X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie - Czerwiec 2017
Odpowiedz

Testowanie - Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm ja 42 cykle... i na tym etapie listę schorzeń schowałam ;) zobaczymy za parę dni czy skuteczne to było ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    hmmm ja 42 cykle... i na tym etapie listę schorzeń schowałam ;) zobaczymy za parę dni czy skuteczne to było ;)
    To powodzenia :) Ja jestem świeżo po diagnozach więc dam sobie chwilę

  • Chatte Ekspertka
    Postów: 130 51

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna jak to możliwe? Przecież Twoje kreski były widoczne gołym okiem... a moze to ciąża biochemiczna? Tulę mocno i trzymam za Ciebie kciuki

    thgfs65g0z0leut3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chatte wrote:
    Susanna jak to możliwe? Przecież Twoje kreski były widoczne gołym okiem... a moze to ciąża biochemiczna? Tulę mocno i trzymam za Ciebie kciuki
    No mam nadzieję jednak, że to nie biochem, wiesz? Bo brałam heparynę, jak ona nie pomogła to nic nie pomoże.... Chyba jednak fabryczne były te kreski, bo za szybko beta by spadła.... zdecydowanie. Także mamy wiarygodność testów.

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja nie lubię robić sobie nadziei testami czy jest cień cienia cienia.. Tylko jak cokolwiek wychodzi i się zastanawiam to idę na betę i jasno widać czy jest się w ciąży czy nie.

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Aga26 Autorytet
    Postów: 332 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna,nie wiem co napisać :( zawsze myślałam, że nawet bladzioch to początek ciąży. Cieszę się, że się nie poddajesz! U mnie szczęśliwy cykl miał nr 17!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w kolejnym cyklu mam clo i mam zamiar 12 dpo iść na betę po prostu

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jeszcze czerwca nie skreślam ale pewnie w lipcu się SusannaDean zobaczymy :-)

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna przykro mi ze się jednak nie udalo :( kochana nie chce żebyś mnie źle zrozumiała bo absolutnie nie chce cię urazić ale wydaje mi się ze ty się strasznie mocno nakręcasz. Az za bardzo. Często powtarzasz niby ze podchodzisz na luzie i na zasadzie a co ma być to bedzie ale jednocześnie bardzo się na każdym kroku doszukujesz objawów, w każdym gorszym samopoczuciu, w każdym ukluciu jajnika itp tak jak byś non stop wsluchiwala się w swój organizm sądząc ze zauważysz zmiany właściwie od domniemanej implantacji. I widzę że bardzo to wszystko przeżywasz. Ja wiem ze bardzobbyś chciała mieć już swoje dzieciątko, że marzysz o tym cała sobą a straty które przeżyłas, teraz każdy miesiąc niepowodzeń i samo oczekiwanie jeszcze bardziej potęgują to pragnienie urodzenia dziecka, ale w taki sposób można się wykonczyc psychicznie. Właściwie ciągle twoje myśli krążą wokół ciazy. Spróbuj Słońce się zdystansowac i skupić na codziennych radościach których na pewno w twoim życiu nie brakuje :) i nie mów ze nie jest ci dane macierzyństwo. Ja wierzę głęboko ze ci się uda i juz niedługo będziesz tulic swoje dzieciątko. Naprawdę szczerze ci kibicuje dlatego nie bierz mi za złe tego posta ;) pisze to z czystej zyczliwosci żebyś nie przeżywała tego wszystkiego tak bardzo i uzbroila się w cierpliwość bo nakrecaniem się i tak się niczego nie wyczarować ;) trzymam kciuki za kolejny cykl :) :*

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam,że etap nakręcania jest za mną, ale widać nie. Chyba po prostu muszę wyluzować, ale nie wiem czy to takie proste jak się mówi czy czyta, że inni tak robią. Niestety wkoło same dzieci i ciężarne, a ja już byłam w ciąży - to tak boli, nie wiem skąd brać po prostu nadzieję na to, że będzie i dla mnie kiedyś trochę szczęścia. Połowę cyklu w zasadzie miałam na luzie potem znowu mi się coś pokręciło i znowu nakręcanie i szukanie objawów, a dobrze wiemy, że ich wcale nie ma tak wcześnie. Nic nie zostaje jak tylko spróbować się uspokoić.
    Czy dużo radości mam w codziennym życiu? Jakoś ostatnio nie za bardzo, ciągłe problemy ze zdrowiem, pilnowanie diety, jakoś smętnie się zrobiło... Ciężki ostatni rok, wiele przeszłam chciałam teraz żeby było już na prostej... ale ciągle coś nie tak.

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susannna ///// bardzo mi przykro!! Tule cie mocno bo wiem co czujesz.... Czuje sie tak samo.. :( zadnych testow tylko beta. Jak widac testy oszukuja i tk czesto :( wierze ze jeszcze bedziemy miec malenstwa w brzuszku!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:28

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje wiem ze jest wam teraz cholernie przykro i chciałabym was jakoś pocieszyć. Wierzę że już wkrótce będziecie się cieszyć swoimi małymi skarbami. :* :)
    A u mnie dziś drastyczny spadek temp wiec nawet jutro nie testuje :/ @ pewnie jutro lub nawet jeszcze dziś wiec czekam aż się zacznie i spadam na lipiec :(

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna No nie ogarniam tego....tak mi przykro ...
    Ja nie wiem co u Was z tymi testami się dzieje, ja nigdy w życiu, a testy robię w kółko od paru lat, nie widziałam takiego bladziocha...

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sobie wykupie pakiet na ovu...witam sie kochane...susanna współczuję.wiec co to znaczy.ja teraz sie tak nastawiłam bo wszytsko wskazywało na ciąże a tu dostałam liścia w pysk jak co miesiąc.ten miesiąc mam stracony bo meza znów brak.juz mam dość tego.w lipcu maz idzie na badania żołnierzy.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nigdy nie mialam bladziocha.no w pierwszej ciąży mialam jasna kredkę ale widoczna gołym okiem a nie ze trezba jej szukac

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 32dc i powie mi ktoś czemu kreska na testach owu dziś mocniejsza niż wczoraj i w poprzednie dni?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny mam pytanie czy jest możliwe że wykres źle mi wyznaczył owu bo po śluzie sądzę że owulacje miałam 14/15dc a wykres wyznaczył na 17dc ale nawet nie miałam wtedy płodnego śluzu :/

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Dziewczyny dziś 32dc i powie mi ktoś czemu kreska na testach owu dziś mocniejsza niż wczoraj i w poprzednie dni?

    Bylo wiele przypadkow w ktorych testy owu wskazywaly ciaze ;) Zrob test ciazowy:)

    No chyba ze masz az tak dlugie cykle... nie podgladalam :P

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka to jest tylko program który może się mylić także na luzie, bardziej ważniejsze jest obserwowanie organizmu niż jakiś program.

    Aga ja bym test zrobiła ciążowy bardziej, chyba że masz nieregularne cykle i możesz mieć tak późno ovu to co innego.

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ