X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie narazie żadnych badań nie robiłam. Kiedy powinnam zbadać progesteron i prolaktynę? Po owulacji?
    Wybacz pytanie ale jeszcze nie do końca się w tym wszystkim orientuję ;)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio na wizycie tutaj lekarka powiedziała ze do 35 dnia jest norma ale powyżej to już są nieregularne okresy i powinno szukać się przyczyny ja akurat wtedy poszłam po 36 dniowym cyklu ....
    W piątek będzie dzwonić z wynikami zobaczymy jak będzie :)

    Moje dziecko właśnie bawi się na zaręczynach siostry swojego chłopaka a ja jestem u K i mam cały dzień cieze i spokój ...
    Szkoda tylko ze problemow masa w moim życiu się pojawia ...
    Powiem wam ze to zaręczyny arabskie i całkiem ciekawie wyglądają mam bieżąca relacje hehehe

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jeżeli mam regularnie co 36-38? Właśnie mi kiedyś powiedziała ginekolog że niby to jest też ok jeżeli mam co miesiąc takiej samej długości cykle

  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Jeżeli pozwolicie, to chętnie dołączyłabym do waszego grona. Powiem wam, że ciężko tu się przebić w jakimś wątku, żeby nie zginąć w morzu postów. Ale mam nadzieję, że tu uda mi się zagościć na stałe, bo podczytuję was od samego początku ;p

    Starania zaczęłam już w tamtym roku, ale nie spodziewałam się, że to będzie takie trudne... W końcu tyle się teraz słyszy o wpadkach, a na facebook'u ciągle jakiś nowa wiadomość, że znajoma w ciąży. A ja tu czekam, czekam i nic...
    Ale w tym cyklu bardziej się postarałam, poszłam za radą ovu i zaczęłam mierzyć tempkę, łykać olej z wiesiołka. Teraz tylko jak nie zwariować w oczekiwaniu, jak nikt nie wie o moich staraniach?

    Trochę się rozpisałam ha, ale w końcu mogę się wygadać :D

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum, cześć! :) Ja się trzymam tego jednego wątku, bo więcej bym pewnie nie ogarnęła, a pewnie niedługo przeskoczę na sierpniowy.
    Mąż mi tak ostatnio mówił, że on nie wiedział, że to wszystko tak ciężko, że tyle się słyszy o tym, że ktoś wpadł, to myślał, że za pierwszym razem się uda :D I co chwila jest tylko 'za późno zaczęliśmy, za długo czekaliśmy, teraz to już jestem bezpłodny!' :D Czasem już brakuje cierpliwości do niego.
    A jeszcze jego mama (skądinąd świetna kobieta) przy każdej okazji jak się widzimy (czyli średnio co miesiąc), wspomina o dziecku w mniej czy bardziej subtelny sposób.
    Odebrałam zioła o. Sroki (mieszanka nr 3), o matko, jak one intensywnie pachną! Na poczcie rozdarłam folię z paczki, żeby zobaczyć co jest w środku i pędem to zamykałam, żeby mnie jakieś babcie nie posądziły o narkotyki :D
    Ja dalej czekam na @. Niekiedy spóźniał mi się tydzień, mam nadzieję, że to nie to... A najgorsza jest taka iskierka nadziei, głupia ja wlazłam przed chwilą na stronę ze statystykami fałszywie negatywnych testów ciążowych po terminie spodziewanej @ [https://www.fertilityfriend.com/Faqs/When-can-I-expect-a-positive-HPT-if-I-am-pregnant.html]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 21:28

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Mi ostatnio na wizycie tutaj lekarka powiedziała ze do 35 dnia jest norma ale powyżej to już są nieregularne okresy i powinno szukać się przyczyny ja akurat wtedy poszłam po 36 dniowym cyklu ....
    W piątek będzie dzwonić z wynikami zobaczymy jak będzie :)

    Moje dziecko właśnie bawi się na zaręczynach siostry swojego chłopaka a ja jestem u K i mam cały dzień cieze i spokój ...
    Szkoda tylko ze problemow masa w moim życiu się pojawia ...
    Powiem wam ze to zaręczyny arabskie i całkiem ciekawie wyglądają mam bieżąca relacje hehehe

    Mam nadzieję, że te problemy, o których piszesz, to nic czego nie mogłabyś przezwyciężyć. W końcu wbrew stereotypom, kobiety to silna płeć. Nikt tak jak my nie potrafi walczyć o to, na czym nam zależy!

    MamaNl, może opowiesz jak takie zaręczyny wyglądają? Jestem bardzo ciekawa, a przyda się odskocznia od rozmyślania o @, testach i temperaturach :D

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 - Na mojego, to aż czasem żal mi patrzeć... Każda kolejna @, dołuje go chyba jeszcze bardziej niż mnie i ten słynny tekst 'teraz to na pewno jestem bezpłodny". Z jednej strony cieszę się, że mu zależy, ale z drugiej, wolałabym usłyszeć jakieś pokrzepiające słowa, niż takie coś...

    Już sobie wyobrażam jak na tej poczcie, zwabione zapachem mochery pytają co tam masz, a ty, że zioło! :P Haha! Nawet byś nie skłamała ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 21:40

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do Twojego testu, to zawsze jest nadzieja. Ile razy pozytywne testy wychodziły dopiero dłuugo po terminie @. Zawsze lepsza jest ta niepewność 'a może jednak", niż świadomość, że ten cykl się nie udał...

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 19 lipca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Witam nowe Użytkowniczki :)

    Ja wróciłam z pracy, i plamię. Jutro pewnie się rozkręci @...I pytanie czy dziś zaznaczyć nowy cykl?

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 lipca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluecat wrote:
    Ja wróciłam z pracy, i plamię. Jutro pewnie się rozkręci @...I pytanie czy dziś zaznaczyć nowy cykl?
    Podobno w takiej sytuacji liczy się dopiero od momentu rozkręcenia, brązowych plamień na pewno się nie liczy.
    Jasminum wrote:
    Na mojego, to aż czasem żal mi patrzeć... Każda kolejna @, dołuje go chyba jeszcze bardziej niż mnie i ten słynny tekst 'teraz to na pewno jestem bezpłodny"
    Dokładnie to samo u mnie :D Kiedyś już pisałam, że mam wrażenie, że zależy mi tak bardzo tylko po części dlatego, że sama tego chcę, ale w większości chcę tego dla niego :)

    MamaNI, opowiedz o zaręczynach!

    Bluecat lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 19 lipca 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, dzięki za odpowiedź ;)

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 19 lipca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mi się cykl poprzestawiał. Proszę o zmianę daty mojego testowania na 25.07 :)

    65cs, 30 lat
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 19 lipca 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Trochę mi się cykl poprzestawiał. Proszę o zmianę daty mojego testowania na 25.07 :)

    k91 - Nie znam się jeszcze za bardzo na tych wykresach, ale owulacji nie powinnaś mieć 11? Jak ovu to wyznacza? Bo czytałam gdzieś, że w dzień wzrostu temperatury, a widzę, że tutaj wyznacza albo dzień przed, albo jeszcze inaczej... Już się gubię...

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na temperaturze jeszcze się nie znam, ale kiedyś czytałam na temat plamień i bólu jajników. Otóż oba te objawy mogą oznaczać albo kilka dni przed owulacją, albo dzień owulacji, albo kilka dni po :D
    Czeka mnie porządne studiowanie spraw związanych z temperaturą niebawem. I już się obawiam, że wzrosty i spadki będą znaczyły 'to, lub tamto, zależnie od kobiety' :D

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 19 lipca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać. Spokojnej nocy :)

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 19 lipca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie zero bólu jajników, zero plamień... Gdyby nie kalendarz, to nawet bym nie poczuła kiedy mam owulację. Chociaż jedynym takim wyznacznikiem dni płodnych jak dla mnie, jest meeega chęć na przytulanki :) O dziwo zawsze akurat wtedy

    Pamiętam jedną z moich pierwszych wizyt u gina, jak powiedział "wszystko pięknie, książkowo, nie będzie problemów z zajściem w ciążę". I tak się trzymam tych słów, a tu oooo :(

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 19 lipca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wam również dobrej nocy :) Ja czekam na męża, przed północą przylatuje z kilkudniowej delegacji.
    Przed chwilą skończyłam sprzątać mieszkanie.

    Rozpakowałam te zioła, wygląda to tak:
    https://zapodaj.net/7353a916214f9.jpg.html
    I muszę Wam powiedzieć, że działają błyskawicznie - od samego wąchania jestem w ciąży!
    Przy przesypywaniu do słoika zaczęło mnie mdlić. Taki skoncentrowany zapach siana, coś okropnego. Wróciłam do pokoju i nadal mi niedobrze. A mam jeszcze dwie torebki do przesypania, chyba jutro :D
    Ciekawe, jak to będzie smakować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 23:05

    Jasminum lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 19 lipca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 - Podobno nie są za smaczne, ale trzeba je pić "z wiarą" :D

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny;) ciężko mi nadrabiać wczoraj z pracy wróciłam bardzo późno a dziś w południe znowu idę.
    Brzuch dalej boli, doszły kłucia co jakiś czas. Okres powinien pojawić die w poniedziałek ale mam nadzieje ze się nie zjawi :D
    Życzę wszystkim milego

    Marlena88 lubi tę wiadomość

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 20 lipca 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Jasminum, cześć! :) Ja się trzymam tego jednego wątku, bo więcej bym pewnie nie ogarnęła, a pewnie niedługo przeskoczę na sierpniowy.
    Mąż mi tak ostatnio mówił, że on nie wiedział, że to wszystko tak ciężko, że tyle się słyszy o tym, że ktoś wpadł, to myślał, że za pierwszym razem się uda :D I co chwila jest tylko 'za późno zaczęliśmy, za długo czekaliśmy, teraz to już jestem bezpłodny!' :D Czasem już brakuje cierpliwości do niego.
    A jeszcze jego mama (skądinąd świetna kobieta) przy każdej okazji jak się widzimy (czyli średnio co miesiąc), wspomina o dziecku w mniej czy bardziej subtelny sposób.
    Odebrałam zioła o. Sroki (mieszanka nr 3), o matko, jak one intensywnie pachną! Na poczcie rozdarłam folię z paczki, żeby zobaczyć co jest w środku i pędem to zamykałam, żeby mnie jakieś babcie nie posądziły o narkotyki :D
    Ja dalej czekam na @. Niekiedy spóźniał mi się tydzień, mam nadzieję, że to nie to... A najgorsza jest taka iskierka nadziei, głupia ja wlazłam przed chwilą na stronę ze statystykami fałszywie negatywnych testów ciążowych po terminie spodziewanej @ [https://www.fertilityfriend.com/Faqs/When-can-I-expect-a-positive-HPT-if-I-am-pregnant.html]


    ha ha ha kochana znam to :)
    Wczoraj mnie zaczeło podbrzusze boleć i byłam mega zmierzła (objawy przed @) a mimo to dzisiaj zatestowałam ;P Oczywiście negatyw, ale nadzieja czasami jest straszna i będzie dopóty męczyć, dopóki nie sprawdzisz ;)

‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ