X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope brawo! U mnie zrobił się zastój i niestety boje się, że nawet wzrost, ale zwiększam obroty i pilnuję się mocniej i zaczynam się ruszać więcej, ale z racji tego, że jestem przed @ to w ogóle czuję się jakbym nic nie schudła.

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam :*
    Bede cierpliwa.. choc tej cierpliwosci mi bark!
    A co najlepsze myslalam Ze najgorszy czas mam Juz za soba ,ale po 3miesiach stwierdzam Ze w moim przydpadku czas nie leczy ran a wreck przeciwnie... :(
    Nie chce Wam tu smecic. Przepraszam.
    Hopeless super! Tylko pogratulowac.
    Dobuska slonko czekamy razem.
    Asia to tak jak Ja! Za bardzo Kocham amciac :P

    dobuska lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 17 maja 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless bardzo ładny wynik. Dieta, ćwiczenia? Ja też już powiedziałam że biorę się za siebie i już tak ostatecznie. Zaczęłam ćwiczyć i MŻ. Słodyczy rzucić nie mogę za duż a chemia między nami :)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe Ty faktycznie masz się z czego odchudzać:D:D daj spokój!:D
    Kochana zobaczysz, że niedługo się uda i serduszko już przestanie tak cierpieć. Mocno w to wierzę i czekam niecierpliwie na nasze małpy, żeby wystartować od nowa:)

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    WhyMe Ty faktycznie masz się z czego odchudzać:D:D daj spokój!:D
    Kochana zobaczysz, że niedługo się uda i serduszko już przestanie tak cierpieć. Mocno w to wierzę i czekam niecierpliwie na nasze małpy, żeby wystartować od nowa:)
    Obys miala racje :*
    Tylek Juz ledwo w jeasny wchodzi :D
    Niech te @@ już przyjdą!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 12:11

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Dziekuje Wam :*
    Bede cierpliwa.. choc tej cierpliwosci mi bark!
    A co najlepsze myslalam Ze najgorszy czas mam Juz za soba ,ale po 3miesiach stwierdzam Ze w moim przydpadku czas nie leczy ran a wreck przeciwnie... :(
    Nie chce Wam tu smecic. Przepraszam.
    Hopeless super! Tylko pogratulowac.
    Dobuska slonko czekamy razem.
    Asia to tak jak Ja! Za bardzo Kocham amciac :P
    Ja Cię bardzo dobrze rozumiem. Po pierwszym poronieniu kryzysy miałam do kolejnych 2 kresek. Czasami mi się wydawało ze juz dobrze a potem jeeeb znowu na pysk.
    Teraz poronilam 3 kwietnia i jest ok. Ale każda kolejna @ to załamanie i kilka dni dola.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Hopeless bardzo ładny wynik. Dieta, ćwiczenia? Ja też już powiedziałam że biorę się za siebie i już tak ostatecznie. Zaczęłam ćwiczyć i MŻ. Słodyczy rzucić nie mogę za duż a chemia między nami :)
    Że względu na otyłość, tarczyce i poronienia zdecydowałam się na 3 tygodnie postu Dąbrowskiej. A teraz z niego wychodzę i musze wdrożyć ćwiczenia ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless ja stosuję dietę bezglutenową i bez laktozy, ale to zalecenie lekarza, ale powiedz mi polecasz Dąbrowskiej post? Lepiej się czujesz? Bo ja potrzebuję jakiegoś dodatkowego kopa.

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whyme Twoje uczucia są zupełnie normalne. Mam nadzieje,że nie będziesz musiała długo czekać i w pewien sposób zapełnisz tę pustkę i tęsknotę. Choć trochę uleczy się Twoja rana.

    Dajcie spokój z tymi dietami, bo ja i tak nie dam rady i będę Wam zazdrościć samo zaparcia :p

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziękuje! Jak to dobrze ze Was mam :*
    Już myślałam ,ze zwariowałam.
    I tez mi się wydaje ,ze dwie kreseczki trochę wyleczą moja ranę choć strach się dopiero zacznie...
    Pamietam moja rozmowę z mężem tydzień po pozytywnym teście ciążowym.
    Kiedy to mówiłam,ze tak bardzo się bałam bo może nigdy się nie uda i tez był płacz,złość ale jak już byłam w ciąży to dopiero był strach! Każde usg mało co zawału nie dostawałam! Być może moja podświadomość coś przeczuwala...
    bardzo bałam się cieszyć ta ciąża.
    Ale koniec ze smutkami!
    Choć jest mi przykro ,ze tez musialyscie przez to przejść :(
    Los nam to wynagrodzi! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 14:11

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proszę o wpisanie mnie na 14 czerwca

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jeszcze mogę? Z góry przepraszam ,ze wracam do tych smutnych chwil.
    Czy znacie przyczynę waszych niepowodzeń? Czy poprostu pech :(.
    U mojej córeczki wykryli wadę genetyczna, i powiedzieli ,ze nie jest ona dziedziczna a wiec ogromny pech!

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska polecam. Ja nie umialam się inaczej wziąć za dietę. Post dał mi kopa. Trudne są pierwsze dni potem jest kop energii. Tsh z 1.9 spadło na 0.57 przy czym ft4 ładnie podskoczylo i endo mówi ze jest ok.
    Tez nie jem glutenu i laktozy. Przynajmniej do końca zdrowej ciąży.

    WhyMe ja nie znam przyczyny. Za pierwszym razem jak był ładny zarodek ronilam na wsi. Za drugim nie było co badać. Ciąża się zatrzymala na 5+1 a na usg juz ledwo było widać ciałko żółte.

    frania21 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 17 maja 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na początku główną podejrzaną o przyczynę poronień była ureaplasma. Po wyleczeniu jednak dalej było to samo. Dalsze badania wykazały mutacje MTHFR. A wygląda na to, że dalej jest coś nie tak, bo już na clexane, acardzie i matylach kolejna cb. Po tym dostałam jeszcze encorton do kompletu i beta z poniedziałku 14,23 znowu wygląda na cb... 20.06 mamy wizytę w poradni genetycznej. Może oni wreszcie znajdą przyczynę.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 17 maja 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Ja proszę o wpisanie mnie na 14 czerwca
    Wpisana :) Powodzenia!

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 17 maja 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless
    Tym razem musi się udać. Widocznie był to ogromny pech!
    Makowa panna
    Genetyk wam pomoze! Oni na prawdę maja ogromna widzę. Być moze skieruje Was na jeszcze jakieś badania.
    Wszystko jest kwestia czasu...

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 17 maja 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe oby,bo inaczej to się posypie całkiem....

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 17 maja 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    też bym się chciała wpisać ale @ nie ma dalej :(
    odstawiłam wszystkie leki i głupia myślałam, że sama przyjdzie... biorę od wczoraj luteinę na wywołanie ehh...
    Hopeless podziwiam za post. Ja się zebrać nie mogę, ale startuję od poniedziałku. Dość już mam tego wszystkiego. W sobotę mam wesele koleżanki a potem basta. Zabieram się już dobre pół roku ;/

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 17 maja 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak wrote:
    cześć dziewczyny :)
    też bym się chciała wpisać ale @ nie ma dalej :(
    odstawiłam wszystkie leki i głupia myślałam, że sama przyjdzie... biorę od wczoraj luteinę na wywołanie ehh...
    Hopeless podziwiam za post. Ja się zebrać nie mogę, ale startuję od poniedziałku. Dość już mam tego wszystkiego. W sobotę mam wesele koleżanki a potem basta. Zabieram się już dobre pół roku ;/
    hej Margolciak
    Ja tez czekam na @... dziś 42dc eh..
    jeśli masz często problem z brakiem @ może coś jest nie tak z owulkami?
    Ja przy takich cyklach raczej owulki nie mam. Ale taki cykl mam raz max 2 razy w roku, choc teraz to cholera wie jak to bedzie pod zabiegu..

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 17 maja 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    hej Margolciak
    Ja tez czekam na @... dziś 42dc eh..
    jeśli masz często problem z brakiem @ może coś jest nie tak z owulkami?
    Ja przy takich cyklach raczej owulki nie mam. Ale taki cykl mam raz max 2 razy w roku, choc teraz to cholera wie jak to bedzie pod zabiegu..
    oj problem z owu jest na pewno :(
    jestem na metforinie cały czas, no teraz miałam miesiąc przerwy. uregulowała mi cykle na pewno i są owulacyjne, przynajmniej większość. zaszłam z nią w 3 cyklu, niestety była biochemiczna w lipcu i od tamtej pory cisza...
    dlatego wracam do niej z powrotem. szyjka zakmięta cały czas, nic nie zapowiada @, więc postanowiłam zacząć brać luteinę, bo ile można czekać. u mnie 33 dc chyba.

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ