X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo czyli ok? Ja nigdy bety nie robiłam i nie wiem jakie są normy.

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • karo2 Przyjaciółka
    Postów: 61 29

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okolice 4 tyg norma od 9

    Ellka, Sońkaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    kurcze ale mnie napierdziela lewy jajnik juz w pracy mnie meczyl.czy moge zazyc ibuprom sprint bo nic innego nie mam w domu.czyzby póżna owu tak grymasiła chodz sluz od kilku dni raczej lepki

    Tylko paracetamol. Zero ibuprofenu.

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży miałam też 40 ;-)

    Karo, gratulacje :-*

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • karo2 Przyjaciółka
    Postów: 61 29

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej od razu ponad 100 dlatego jestem troche zaniepokojona plus pobolewa mnie podbrzusze..

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo gratuluje!!! :) Sońka jest ok. Nie załamuje się :)

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz też miałam pierwszą niższą. Brzuch mnie boli malpowo od jakiegoś tygodnia po owu ale wszystko jest ok

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to co moge wziac aby nie zaszkodzic bo w duzej apteczce raczej nic bezpiecznego nie mam.a mam zamiar jakos funkcjonowac i wieczorem dobrac sie do mężą

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • clair Ekspertka
    Postów: 151 84

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    kurcze to co moge wziac aby nie zaszkodzic bo w duzej apteczce raczej nic bezpiecznego nie mam.a mam zamiar jakos funkcjonowac i wieczorem dobrac sie do mężą


    Jeśli nie jesteś w ciąży tylko czekasz teraz na owulację z tego co zrozumiałam to weź ibuprom nic się nie stanie :)

    Aife lubi tę wiadomość

    f2w33e3kvrxi2e75.png

    4apfdcimz0vm65th.png

    Clair
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonkaa, wszystko przed Tobą :-D

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clair wrote:
    Jeśli nie jesteś w ciąży tylko czekasz teraz na owulację z tego co zrozumiałam to weź ibuprom nic się nie stanie :)[/QU
    tak u mnie owulacja raczej spóżniona ale jajnik napierdala takimi seriami ze trudno wtedy sie ruszac i cokolwiek robic a wiem że niektóre leki maja wpływ i nie powinno sie ich brac w tym czasie tak jak w ciazy lub karmiac.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja głupia narwana baba, dzisiaj test zrobiłam, i oczywiście, że negatywny, nie wiem czego sie spodziewałam... mam 20 dc, do tego dopiero 6-7 dzień po owu...
    Dziewczyny, jakie macie sposoby od odwrócenia swojej uwagio od ciągłego myślenia o ciąży?

    Aife lubi tę wiadomość

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa przykro mam:(

    @ sie skończyła. Wczoraj było to bardziej jak plamienie, a dziś już nie ma żadnego śladu.
    Testowałam dwa razy. Dziś i wczoraj bo nie moglam juz wytrzymać tej niepewności. na wczorajszym teście nic nie było prócz kreski testowej. na dzisiejszym miałam wrażenie ze coś widze. Nie wiem co o tym myśleć bo testy byly tej samej firmy - nordtest. Nie wiem co się dzieje więc pozostaje mi teraz czekać tylko do wizyty u gina.

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinek 91 wrote:
    A ja głupia narwana baba, dzisiaj test zrobiłam, i oczywiście, że negatywny, nie wiem czego sie spodziewałam... mam 20 dc, do tego dopiero 6-7 dzień po owu...
    Dziewczyny, jakie macie sposoby od odwrócenia swojej uwagio od ciągłego myślenia o ciąży?

    Ja lubię pojechać wtedy na ryby z moim partnerem. Wtedy mam wrażenie jakby wszystkie problemy i zmartwienia znikały :)

    MamaNl lubi tę wiadomość

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowa91 wrote:
    Karo gratuluje!!! :) Sońka jest ok. Nie załamuje się :)
    To dobrze kochana :*
    Karo, to super, gratulacje! :)

    A ja w kolejce pod gabinetem...

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinek 91 wrote:
    A ja głupia narwana baba, dzisiaj test zrobiłam, i oczywiście, że negatywny, nie wiem czego sie spodziewałam... mam 20 dc, do tego dopiero 6-7 dzień po owu...
    Dziewczyny, jakie macie sposoby od odwrócenia swojej uwagio od ciągłego myślenia o ciąży?

    Ja tez zrobiłam test 8 dpo i negatywny. Miałam nadzieję, chociaż na cień drugiej kreski. To czekanie jest straszne, tym bardziej się nakręcam, tym więcej widze u siebie objawów. Najlepiej zająć się czymś :) Ja właśnie wróciłam z długiego spaceru, gdzie spotkałam znajomą. Trochę pogadałyśmy i poczułam się troche lepiej. Wiem, że cięzko odwrócić myśli i chyba nie ma na to lekarstwa bo to silniejsze od nas. U mnie jeszcze obie siostry w ciązy - jedna zaraz rodzi, a druga własnie zaciązyła wiec ten temat cały czas się przewija.

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Jagodowa przykro mam:(

    @ sie skończyła. Wczoraj było to bardziej jak plamienie, a dziś już nie ma żadnego śladu.
    Testowałam dwa razy. Dziś i wczoraj bo nie moglam juz wytrzymać tej niepewności. na wczorajszym teście nic nie było prócz kreski testowej. na dzisiejszym miałam wrażenie ze coś widze. Nie wiem co o tym myśleć bo testy byly tej samej firmy - nordtest. Nie wiem co się dzieje więc pozostaje mi teraz czekać tylko do wizyty u gina.

    O jakiej porze dnia robiłaś test i jakim testem? A może warto powtórzyć test z porannego moczu najczulszym testem, czyli 10?

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo2 wrote:
    Jagodowa tule mocno !!! U mnie beta 40
    gratuluje

  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pozytywny test z krwi :) jupi ;)
    a co sądzicie o moim wykresie? pierwszą ciąże straciłam w 8tc , a miałam wtedy wykres bardzo dziwny...

    klz9piqvvra11kd2.png

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka, gratuluje. na wykresach sie nie znam ale moze schowaj juz termometr zeby sie nie nakrecac. ja jak zobaczylam II kreski to stwierdzilam ze koniec z mierzeniem bo bede sie zastanawiala kazda dziwna sytuacja

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ