopiero przestało jak już byłam po krwawieniu a zaczęło się 8 dpo około czyli podobnie jak teraz...) Nic, czekamy do środy ja chyba zwariuje

    DOBRANOC

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) część z was może mnie kojarzy z poprzednich wątków bo zapisywałam się i na maj i na kwiecien i na marzec itd. A w tym miesiącu olałam wszystko, wyłączyłam ovu, nie poszłam na monitoring i po pregnyl i nic nie mierzyłam. Jakoś tak wrzuciłam na luz.
    No i kurcze chyba się udało <3 wczoraj ujrzałam wreszcie te dwie wymarzone kreski. Po prawie dwóch latach starań. Piszę to po to aby dać wam nadzieję, że kiedyś zaświeci w końcu słońce <3 idę w przyszłym tygodniu do gina. Jestem teraz w 5 tyg.
    Jeszcze to do mnie nie dociera :)

    meggi90, Aga26, Idzianna, dobuska, katka/85 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka gratulacje kochana :))

    Ja tez wszystko na luzach mam, mierze tempke i zapisuje objawy ale glownie dla siebie zeby wiedziec co sie dzieje z moim orgganizmem no i tez tu do lekarza w Holandii, bo za miesiac mam kontrole wiec sie przyda ;)

    Ciesze sie bardzo ze Ci sie udalo i tak zastanawialam sie gdzie zniklas ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) fajnie że mnie pamiętasz ;) postanowiłam zrobić sobie urlop od ovu jak widać owocny ;) dobrze mi to zrobiło, głowa trochę odpoczęła chociaż nie byłam jakaś bardzo nakręcona ;)
    Jestem taka podekscytowana że o tej porze spać nie mogę. ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ