X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się dopisuję do testowania 7 lipca! :)

    SusannaDean, Magdzia85F lubią tę wiadomość

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy, zapraszamy i na || kreski czekamy ;)

    madzioszka lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Ja chodzę prywatnie do lekarza pracującego w szpitalu. Dał mi skierowanie i sam robił mi to hsg ale na NFZ. To pewnie zwykłe, takie z rentgenem.
    Ale wiem, że hycosy w moim mieście 800 zł. To podobno jakaś nowsza metoda bez rentgena, ale ja nie chciałam aż tak przepłacać. W sumie więcej było strachu niż badania(trwało jakieś 10 min razem z szykowaniem i moim rozbieraniem się ;-) ). No i ból prawie żaden, jakby lekkie ukłucie przy wpuszczaniu płynu, także nie ma czego się bać. Podobno może trochę boleć przy niedrożnych jajowodach.


    No właśnie ja mam wycięty jajowód i gin mówił, że będzie boleć. Ech. Sono hsg w Warszawie 500 zł.

    Casteams o kurde!!! Na objawy ciążowe to chyba za wcześnie. Nie martw się. Może betę sprawdź?!

    Jutro wrzucę do Excel. Padam! Jeszcze stałam przy garach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 19:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastraszyli mnie na forum mthfr ze nie moge brac tego 15 mg kwasu a 2 lekarxy mi zlecilo bez jaj ze ludzie sa madrzejsi bo w necie wyczytaja...mam dosc tej dezinformacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna
    Dlaczego nie? Źle się wchłania?

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja sie właśe dowiedziałam, że moja kuzynka jest w ciąży. Ma termin na styczeń. Ah zazdroszczę jej, ale może jak sie uda to bedzie niewielka różnica miedzy naszymi dziećmi. Poza tym zaczynam stresować sie przed owu, też tak macie? To chyba nie pomaga :/

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja byłam dzisiaj na zebraniu z żłobku, już sama nie wiem czy ją dać czy ją nie dać. Tzn jak nie zajdę w ciąże to wyboru nie będę miała :D

    U mnie 12 dc, zrobiłam dzisiaj pierwszy raz test owulacyjny i wyszedł pozytywny (tak mi się przynajmniej wydaje) ?! Ovu mi przewidział dopiero od 16 dc, więc już nie wiem w co wierzyć. Trzeba się chyba brać do roboty i tyle :-)

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale produkujecie :) przeczytałam i lecę spac do pobudka przed 5 :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wszystko jest piękne, nie miałam takiej tarczycy odkąd choruję, 8 lat ! Najmniej 2,4 - 2,6 i przy takiej zachodziłam... Teraz jedynie zmieniłam dietę o 25 podniosłam euthyrox, z 50 na 75 (ale kiedyś brałam 100 i nawet wtedy poziom był te 2,6, więc wiem, że to dieta) :D :D


    To super! Oby Ci się udało! Ja w pierwszej ciąży miałam TSH 3,5 i wszyscy mi mówili że jest ok :/ Zaszłam bez problemu. W ciąży skoczyło mi do 4,5 a po ciąży do 6,5. Teraz biorę euthyrox 50 i TSH mam 1,7 także mój endo zadowolony i liczę na to że lipiec będzie owocny :-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu mogla byc u mnie jakies 5-7 dni temu. Powiem szczerze ze nie wiem. W tym mcu nie sprawdzalam nic a bol jajnika czulam tydzien temu. Niby testowanie mam na 4 lipca ale mam nadzieje ze fl mi sie wydluzy bo 25cykl zdecydowanie za krotki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Susanna
    Dlaczego nie? Źle się wchłania?
    Wedlug lekarzy hematologa i gina dobry kwas mam i powinno byc ok a na forum na fb wielkie diagnozy stawiaja troche mnie to niepokoi. Poza tym mam jutro ochote zapytac o steryd bo sie boje

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och dziewczyny, miałam ciężki dzień w pracy. Po południu niezapowiedziani goście, a teraz siedzę i mnie stres zżera. @ nadal niestety nie nadeszła, ja chodzę cała poddenerwowana i mam trochę dość. Jutro jadę po wyniki hist.-pat. Wiem że raczej nic się nie dowiem, ale sama wizyta tam mnie strasznie stresuje :(. Potem mam jeszcze usg układu moczowego no i nadal będę czekać na @, żeby moc zrobić badania i pójść w końcu do gina i wrócić do starań... chyba żaden miesiąc w życiu mi się tak nie dłużył...!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Och dziewczyny, miałam ciężki dzień w pracy. Po południu niezapowiedziani goście, a teraz siedzę i mnie stres zżera. @ nadal niestety nie nadeszła, ja chodzę cała poddenerwowana i mam trochę dość. Jutro jadę po wyniki hist.-pat. Wiem że raczej nic się nie dowiem, ale sama wizyta tam mnie strasznie stresuje :(. Potem mam jeszcze usg układu moczowego no i nadal będę czekać na @, żeby moc zrobić badania i pójść w końcu do gina i wrócić do starań... chyba żaden miesiąc w życiu mi się tak nie dłużył...!
    Jeszcze masz chwilę do @ ale znam ten ból...człowiek chce zacząć od nowa nowy cykl i nadzieje a tu nie da się i trzeba się męczyć....
    Pilik w końcu bedzie i zaczniesz cykl.....

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, czy to forum na fb to jakieś godne zaufania? Bo to kurka naprawdę nie wiadomo co robić...a jednak lekarzom wypadałoby wierzyć, tylko czasem się okazuje, że to błąd... myślę, że im więcej czytamy, tym bardziej schizujemy..może zapytaj przy najbliższej wizycie lekarza/y o to skąd się bierze opinia, że ten Twój kwas jednak nie jest właściwy dla Ciebie?

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szlag mnie trafi.. naprodukowalam długiego posta i na komórce kliknelam nie wyślij, tylko anuluj... Brawo...

    W każdym razie pytałam Susanna o co cho ze sterydem i pisałam żebys pytała o wsio lekarza bez krępacji.

    Myśl pozytywnie, będzie dobrze! Ja kciuki za Ciebie zaciskam na maxa!!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Susanna, czy to forum na fb to jakieś godne zaufania? Bo to kurka naprawdę nie wiadomo co robić...a jednak lekarzom wypadałoby wierzyć, tylko czasem się okazuje, że to błąd... myślę, że im więcej czytamy, tym bardziej schizujemy..może zapytaj przy najbliższej wizycie lekarza/y o to skąd się bierze opinia, że ten Twój kwas jednak nie jest właściwy dla Ciebie?
    Właśnie tak czytam to wcale nie wydaje się zaufane, ludzie takie pierdołu piszą, ze mają się nie słuchać lekarzy niektórzy...Tylko ja ufam mojemu lekarzowi, on i młoda pani hematolog która na pewno ma świeżą wiedze też kazała ten zwykły brać, odkąd biorę wyniki mam bardzo dobre, świetny wynik tarczycy, czuje się dobrze, jakby mi szkodziło to bym się gorzej czuła...bo ja już pytałam i powiedzieli mi ze przy mojej wersji mutacji nie ma znaczenia który rodzaj wazne ze mam wiecej jesć

    Idzianna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    Szlag mnie trafi.. naprodukowalam długiego posta i na komórce kliknelam nie wyślij, tylko anuluj... Brawo...

    W każdym razie pytałam Susanna o co cho ze sterydem i pisałam żebys pytała o wsio lekarza bez krępacji.

    Myśl pozytywnie, będzie dobrze! Ja kciuki za Ciebie zaciskam na maxa!!
    No ja wiem bo ja w obu iażach miałam późno betę ok 12 dpo i to małą ponizej 5 dopiero za 2 dni rosła po 700 % ale za 5-6 dni był już spadek, więc boję się, ze u mnie mimo clexane się to powtórzy bo np jest jakieś odrzucenie zarodka.....

  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No ja wiem bo ja w obu iażach miałam późno betę ok 12 dpo i to małą ponizej 5 dopiero za 2 dni rosła po 700 % ale za 5-6 dni był już spadek, więc boję się, ze u mnie mimo clexane się to powtórzy bo np jest jakieś odrzucenie zarodka.....
    I ten steryd mógłby pomóc, tak? Sorry, nie ogarniam wielu kwestii :) jeśli może pomóc, to zapytaj/poproś. Lekarz wie jakie masz doświadczenia, więc na pewno będzie chciał pomóc

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • Idzianna Autorytet
    Postów: 331 139

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Właśnie tak czytam to wcale nie wydaje się zaufane, ludzie takie pierdołu piszą, ze mają się nie słuchać lekarzy niektórzy...Tylko ja ufam mojemu lekarzowi, on i młoda pani hematolog która na pewno ma świeżą wiedze też kazała ten zwykły brać, odkąd biorę wyniki mam bardzo dobre, świetny wynik tarczycy, czuje się dobrze, jakby mi szkodziło to bym się gorzej czuła...bo ja już pytałam i powiedzieli mi ze przy mojej wersji mutacji nie ma znaczenia który rodzaj wazne ze mam wiecej jesć
    Wydaje mi się, że w takim razie, skoro samopoczucie na + i wyniki na +, to lekarze wiedzą co robią :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    PCOS
    suplementacja: folik i wit. D3
    Mąż - morfologia 1%, poza tym ok, suplementacja Fertilman Plus
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzianna wrote:
    I ten steryd mógłby pomóc, tak? Sorry, nie ogarniam wielu kwestii :) jeśli może pomóc, to zapytaj/poproś. Lekarz wie jakie masz doświadczenia, więc na pewno będzie chciał pomóc
    Szczególnie, ze moja mama dostała bielactwa o podłożu autoimmunologicznym przy reumatoidalnym zapaleniu stawów...to ja sie boję że u mnie coś nie gra i mam coś z immunologią mimo tego, ze niby nie wyszło...

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ