X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny lekarz mi powiedział w smsie , że beta 3,8 to w granicach błędu. Czy to mmoze oznaczać, ze labo poprostu błędnie cos wykryło. Pytam bo czytałam, ze jak beta powyżej 2 to znacza, ze był zarodek. Co o tym sądzicie i Wasi lekarze?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sadze ze byla wczesna ciaza ktora ulegla obumarciu tzw ciaza biochemiczna. Rzadko sa bledy labo.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u nas też nie lepsza pogoda 22 stopnie i powiewa wiatr a dzis mój mąż wychodząc przed 8 mówił że pada.teraz niby słonce świeci a córka dopiero wstała wiec wyjdziemy koło 12 z domu.mam nadzieje że pogoda się zmieni bo w nocy z soboty na niedziele wjeżdzamy nad morze i jak taka pogoda będzie to dupa z wyjsc na plaze i morskich kąpieli młodej.a jeszcze przed wyjazdem chciałam ogarnąc koszenie ogrodków i podwórka a mąż rowy wokół domu.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Próbowałam sie odciąć z forum ale nie mogłam heheheheh ciekawość mnie zżerala co tam..

    Ide w piątek na monitoring, dopiero cykl zaczynamy i ooo matko juz mi sie dłuży hehehe
    forum uzależnia hihi;-P
    kciuki && za piątkowy monitoring:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niefajna pogoda by taka byka nad morze nasze... Podobno do weekendu ma byc juz lepiej wiec trzeba miec nadzieje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Sadze ze byla wczesna ciaza ktora ulegla obumarciu tzw ciaza biochemiczna. Rzadko sa bledy labo.

    mysle dokladnie tak samo. przeszlam przez ciaze biochemiczna z tym ze ja mialam bete wyzsza bo najpierw 30 a potem 19

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No niefajna pogoda by taka byka nad morze nasze... Podobno do weekendu ma byc juz lepiej wiec trzeba miec nadzieje :)
    mogłaby się poprawić,moje dziewczynki wyjechały na wakacje do dziadków chcieli pobyć na działce a tu póki co nic z tego :-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti ja też już czekam na okres. Tak mi brzuch spuchł. Ajć. I monitoring i ja się trochę cieszę, że od razu nie zeszlam. Bo ostatnio jak po pierwszym cyklu się udało, to CP. Więc obawa była.

    Chyba nie robię sprawdzenia drożności jajowodu.

    No i stwierdziłam, że jak przez miesiąc zrzuce jeszcze 3-4 kg, to lepiej będzie dla organizmu, bo ostatnio to woda poszła mi bardzo.

    Od czwartku chyba poprawa pogody?
    My z Mężem planujemy mały wypad do term. Ale nie wiem, czy Uniejów czy Mszczonów.

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pięknie słonecznie aż chce coś się robić Wiec dziś sprzątam na ogródku umylam już chłodnik zaraz umyje meble i biorę się za coś w domu to się chyba PMS nazywa Hahahah taki nagły przypływ energii ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    U mnie pięknie słonecznie aż chce coś się robić Wiec dziś sprzątam na ogródku umylam już chłodnik zaraz umyje meble i biorę się za coś w domu to się chyba PMS nazywa Hahahah taki nagły przypływ energii ;)
    pozazdrośćić pogody i energii do prac domowych:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to źle zabrzmi ale chciałabym, żeby to była ciąża biochemicza. Bo dla mnei to znak , ze coś ruszyło. U mnie przez 10 miechów organizm nie dawał nawet złudzeń , że było zapłodnienie. Ciągle beta >2 a na sikancach totalna bijąca w oczy biel, nawet zacieków na nich nie było :p

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    mogłaby się poprawić,moje dziewczynki wyjechały na wakacje do dziadków chcieli pobyć na działce a tu póki co nic z tego :-(
    U mnie znowu rosla z malych wartosci ok 3-4 az do ponizej 100 i spadala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    może to źle zabrzmi ale chciałabym, żeby to była ciąża biochemicza. Bo dla mnei to znak , ze coś ruszyło. U mnie przez 10 miechów organizm nie dawał nawet złudzeń , że było zapłodnienie. Ciągle beta >2 a na sikancach totalna bijąca w oczy biel, nawet zacieków na nich nie było :p
    Na pewno byla :(

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pyt czy potrzebne jest skierowanie na hsg od ginekologa nawet jeśli chce je zrobić prywatnie? Właśnie dzwoniłam do szpitala z moim mieście niestety jedynego i jakaś wredna baba nieziemsko mnie wkurzyła bo na pyt czy muszę się jakoś przygotować, zrobić badania odburkęła mi że to lekarz decyduje. Zapytała czy mam skierowanie. Odparłam że nie, że chce wykonać prywatnie a ona chamsko że nie mamy o czym rozmawiać bez skierowania. Ręcę opadają.... przecież ja mam prawo czegoś nie wiedzieć a jej obowiązkiem jest mnie poinformować; czemu tacy ludzie pracują w służbie zdrowia jakby za karę to nie mam pojęcia. Najgorzej że żaden gin w moim mieście nie ma gabinetu w którym mogłabym to hsg zrobić. Powiecie mi dziewczyny jak to jest z tym skierowaniem?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak musisz miec skierowanie aby zrobic na nfz to badanie

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chce prywatnie zapłacić za badanie to też muszę mieć skierowanie żeby w szpitalu badanie wykonać?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wbijam do Was :)

    Trzymam mocno kciuki! <3 niech lipiec bedzie owooocnyyy :D

    Magdzia85F, Idzianna, Rene lubią tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    A jeśli chce prywatnie zapłacić za badanie to też muszę mieć skierowanie żeby w szpitalu badanie wykonać?

    wg mnie musisz miec skierowanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    A jeśli chce prywatnie zapłacić za badanie to też muszę mieć skierowanie żeby w szpitalu badanie wykonać?
    Wydaje mi sie se prywatnie jesli chcesz nie powinno byc skierowania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    Wbijam do Was :)

    Trzymam mocno kciuki! <3 niech lipiec bedzie owooocnyyy :D
    Heej

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ