X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Susanna już jutro sobota! Pomyśl to naprawdę nie długo. :)
    już tyle się naczekała,wiec jeden dzień to już pikuś,chociaż rozumie że jest mega ciężko ciągle myśląc o tym czy się udało

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojoj ciężkie godziny przed wami dziewczyny,oby wam to jutro było wszystko wynagrodzone:-)

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja nadal z córką w szpitalu. Kazała kupić mężowi testy i jednak jutro też zatestuje bo moje cykle nieregularne wiec nie musi być to koniecznie niedziela. Wole wiedzieć jak coś czy przestać jeść zupki chińskie :D

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    już tyle się naczekała,wiec jeden dzień to już pikuś,chociaż rozumie że jest mega ciężko ciągle myśląc o tym czy się udało
    No stresy są, ale może znowu jakoś minie....

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba był ghdzieś tu temat: to jest moja 5 ciąża i nigdy wcześniej nie miałam plamień implantacyjnych a w tej ciązy było. Lekkie plamienie, a raczej zabarwiony na różowo śluz wieczorem. Raz, ale było. Dwa dni przed terminem @ brzuch dawał znaki jakby miała przyleśc wredota ale cisza, no i dwie kreski :)

    Głowa do góry!!

    Sus- mierzysz temp? Jak dzisiaj?

    Jutro czekam rano na dwie kreski od Ciebie!!

    KateHawke, Rene, jagodowa91 lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Hej, ja nadal z córką w szpitalu. Kazała kupić mężowi testy i jednak jutro też zatestuje bo moje cykle nieregularne wiec nie musi być to koniecznie niedziela. Wole wiedzieć jak coś czy przestać jeść zupki chińskie :D
    dużo dużo zdrówka dla córeczki:-)kiedy lekarze planują wypisać do domu?
    trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie:-)

    już czuję że jutro będzie wielki baby boom:-)

    Akwarela, jagodowa91, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam testować dzisiaj, już mnie kusi ale chyba poczekam do jutra i zatestuje z Wami dziewczyny, może faktycznie będzie baby boom :)

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    już czuję że jutro będzie wielki baby boom:-)

    oby!!! :) dzisiaj wyszedł negatywny, ale tłumaczę sobie, że to ten z allegro, że to za wcześnie.. :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No stresy są, ale może znowu jakoś minie....
    nie będę pisała żebyś wyluzowała bo tak się nie da,wiec napiszę żebyś wyrzucała z siebie każdą emocję,każdą myśl my tu będziemy Cie wspierać i może chociaż trochę będzie Ci lżej:-)
    a na wahania hormonów nic juz się nie poradzi,pomyśl że to dopiero początek bo ciąża potrafi nieźle namieszać w ciele i duszy:-)
    także życzę ci ciążowego zamieszania:-)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, powiedzcie mi jakie dawki kwasu foliowego bierzecie? mam dwa różne, jeden ma 0,4 mg a drugi 5 mg, różnica jest spora... jakie dawki powinno się brać? przed ciążą, w ewentualnej ciąży?

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    oby!!! :) dzisiaj wyszedł negatywny, ale tłumaczę sobie, że to ten z allegro, że to za wcześnie.. :)
    tak też może być tym bardziej że te z allegro maja taką a nie inną opinie.A ja głupia pozamawiałam i coś czuję że będę płakać przez te testy,z drugiej strony mam ich aż 18 więc któryś może będzie łaskawy i wyjdzie pod warunkiem że będę w ciąży

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, niektóre dziewczyny mówiły że te testy są OK, może część z nich jest po prostu wadliwa :)

    Rene lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    nie będę pisała żebyś wyluzowała bo tak się nie da,wiec napiszę żebyś wyrzucała z siebie każdą emocję,każdą myśl my tu będziemy Cie wspierać i może chociaż trochę będzie Ci lżej:-)
    a na wahania hormonów nic juz się nie poradzi,pomyśl że to dopiero początek bo ciąża potrafi nieźle namieszać w ciele i duszy:-)
    także życzę ci ciążowego zamieszania:-)
    No to postaram się tu marudzić i wszystko na bieżąco wyrzucać z siebie...niestety tak jest, że nie ma się pewności co do ciąży do momentu testu...także muszę czekać.... chociaż już mnie skręca.....

    Zgredek a w którym dpo miałaś to plamienie?

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Kochane, powiedzcie mi jakie dawki kwasu foliowego bierzecie? mam dwa różne, jeden ma 0,4 mg a drugi 5 mg, różnica jest spora... jakie dawki powinno się brać? przed ciążą, w ewentualnej ciąży?
    to zależy od tego czy wcześniej występowały poronienia czy zdarzały się u kobiety bądź w jej rodzinie przypadki urodzeń dziecka z rozszczepem kręgosłupa.Dzienna dawka zalecana dla kobiet przez PTG wynosi 0,4mg w przypadkach o których napisałam wyżej dawka powinna być wyższa nawet 4 mg,dziennie

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczęły się plamienia, pewnie zaraz @ przyjdzie.

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No to postaram się tu marudzić i wszystko na bieżąco wyrzucać z siebie...niestety tak jest, że nie ma się pewności co do ciąży do momentu testu...także muszę czekać.... chociaż już mnie skręca.....

    Zgredek a w którym dpo miałaś to plamienie?
    na pocieszenie napiszę że w sierpniu to ja będę wam marudzić

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    U mnie zaczęły się plamienia, pewnie zaraz @ przyjdzie.

    Clair, byłam właśnie w toalecie i też mam plamienia

  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su a ty masz 12 dpo? To chyba już powinno na teście coś być? Ja w poniedziałek zatestuje bobo testem bo w galerii więcej zdjęć z wczesnej ciąży było właśnie na nim :p ja dziś usłyszałam że cera mi się poprawiła i teraz pytanie czy jednak okresu nie będzie dlatego twarz ok czy jednak ta zmiana nawyków żywieniowych?

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    na pocieszenie napiszę że w sierpniu to ja będę wam marudzić
    No trzeba się nawzajem znosić :d

    Oj Clair ale czemu masz plamienie?? jakie ono jest? Wiesz, w ciąży też się zdarza w terminie @ własnie plamienie dość często

    Co do kwasu foliowego ja jem dziennie 0,8 folianu i 0,8 zwykłego a co 3-4 dni jem jeszcze 15 mg co na receptę jest, pierwszy miesiąc jadłam 1 x 15 mg dziennie

‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ