X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 lipca 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    dziewczyny jestem na etapie poszukiwania endo i wstępnie znalazłam już lekarza oczywiście prywatnie bo na NFZ to terminy mają odległe plus urlopy.Babeczka bierze 120 zł za wizytę plus 100 za ewentualne usg tarczycy.Teraz pytanie czy waszym zdanie m dużo jak na endo czy cena jest ok

    Moja endo bierze 150 zł za wizytę razem z usg, wizyta bez usg 100 zł.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 4 lipca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj przyszła do mnie @
    Ale uda mi się jeszcze raz spróbować w lipcu.
    Proszę o wpisanie na 31 lipca:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Dziewczyny dzisiaj przyszła do mnie @
    Ale uda mi się jeszcze raz spróbować w lipcu.
    Proszę o wpisanie na 31 lipca:)
    Oj Bobisiu, może ten lipiec jeszcze bedzie łaskawy pod koniec :) :*****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż mnie ściska

    Moja była klientka napisała, że szkoda, ze już nie pracuję (w poprzedniej pracy), ze byłam niezastąpiona...odpisałam jej nie myśląc sużo, że teraz jestem niezastapiona gdzie indziej mając na myśli ze mam dobrą prace (głupia ja) a ona czy zostałam mamusią???? a ja jej odpisałam ze trafiła w czuły punkt, smutna minka, i że nie ze pracuje gdzies indziej, kurwa nie bede sie wstydzic i chamsko ludziom miłym odpisywać zeby odwalili sie czy typu co ich to, bo pytaniem nie chcą urazić... przeprosiła mnie, no kurde skąd miała wiedzieć? Eh głupio mi ale wstydzić się nie będę....co myślicie, źle napisałam? miałam nie odpiywać? mimo ze rozmawiałysmy na fb?

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie endo bierze 100 za wizyte w tym zawsze robi usg tarczycy chodz ostatnio nie robił

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobisia wrote:
    Dziewczyny dzisiaj przyszła do mnie @
    Ale uda mi się jeszcze raz spróbować w lipcu.
    Proszę o wpisanie na 31 lipca:)
    :-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Aż mnie ściska

    Moja była klientka napisała, że szkoda, ze już nie pracuję (w poprzedniej pracy), ze byłam niezastąpiona...odpisałam jej nie myśląc sużo, że teraz jestem niezastapiona gdzie indziej mając na myśli ze mam dobrą prace (głupia ja) a ona czy zostałam mamusią???? a ja jej odpisałam ze trafiła w czuły punkt, smutna minka, i że nie ze pracuje gdzies indziej, kurwa nie bede sie wstydzic i chamsko ludziom miłym odpisywać zeby odwalili sie czy typu co ich to, bo pytaniem nie chcą urazić... przeprosiła mnie, no kurde skąd miała wiedzieć? Eh głupio mi ale wstydzić się nie będę....co myślicie, źle napisałam? miałam nie odpiywać? mimo ze rozmawiałysmy na fb?
    myślę,że dobrze napisałaś a kobitka na pewno nie chciała Cię urazić ani sprawić bólu

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene jak dla mnie, niedrogo.
    Ja płaciłam 140 zł za wizytę i dodatkowo 100 zł za USG.

    Susanna wg mnie dobrze odpisałaś.

    Bobisia to trzymam kciuki za testowanie 31 lipca:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 4 lipca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Czemu 'nie ma po co' ?
    bo nie miałam męża, współżylismy 6 dc i wyjechał, wraca w polowie lipca :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna pewnie już na wizycie,trzymamy kciuki&&

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna jak tam?

    Co tu tak cicho????

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 4 lipca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, czekamy na info, Kochana :)
    Ja mam ciekawe zajęcie obecnie: wyjeżdżamy w piątek po pracy i kupiliśmy aktualizację nawigacji do auta na całą Europę (choć jedziemy w tej chwili w Polskę ;) ), mąż pracuje w domu, a ja siedzę w aucie i czekam aż się zaktualizuje :) nawet nie mogę wyjść do sklepu bo musi być włączony silnik ;) mąż przyszedł mnie tylko zmienić bo musiałam siku siedzę dalej :D a że mieszkamy w bloku to niestety muszę autka pilnować ;) ale jestem z wątkiem naszym na bieżąco;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 19:31

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Susanna jak tam?

    Co tu tak cicho????
    ucichło bo nie ma naszej Susanny hihi

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Susanna, czekamy na info, Kochana :)
    Ja mam ciekawe zajęcie obecnie: wyjeżdżamy w piątek po pracy i kupiliśmy aktualizację nawigacji do auta na całą Europę (choć jedziemy w tej chwili w Polskę ;) ), mąż pracuje w domu, a ja siedzę w aucie i czekam aż się zaktualizuje :) nawet nie mogę wyjść do sklepu bo musi być włączony silnik ;) mąż przyszedł mnie tylko zmienić bo musiałam siku siedzę dalej :D a że mieszkamy w bloku to niestety muszę autka pilnować ;) ale jestem z wątkiem naszym na bieżąco;)
    no to teraz musisz grzecznie czekać jak się zaktualizuję,ile procent już się zaktualizowało?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 4 lipca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, już kończy etap 10. na 11 :) teraz już z górki :) jako że aktualizacja głównie związana z urlopem i wyjazdem, to całkiem spokojnie to znoszę :D

    SusannaDean, Rene lubią tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    ucichło bo nie ma naszej Susanny hihi
    hihi jestem baba mnie trzymała w gabinecie 1 h wiadomo dojazd mam do dąbrowy górniczej 30 min w jedną stronę to ucichłam

    Słuchajcie byłam o krok od refundacji, ale baba mimo szczerych chęci nie da bo isę boi kary a to kilka tys zł...nie dziwne, bo nie ma jednoznacznych wskazań, moje mutacje są "niskiego ryzyka" gdybym miała leiden, jak pilik, sprawa byłaby dla niej oczywistsza, ale czy lepsza dla mnie to nie sądzi - tak powiedziała (wiadomo lepiej mieć lżejsze wady)
    Pytała mnie czy kończyłam kietunek medyczny bo mam dużą wiedzę i obeznanie i dobre badania sobie zrobiłam
    Co do mojego gina, powiedziała, ze on predzej mógłby podpiąć już podczas starań mi refundację, bo ma wskazania jako prowadzenie staran o ciąże, a ona?

    Była zła , że dają starym pijakom i palaczom te leki za 3 zł a nam starającym i ciężarnym za 150 .. ale powiedziała, że chodzi tylko o kasę, bo kobieta pragnąca dziecka zapłaci i zrobi wszystko i oni na tym żerują...stąd niejednoznaczne wskazania do leku i rycząłtu.
    Co do moich obrzęków mam zbadać dzienny mocz (zbierać do wiaderka siki z całego dnia wymieszać i oddać na badanie :O ) to sprawdzi czy za obrzęki odpowiedzialne jest białko w moczu. wow, nie sądziłam że coś takiego jest.....


    Aha, mam mega smutny i zły dzień pod względem mojej przyjciałki. Wczoraj wyszło, ze nie ma ZD ale w nocy zaczęły się sączyć jej wdy płodowe a jest w 20 tyg....jest na patologii ciąży jest żle uzupełniaja te wody ale ciagle sączą się.... jeśli byłaby w stanie sie urodzić, to córka, to za 4 tygodnie dopiero i to bardzo schorwana bo przede wszystkim bez wód odpowiedniej ilosci zaburzony ma rozwój plus potem jako wczesniak pelno problemów....dziewczyna jest w rozsypce wspieram ją jak mogę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 19:44

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna masz dobre serduszko że myślisz jeszcze o innych mimo że sama masz sporo na głowie,Trzymam mocno kciuki za przyjaciółkę.Sytuacja jest rzeczywiście nie za ciekawa:-(.No to grzecznie musisz oddawać honorowo mocz do wiadereczka kurcze białko w moczu niedobrze...Co do leków dla ciężarnych i starających to się zgadza wiadomo że taki żul z pod sklepu to raz kupi lek,dziesięć razy nie bo co mu zależy kupi flaszeczkę i od razu lepiej się poczuję,a staraczki czy ciężarne to inna sprawa i pewne źródło zarobków...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    bo nie miałam męża, współżylismy 6 dc i wyjechał, wraca w polowie lipca :)
    To tylko czekać na @ a potem na męża? :)

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres to mnie chyba w konia robi. Brzuch boli caly dzien a jego nie ma. Zobaczymy kiedy wredota przyjdzie ;)

    A ja z chlopakiem robimy stojaczki na miski dla pieskow i kotkow. Nie wiem czy mozna tu link do fb dac :) moglybyscie popatrzec jakie cuda robimy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Susanna masz dobre serduszko że myślisz jeszcze o innych mimo że sama masz sporo na głowie,Trzymam mocno kciuki za przyjaciółkę.Sytuacja jest rzeczywiście nie za ciekawa:-(.No to grzecznie musisz oddawać honorowo mocz do wiadereczka kurcze białko w moczu niedobrze...Co do leków dla ciężarnych i starających to się zgadza wiadomo że taki żul z pod sklepu to raz kupi lek,dziesięć razy nie bo co mu zależy kupi flaszeczkę i od razu lepiej się poczuję,a staraczki czy ciężarne to inna sprawa i pewne źródło zarobków...
    Ano znamy się 10 lat....

    Wiesz co taka prawda , wiadomo jak w naszym kraju traktuje się osoby zarabiajace, płacące podatki - wycisnąć jak najwięcej a żul? 3 zł na lek da a jakby był za 150 to nie i zawał / udar i po sprawie a osoba potrzebująca, jak my, zapłaci, i oni grają na naszych emocjach...zresztą podobnie działają duze kliniki leczenia niepłodności nakręcając kobietę i zlecając badania, które koniecznie muszą być wykonane w ich placówce...miałam taki przypadek

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ