X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna,

    sluchaj siebie i lekarzy. Warto czytac i wiecej wiedziec, ale nie dajmy sie zwariowac. Komus trzeba zaufac. Ja tez mam z tym problem czasami, ale nie mam wyjscia ;)

    Doti87, SusannaDean, Idzianna lubią tę wiadomość

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean słuchaj lekarzy a nie jakis lasek ktore gdzies cos wyczytaly na kafeterii bo jedna tak mówiła i tak jest...

    Ufaj sobie i lekarzowi i nawet chwilę sie nie zastanawiaj!!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    SusannaDean słuchaj lekarzy a nie jakis lasek ktore gdzies cos wyczytaly na kafeterii bo jedna tak mówiła i tak jest...

    Ufaj sobie i lekarzowi i nawet chwilę sie nie zastanawiaj!!
    Dziekuję wam mogę zaufać

    :*

    Zapytam o ten steryd ale nic mi w immunologii nie wyszło....ale się naczytałam, te dwie w zasadzie biochemiczne ciąże były..nigdy nie było widać zarodka....i boję się, ze clexane tu za wiele nie zmieni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytałam, że clexane też pomaga jeśli jest coś nie tak z immunologią, ale i tak zapytam lekarza jutro , muszę się wyluzować, ale mieć tyle zdrowotnych problemów, to każdy zeświruje :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Zaraz pędzę na badania krwi. Posłuchałam się i wzielam żelazo, magnez i ferrytynę.

    Miłego dnia!!!!:-)

    Idzianna, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :) również miłego wszystkim życzę :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺ ale mnie głowa dzisiaj boli no ledwo żyję, mlody poszedl do żłobka a ja leżę i umieram.. no nie wiem czy mnie cos rozkłada czy jak... nawet kawa mi nie smakowała dzisiaj ehhh

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ja juz w pracy od 1,5 godzinki. maz wczoraj wziety w obroty wiec starania oficjalnie znowione :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Hej dziewczyny ☺ ale mnie głowa dzisiaj boli no ledwo żyję, mlody poszedl do żłobka a ja leżę i umieram.. no nie wiem czy mnie cos rozkłada czy jak... nawet kawa mi nie smakowała dzisiaj ehhh


    A może, a może? Widziałam że testujesz 01.07, więc trzymam kciuki oby to nie była infekcja!

    Ja w pierwszej ciąży zamiast @ miałam właśnie 2-3 dniową niby grypę ale to nie była infekcja, podobno często taki objaw występuje.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u doktorka. Spodziewam się owulacji, a on na USG mówi mi że już po, bo widzi płyn po pęknięciu pęcherzyka. Więc pytam go jaki czas temu mogła być ta owulacja, a on że około 2 dni temu. No i takiej mi nadziei narobil, bo ostatnio było tyyyle przytulania z mężem... I chodzę teraz taka rozmarzona, że wracając miałabym 2 stłuczki... Ehhh poczekamy zobaczymy

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    A może, a może? Widziałam że testujesz 01.07, więc trzymam kciuki oby to nie była infekcja!

    Ja w pierwszej ciąży zamiast @ miałam właśnie 2-3 dniową niby grypę ale to nie była infekcja, podobno często taki objaw występuje.
    Przy pierwszej ciąży moja 'grypa' zaczęła się ok 7dpo i trwała w najlepsze, według mnie to był pierwszy objaw.

    Dziewczyny jajnik jeden to tak mnie kłuł, że aż się obudziłam... :O Dziś usg ciekawe jaką hodowlę tam mam, nigdy mnie tak nie kłuło po clo podejrzewam, że jajniki mogły lepiej zareagować, bo jest niższa waga, lepsze hormony - wyniki :) Nie chcę snuć marzeń o ilości pęcherzyków, ale mam nadzieję <3 Dziś na 16:30 idę się wbić między pacjentki, udało się, nie wiem ile będę czekać ale od razu napiszę :)

    Idzianna, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Byłam dziś u doktorka. Spodziewam się owulacji, a on na USG mówi mi że już po, bo widzi płyn po pęknięciu pęcherzyka. Więc pytam go jaki czas temu mogła być ta owulacja, a on że około 2 dni temu. No i takiej mi nadziei narobil, bo ostatnio było tyyyle przytulania z mężem... I chodzę teraz taka rozmarzona, że wracając miałabym 2 stłuczki... Ehhh poczekamy zobaczymy
    No to świetnie :)

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No to świetnie :)
    No mam nadzieje, bo jeśli nie to dostałam skierowanie do szpitala żeby zbadać drożność jajników. Z hormonami wszystko jest ok, z tarczyca też i jeśli jajniki będą drożne to badamy chłopa, jak to powiedział doktor

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Byłam dziś u doktorka. Spodziewam się owulacji, a on na USG mówi mi że już po, bo widzi płyn po pęknięciu pęcherzyka. Więc pytam go jaki czas temu mogła być ta owulacja, a on że około 2 dni temu. No i takiej mi nadziei narobil, bo ostatnio było tyyyle przytulania z mężem... I chodzę teraz taka rozmarzona, że wracając miałabym 2 stłuczki... Ehhh poczekamy zobaczymy

    mocne kciuki!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    No mam nadzieje, bo jeśli nie to dostałam skierowanie do szpitala żeby zbadać drożność jajników. Z hormonami wszystko jest ok, z tarczyca też i jeśli jajniki będą drożne to badamy chłopa, jak to powiedział doktor
    Fajnie lekarz kombinuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula, ty masz w lipcu IUI ? :D :D Kiedy dokładnie?

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mi się podejście tego lekarza, mimo że nie chodzę do niego do prywatnego gabinetu tylko na kasę chorych. Jest uprzejmy, rzeczowy, zaangażowany, wszystko ci dokładnie powie, wyjasni, zawsze pyta jak się czuję,wie że choruję na zapalenie stawów i zawsze o to pyta, mało tego zawsze mnie psychicznie dobrze nastawi powie coś w stylu proszę mieć pozytywne nastawienie. Naprawdę to jest mój trzeci lekarz i dopiero on zajął się wszystkim jak należy. Każdej kobiecie bym go poleciła

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Podoba mi się podejście tego lekarza, mimo że nie chodzę do niego do prywatnego gabinetu tylko na kasę chorych. Jest uprzejmy, rzeczowy, zaangażowany, wszystko ci dokładnie powie, wyjasni, zawsze pyta jak się czuję,wie że choruję na zapalenie stawów i zawsze o to pyta, mało tego zawsze mnie psychicznie dobrze nastawi powie coś w stylu proszę mieć pozytywne nastawienie. Naprawdę to jest mój trzeci lekarz i dopiero on zajął się wszystkim jak należy. Każdej kobiecie bym go poleciła
    Fajnie :) Zazdroszczę Ci, ja mam świetnego lekarza ale niestety za wizytę z usg 180 zł płacę.... ale nie chcę go zmienić...

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Przy pierwszej ciąży moja 'grypa' zaczęła się ok 7dpo i trwała w najlepsze, według mnie to był pierwszy objaw.

    Dziewczyny jajnik jeden to tak mnie kłuł, że aż się obudziłam... :O Dziś usg ciekawe jaką hodowlę tam mam, nigdy mnie tak nie kłuło po clo podejrzewam, że jajniki mogły lepiej zareagować, bo jest niższa waga, lepsze hormony - wyniki :) Nie chcę snuć marzeń o ilości pęcherzyków, ale mam nadzieję <3 Dziś na 16:30 idę się wbić między pacjentki, udało się, nie wiem ile będę czekać ale od razu napiszę :)


    To oby to był objawów bo leżę z gorączką i ledwo żyję. Wzięłam paracetamol, witamina c i kuruje się. Ehhh masakra

    I dawaj znac co z tymi pęcherzykami, czuję ze beda dobre wiadomości ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 11:51

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    To oby to był objawów bo leżę z gorączką i ledwo żyję. Wzięłam paracetamol, witamina c i kuruje się. Ehhh masakra

    I dawaj znac co z tymi pęcherzykami, czuję ze beda dobre wiadomości ☺
    Kto widział przeziębienie latem Doti, moze byc objaw <3

    Jaaaak kłują dziś....szczególnie prawy.....oooo :O

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ