X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    no ledwo zaczął się cykl a ja już siedzę jak na szpilkach i do szuflady tylko zaglądam, a pod koniec cykl rączki będą swędzieć do testowania :)
    Ja mam jeszcze 2 i apteke pod nosem haha

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze a ja właśnie daleko mam :) i zawsze stołek w tyłek pali żeby podjechać, ale to że daleko to mnie trochę hamuje :)

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otoz to...

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 6 ciążowych. Na razie czekają, ale znając siebie pewnie niedługo zaczną kusić. Zwłaszcza że owu tuż tuż ;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Test beta dzisiaj negatywny, więc dopisuję się do sierpnia!
    Może to będzie wreszcie ten szczęśliwy miesiąc? Byłoby super rodzić na majówkę, nie? ;)

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Ellka, widzę że mamy dzieciaczki w podobnym wieku, moja córka 11 sierpnia skończy roczek. Karmisz jeszcze piersią? Uregulowały Ci się cykle po porodzie? Ja okres dostałam dopiero w kwietniu, 8 miesięcy po porodzie i poczatkowo był po 2tyg, potem po 3, nastepnie dwa ładnie po 28-29 dniach a teraz miałam aż 37 dni :/ mam nadzieję że mam chociaż owulkę :p

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, córeczka też z sierpnia? :) Fajnie :)
    Niestety piersią nie karmię już od dawna. Co do cykli, teraz jestem 3 po odstawieniu tabletek anty, trochę mi się wydłużyły, ale są podobnej długości, o ile można wnioskować po dwóch cyklach ;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 27 lipca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To życzę powodzenia! Ja poprzednio brałam tabletki, w pierwszym cyklu po odstawieniu nie próbowaliśmy, w drugim chyba jeszcze owulka nie wróciła a w trzecim zaskoczyło. Także Tobie życzę takiego samego scenariusza ;)

    Ellka lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, dziękuję :-) ja od wczoraj nie mierze temperatury, bo tylko bym się doszukiwala nie wiadomo czego, Tak że teraz jestem wyluzowana ;-) może to pomoże ;-)

    Sanka lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    znając siebie to moge nie wytrzymać.Mam już kupiony zapas testów ciążowych i mam plan zacząć od około 10 dnia po ovu
    jak długie masz cykle?
    HopeandFaid tulę mocno,Oby to już był ostatni cykl starań:-)
    Ja też zamierzam testować od 10 dpo - jutro zamierzam zrobić zapas testów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysbp wrote:
    Ja to najchętniej zaczęłabym robić testy już dziś :P
    Ale obiecałam sobie, że na spokojnie, wytrzymam :)
    Ja też a to dopiero u mnie 6 dpo :D

    justysbp lubi tę wiadomość

  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy któraś korzystała z Was z ziół ojca Sroki nr 3? Jakoś mi tu mignęły na forum kilka razy i tak dumam, czy warto próbować ....

    Sanka, odrobinkę się wtrącę w Twoją rozmowę z Ellką, napiszę jak u mnie było z cyklem po porodzie. ja synka karmiłam 14 mies, ale okres dostałam po 7 mies. Pierwsze dwa cykle były dziwne, tzn raz wyjątkowo krótki a raz długi a później piękne cykle co 28-29 dni. Ostatni, własnie tez lipcowy wydłużył się do 32dni, ale też czułam, ze owulacja się przesunęła ( wyjątkowo stresujący miesiąc). Co ciekawe, przed obiema ciążami miałam nieregularne cykle, bolesne miesiączki, a teraz ogromna poprawa.

    Jagna <3 15.04.2018
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MysiaMarysia, ja co prawda nie piłam jeszcze, ale mam zamiar od nowego cyklu;) Moim zdaniem ziółka nie powinny zaszkodzić, a mogą pomóc ;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Ja mam 6 ciążowych. Na razie czekają, ale znając siebie pewnie niedługo zaczną kusić. Zwłaszcza że owu tuż tuż ;)
    To ja chyba jestem dziwna bo mam jeden tet ciążowy kupiony w lutym i do tej pory nie użyty nawet wtedy kiedy cykl.mi sie wydłużył.po 5 nie udanych razach chyba odpuściłam juz. Za bardzo cierpię gdy sie nakręcam

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, ja teraz krócej się staram, bo dopiero 3 cykl i może przez to widok bieli na teście nie jest aż tak dołujący jak u tych starających się dłużej

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 27 lipca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie wpiszcie mnie na 14 sierpnia :)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 27 lipca 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MysiaMarysia wrote:
    Kochane, czy któraś korzystała z Was z ziół ojca Sroki nr 3? Jakoś mi tu mignęły na forum kilka razy i tak dumam, czy warto próbować ....

    Sanka, odrobinkę się wtrącę w Twoją rozmowę z Ellką, napiszę jak u mnie było z cyklem po porodzie. ja synka karmiłam 14 mies, ale okres dostałam po 7 mies. Pierwsze dwa cykle były dziwne, tzn raz wyjątkowo krótki a raz długi a później piękne cykle co 28-29 dni. Ostatni, własnie tez lipcowy wydłużył się do 32dni, ale też czułam, ze owulacja się przesunęła ( wyjątkowo stresujący miesiąc). Co ciekawe, przed obiema ciążami miałam nieregularne cykle, bolesne miesiączki, a teraz ogromna poprawa.
    To widzę że podobnie jak u mnie :) ja wciąż karmię (w dzień ze 2-3 razy i w nocy właściwie tak samo, więc jest tych karmień jeszcze sporo) i mam nadzieję że będę miała w tym cyklu owulację. Przyznam że w poprzednich cyklach nie obserwowałam siebie, decyzja o drugim bobasie zapadła w niedzielę ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 28 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Może niektóre coś mnie kojarzą... staramy się i staramy i coś nie może zaskoczyć. Ten cykl jest pierwszy z clo i 3 sierpnia się okaże czy pęcherzyki rosną czy nie. Mam ogromną nadzieję na pozytywne testowanie w sierpniu.

    ty0qs6r.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 28 lipca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję Waszej porady w sprawie badania nasienia. W klinice, którą bierzemy pod uwagę, są dwa typy - zwykłe i komputerowe. Spytałam o różnicę i odpisali mi:
    Klinika wrote:
    Jesli to badanie pierwszy raz to wystarczy podstawowe, komputerowe jest wykonywane gdy podejrzewa się określone nieprawidlowości i jest droższe.
    Wynik badania przesiewowego jest po ok 1,5 godziny, na wynik badania komputerowego trzeba czekać 1-2 dni.

    Co wybrać? Różnica między badaniami to 50zł, więc bez tragedii. To jest pierwsze badanie, ale może warto je zrobić od razu, skoro pewnie w tym podstawowym nie będzie informacji o tym, ile żyją plemniki?
    Tyle że wtedy wyniki po 2 dniach...

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 28 lipca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Potrzebuję Waszej porady w sprawie badania nasienia. W klinice, którą bierzemy pod uwagę, są dwa typy - zwykłe i komputerowe. Spytałam o różnicę i odpisali mi:

    Co wybrać? Różnica między badaniami to 50zł, więc bez tragedii. To jest pierwsze badanie, ale może warto je zrobić od razu, skoro pewnie w tym podstawowym nie będzie informacji o tym, ile żyją plemniki?
    Tyle że wtedy wyniki po 2 dniach...

    Mój mąż robił od razu pełne. Na to podstawowe szkoda wydawać pieniędzy skoro nie wykrywa wszystkiego. A tak jak piszesz jest trochę droższe, dwa dni poczekacie ale macie pełną informację za jednym badaniem i jednym wydatkiem :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ