X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini wrote:
    Zawsze się dluzy jak się czeka :-) ja nie wiem jak wytrzymać do niedzieli z testowaniem ;-) życzę cierpliwości :-)
    Nawzajem :)
    Mi spanie nie pomaga :D
    Chyba pójdę na zakupy i spacer...

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Gratuluję nowych ciemniejszy kresek- niech ciemnieja jeszcze bardziej :) trzymam kciuki

    Ja niestety dziś będę miała doła... Ranny test wyszedł negatywny, patrzyłam jak mi Ellka doradzała jeszcze z pół godziny czy mię pojawi się choć bladzich ale niestety nie.. A potem się wkurzylqm i wywaliłam test do kosza przed domkiem (żeby mnie nie korcilo grzebać ;)) także chyba lipa a ziółka tylko mi cykl wydluzyly... Tylko pytanie o ile :/
    Miłego dnia życzę

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka? No Ale te pozytywy dziwne były...
    Wybierasz się po urlopie do gina? Niech sprawdzi o co chodzi ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nodemo trzymam kciuki i czekamy na info:)

    Ja staram się nie myśleć. Na zmianę albo stwierdzam ok na bank przyjdzie @ albo się nakręcam że może jednak te ćmienie jak na @ to co innego. A to dlatego że piersi bolą już tydzień mocniej niż zawsze no i ten ćmienie.. U mnie nigdy nie było bóli przed @. Zawsze dopiero jak się rozkręci pierwszego dnia. To możliwe że tak działa luteina?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie wiem jak dziala luteina. Bralam wiele lat temu na wywolanie okresu i nie pamietam. U mnie objawem ze cos jest na rzeczy byly bolace piersi po bokach - ale mnie nigdy nie bolaly piersi wiec dlatego wiedzialam ze to znak :) zreszta do teraz bola mnie po bokach :) i czuje sie strasznie zamulona ;) i jestem bardzo placzliwa ale z tych pierwszych objawow to zamknieta i wysoko szyjka macicy i te piersi. I o dziwo bylam przekonana ze sie nie udalo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gratuluje tym co sie udalo i kciukam za te co czekaja ;*

    ja myslalam ze cykl bedzie na straty bo bylismy w szpitalu z synkiem ale chyba owu byla bo skok jest .. tempka poki co ok ale to czekanie .....

    jest to pierwszy cykl po ciazy biochemicznej udalo sie w tamtym ale na krotko beta 6 i spadla na 2 - wierze ze w tym sie uda :) ale testowanie chyba juz mi na wrzesien skoczy chyba ze nie wytrzymam i 31.08 zatestuje

    boje sie powtorki ....:(

    6f4c7befe75f8b455d8d9e568da7b299.png

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie, mnie też ćmi, dobre określenie i na odwrót, piersi mnie po bokach nie bolą jak zwykle, po prostu czuję, że je mam...ale przecież ja się nie nakręcam ;)

    Aife lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwariuje dzisiaj. Od rana mnie okolice prawego jajnika tak boli... Chodzić do porządku nie mogę. Ale to tak jakby skurczone było coś bo przy chodzeniu mi sie jakby naciąga... Ból kojarzy mi sie z rozciąganiem nierozciągniętych mięśni. Z lewej strony troszkę, z prawej stanowczo mocniej. Przechodzi jak siedzę (bo wtedy automatycznie rozluźniam). Kurczę dziewczyny mecze sie od rana... Co to wg was może być i jak sobie pomóc?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Nodemo trzymam kciuki i czekamy na info:)

    Ja staram się nie myśleć. Na zmianę albo stwierdzam ok na bank przyjdzie @ albo się nakręcam że może jednak te ćmienie jak na @ to co innego. A to dlatego że piersi bolą już tydzień mocniej niż zawsze no i ten ćmienie.. U mnie nigdy nie było bóli przed @. Zawsze dopiero jak się rozkręci pierwszego dnia. To możliwe że tak działa luteina?
    Mnie cały czas boli jak na @,chociaż teraz ten ból jest bardziej rozpychający/ciągnący.
    jajnik dokuczał mi juz od 6dpo.
    Piersi na początku bolały mnie same z siebie, na dotyk nie były wrażliwe.
    Zachowują się do teraz jakby reagowały na zimno. Bolą mnie najbardziej na noc.
    No i są pełniejsze.
    Kiedyś brałam luteinę, nie reagowałam tak na nią. Lekarz mówił, że mogą boleć piersi,ale żeby brzuch to nic nie wspominał...
    Ale każdy organizm jest inny.

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteam, ja też miałam mocne przeczucie, że to nie ten cykl:) nawet na początku do testowania mnie nie ciągnęło, bo przewidywałam biel;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mialam ale kolezanka z pracy mnie zmusila :) ku mojemu zdziwieniu dwie kreski od razu! :)

    Ellka lubi tę wiadomość

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się zaopatrzyć w jakieś większe legginsy, bo większość spodni mnie w brzuch uciska

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dzieczyny. Sorrki, że tak ni zgruszki i z pietruszki...
    dziś wysikałam drugą bladą kreskę. Poleciałam od razu na betę. wynik 3,07. to mój 24dc w sobotę albo niedzielę miałam termin okresu.
    Wynik poniżej 5 bety to niby zaprzeczenie ciąży ale skąd sikaniec cień wyszedł? Niestety nie mierzyłam w tym cyklu temperatury więc nie potrafię określić dnia owulacji konkretnie ale cykle mam 26-27 dni. Bardzo bolały mnie piersi.. teraz już nie... dodatkowo zrobiłam progesteron i niestety ale niziutko bo 4,90ng/ml.

    przestać się łudzić i czekać na okres?

  • mamamarysi Przyjaciółka
    Postów: 101 22

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam drugi test przed chwilą. Jest mocniejsza kreska :-)

    Sońkaa, Angie38, Sanka lubią tę wiadomość

    Marysia 21.12.2016

    c2ce02cf6fc4973cee1f848956fdcf72.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba raczej przestać się łudzić :( mnie test też kiedyś oszukał :(. Ale może wypowiedza się jeszcze dziewczyny, które mają większą wiedzę.
    Ja od kilku dni chodzę mega nerwowa ale dziś to już tragedia... O głupotę posprzeczalam się i z mężem i z rodzicami a później poplakalam sobie a teraz normalnie z nimi rozmawiam haha ah te hormony :D do tego cmi w jajnikach niby ciągnie niby pulsuje ale już tak miałam wiele razy więc się nie nakrecam. Wczoraj piersi bolały po bokach a dziś już bolą ale normalnie całe jak dotkne :) no i wieczorem i dziś rano lekkie mdłości miałam ale czy były prawdziwe czy wkrecone sobie to nie wiem haha. Progesteron wczoraj 21,1 i jakieś 3-4 dni do @ wykończe się :D
    mamamarysi gratuluję :**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2017, 13:50

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka to profilaktycznie wypij mleko z miodem i czosnkiem. Powinno pomoc :)

    Mamamarysi, to jutro albo i dzis zrób może betę:) po cichu juz gratuluje :)

    Ach, w końcu moje cykle wróciły do normy (chyba). Wczoraj zaczęły mi się dni płodne, przynajmniej tak mi się wydaje patrząc po śluzie. Więc teraz biorę w obroty mojego R i może akurat się uda :)

    Sońkaa lubi tę wiadomość

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naacia, czosnek bleee, nie cierpię;p Ale będę mieć soczek malinowy własnej roboty:D Jeden słoiczek właśnie zrobiłam, będę musiała jeszcze nazbierać świeżych owocków:)
    Kciuki :)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka jak można nie lubić czosnku? :D ja uwielbiam :P alee soczek malinowy też pychota. Wypiłabym :)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naacia, a jak można lubić?; ;p;p Myślałam że więcej będzie, ale dobre i to:) Będzie na przeziębienia;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nodemo wrote:
    Mnie cały czas boli jak na @,chociaż teraz ten ból jest bardziej rozpychający/ciągnący.
    jajnik dokuczał mi juz od 6dpo.
    Piersi na początku bolały mnie same z siebie, na dotyk nie były wrażliwe.
    Zachowują się do teraz jakby reagowały na zimno. Bolą mnie najbardziej na noc.
    No i są pełniejsze.
    Kiedyś brałam luteinę, nie reagowałam tak na nią. Lekarz mówił, że mogą boleć piersi,ale żeby brzuch to nic nie wspominał...
    Ale każdy organizm jest inny.

    Kurka Nodemo dajesz mi nadzieję bo mnie jak pisalam nigdy przed @ nie boli brzuch. I to też nie jest tak non stop. Są takie momenty ćmienia i myśle sobie oho pewnie głupia @ jednak przyjdzie hihi. Mam dostać dziś lub jutro. Bety nie robię. Zrobię jitro jak nie dostane @

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ