X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 28 lipca 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Wszamanka, kciukam:)

    Pragnąca, za Ciebie też, żebyś wytrzymała:)

    Mi dzisiaj od rana gorąco jak nie wiem, więc myślę że był skok na owu. Wczoraj test pozytywny. ZOstaje czekać :) Za mnie też proszę trzymać kciuki, żebym nie zużyła testów przed 10 ;)
    Ellka kciukam u mnie też skok był dziś drugi dzień podwyższonej tempki:-)test owu rano pozytywny,wieczorem i dziś rano juz negatywny:-)
    Marlena udanego urlopu:-)
    resztę nadrobie później bo teraz lecę po meble które zamówiłam córeczce:-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene pięknie rośnie U Ciebie :-D
    I niech zostanie wysoko :-*

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami po kilkudniowej nieobecności :) nie dam rady Was nadrobić :D trochę uciekłam z forum przez pracę, ale i dlatego żeby w tym cyklu się nie nakrecać. Miłego popołudnia Laski! ;) jestem z Wami myślami :) Rene a cuż za mebelki?? :)

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzasnelam właśnie jeszcze jednego owutesta. Bledziusienki cień już więc zdecydowanie negatywny.
    Teraz owutesty będą szły zamiast ciążowych na początku, bo tamtych mi szkoda :-P

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki:) ja chyba jutro zatestuje, powiedzcie mi czy test w 30dc przy różnych cyklach 28-32 ale były też dłuższe będzie w miarę wiarygodny jesli współżycie było w 13dc?

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wyniki i też są do kitu podejrzenie Hashimoto :( to wyniki :

    zp34hb73qcm3_t.jpg


    Dobre wiadomości są takie że udało mi sie cudem dostać do endo na skiero i to juz na wtorek a w pn ide do gina.

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko, przykro mi :-* sporo masz antycial. Ale dobrze że tak szybko się dostalas do Endo. Szybko podzialacie

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nodemo ja jestem po dwóch cięciach, jeden ginekolog na kontroli po porodzie odradzał mi zajście w kolejną ciążę - wg niego w jednym miejscu bardzo cienka blizna, byłam też u innego, z dokładniejszym sprzętem mówił, że jest ok, że spokojnie mogę jeszcze myśleć o dziecku ( ale pewnie miał na myśli 2-3 lata przerwy) i że w swojej karierze nie widział rozejścia blizny- pęknięcia macicy.
    My trochę zaszaleliśmy na urlopie właśnie w 13 dc bez zabezpieczenia, bardzo bym chciała 3 dzidziusia ale nie wiem czy to nie za szybko właśnie ze względu na bliznę.

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 28 lipca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Truskaweczko, przykro mi :-* sporo masz antycial. Ale dobrze że tak szybko się dostalas do Endo. Szybko podzialacie

    Właśnie wiem no cóż widocznie w rodzinie jest ten problem a ja nic nie wiem bo od tak sie tego nie "łapie" jak kataru dzisiaj przejrzałam wszystkie strony o tej chorobie i niestety zostaje mi do końca życia leczenie :( Dobrze że szybko zrobiłam te badania, a wiesz że jeszcze dzisiaj miałam przeciwciał nie robić tylko poczekać na wizytę? ale jakąś miałam intuicję że moze jednak zrobić i to był bardzo dobry krok teraz wiem że jest źle i trzeba sie leczyć zawieszam chyba starania bo nie chcę zajść jak jescze badania kiepskie boję sie o zagrożenie ciązy a przy tym mogą być duże powikłania jeśli sie uda.

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola31 wrote:
    nodemo ja jestem po dwóch cięciach, jeden ginekolog na kontroli po porodzie odradzał mi zajście w kolejną ciążę - wg niego w jednym miejscu bardzo cienka blizna, byłam też u innego, z dokładniejszym sprzętem mówił, że jest ok, że spokojnie mogę jeszcze myśleć o dziecku ( ale pewnie miał na myśli 2-3 lata przerwy) i że w swojej karierze nie widział rozejścia blizny- pęknięcia macicy.
    My trochę zaszaleliśmy na urlopie właśnie w 13 dc bez zabezpieczenia, bardzo bym chciała 3 dzidziusia ale nie wiem czy to nie za szybko właśnie ze względu na bliznę.


    Właśnie, co ginekolog to inna opinia.
    Ja jestem już 7 lat po cesarce. Wiec myśle, ze minęło wystarczająco dużo czasu :)
    Ile czasu jesteś po cc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2017, 19:20

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko, bardzo dobrze że zrobiłaś te badania :-* wiesz na czym stoisz.szybciutko do Endo , wdroży leczenie i będzie ok. Ja mam Hashimoto a jestem mamą, więc da się ogarnąć. Do wtorku niedaleko :-* który dzisiaj masz dc? Tsh badalas? Bo nie pamiętam

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mam w planie testować 11.08 o ile dotrwam tak długo w szafce czeka 20 testów paczka :D w poprzednim cyklu (pierwszym starań) byłam prawie pewna, ze wszystko poszło Ok, ale się jednak nie udało, teraz już z mniejszym entuzjazmem podchodzę. Dziś owulacja, także wszystko się już rozgrywa w środku. Mam już córeczkę 21 miesięcy, dalej kp dość często, ale na wizycie u gin w kwietniu dowiedziałam się, ze droga wolna. Jako ze mam już 35 lat to nastawiam się, ze może trochę mi zejść, choć mała niecałe 2 lata temu w 1 cyklu się udała. Teraz cykl zaczął się w urodziny męża, a jakby się udało termin bym miała 3 dni po moich 36 urodzinach. Zobaczymy.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline, to widzę że zapas konkretny :-D Ja mam zamiar testować 10, o ile wcześniej @ nie przyjdzie ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2655

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Kochana ale ja sie nie spinam że musi wyjść tylko sie zdziwiłam że w najbardziej płodne sie staraliśmy i nie wyszło nie nakręcałam się:) A teraz to nie powiem stresuje się wynikami i wizytą.

    Mnie wszyscy mówią czyli koleżanki dzieciate, koleżanki, które zachodziły w ciąże z problemami, które się leczyły, starsze panie z pracy, ale też internet potwierdził, żeby kochać się tuż przed owulacją, że wtedy są największe szanse na poczęcie. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale jak widać to się sprawdza. Trzymam się tej zasady :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko jeden test, nastawiam się bardzo pozytywnie i wierzę że tylko on jeden wystarczy ;)

    Cześć Carolline! Ja teraz mam 1cs i też kp z tym że moja mała ma niecały roczek. Dokładnie owulka wypadnie mi jakoś w okolicach jej urodzin więc liczę że przyniesie nam to szczęście ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od pierwszej cc minęło 8 lat od drugiej prawie rok
    Synka rodziłam właśnie po 7 latach od pierwszej cc, tylko pod koniec sprawdzano mi stan blizny

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    jej ile postów do nadrobienia nie wiem czy dam radę hihi:-)
    Pisałam o tym wcześniej i jeszcze raz napiszę czy jest ktoś chętny do pomocy przy prowadzeniu naszej tabelki?fajnie by było mieć pomoc tym bardziej ze nie zawsze jestem na forum a nowe dziewczyny dopisują się i nie chciałabym kogoś pominąć.

    Rene, ja mogę pomóc, jeśli chcesz. Tylko napisz mi co i jak, ok?:)

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 28 lipca 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka podziwiam, ja dopiero teraz czuje ze mam szanse ogarnąć młoda i brzuch/ drugie bobo, ale tez mam hnb i mieszkamy z dala od rodziny.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 28 lipca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka przy pierwszej próbie zużyłem z 8 testów testując już tydzień przed terminem @ to teraz postanowiłam się Zaopatrzyć dobrze

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 28 lipca 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ja trochę nie mam wyjścia ;) mój mąż jest szczęśliwym jedynakiem i najpierw sporo czasu zajęło mi namówienie go na pierwsze dziecko a teraz musiałam przekonywać że jednak warto mieć rodzeństwo. Wiem że jeśli "wyrośniemy z pieluch" i minie ten trudny niemowlęcy czas, jak Alicja stanie się już dużą i fajną dziewczynką z którą można pogadać to nie zgodziłby się wtedy przechodzić tego wszystkiego jeszcze raz. Więc jak teraz dał zielone światło to trzeba korzystać! :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ