X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 28 lipca 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Wszamanka, kciukam:)

    Pragnąca, za Ciebie też, żebyś wytrzymała:)

    Mi dzisiaj od rana gorąco jak nie wiem, więc myślę że był skok na owu. Wczoraj test pozytywny. ZOstaje czekać :) Za mnie też proszę trzymać kciuki, żebym nie zużyła testów przed 10 ;)
    Ellka kciukam u mnie też skok był dziś drugi dzień podwyższonej tempki:-)test owu rano pozytywny,wieczorem i dziś rano juz negatywny:-)
    Marlena udanego urlopu:-)
    resztę nadrobie później bo teraz lecę po meble które zamówiłam córeczce:-)

    Ellka lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene pięknie rośnie U Ciebie :-D
    I niech zostanie wysoko :-*

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami po kilkudniowej nieobecności :) nie dam rady Was nadrobić :D trochę uciekłam z forum przez pracę, ale i dlatego żeby w tym cyklu się nie nakrecać. Miłego popołudnia Laski! ;) jestem z Wami myślami :) Rene a cuż za mebelki?? :)

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzasnelam właśnie jeszcze jednego owutesta. Bledziusienki cień już więc zdecydowanie negatywny.
    Teraz owutesty będą szły zamiast ciążowych na początku, bo tamtych mi szkoda :-P

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki:) ja chyba jutro zatestuje, powiedzcie mi czy test w 30dc przy różnych cyklach 28-32 ale były też dłuższe będzie w miarę wiarygodny jesli współżycie było w 13dc?

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wyniki i też są do kitu podejrzenie Hashimoto :( to wyniki :

    zp34hb73qcm3_t.jpg


    Dobre wiadomości są takie że udało mi sie cudem dostać do endo na skiero i to juz na wtorek a w pn ide do gina.

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko, przykro mi :-* sporo masz antycial. Ale dobrze że tak szybko się dostalas do Endo. Szybko podzialacie

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 28 lipca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nodemo ja jestem po dwóch cięciach, jeden ginekolog na kontroli po porodzie odradzał mi zajście w kolejną ciążę - wg niego w jednym miejscu bardzo cienka blizna, byłam też u innego, z dokładniejszym sprzętem mówił, że jest ok, że spokojnie mogę jeszcze myśleć o dziecku ( ale pewnie miał na myśli 2-3 lata przerwy) i że w swojej karierze nie widział rozejścia blizny- pęknięcia macicy.
    My trochę zaszaleliśmy na urlopie właśnie w 13 dc bez zabezpieczenia, bardzo bym chciała 3 dzidziusia ale nie wiem czy to nie za szybko właśnie ze względu na bliznę.

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 lipca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Truskaweczko, przykro mi :-* sporo masz antycial. Ale dobrze że tak szybko się dostalas do Endo. Szybko podzialacie

    Właśnie wiem no cóż widocznie w rodzinie jest ten problem a ja nic nie wiem bo od tak sie tego nie "łapie" jak kataru dzisiaj przejrzałam wszystkie strony o tej chorobie i niestety zostaje mi do końca życia leczenie :( Dobrze że szybko zrobiłam te badania, a wiesz że jeszcze dzisiaj miałam przeciwciał nie robić tylko poczekać na wizytę? ale jakąś miałam intuicję że moze jednak zrobić i to był bardzo dobry krok teraz wiem że jest źle i trzeba sie leczyć zawieszam chyba starania bo nie chcę zajść jak jescze badania kiepskie boję sie o zagrożenie ciązy a przy tym mogą być duże powikłania jeśli sie uda.

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola31 wrote:
    nodemo ja jestem po dwóch cięciach, jeden ginekolog na kontroli po porodzie odradzał mi zajście w kolejną ciążę - wg niego w jednym miejscu bardzo cienka blizna, byłam też u innego, z dokładniejszym sprzętem mówił, że jest ok, że spokojnie mogę jeszcze myśleć o dziecku ( ale pewnie miał na myśli 2-3 lata przerwy) i że w swojej karierze nie widział rozejścia blizny- pęknięcia macicy.
    My trochę zaszaleliśmy na urlopie właśnie w 13 dc bez zabezpieczenia, bardzo bym chciała 3 dzidziusia ale nie wiem czy to nie za szybko właśnie ze względu na bliznę.


    Właśnie, co ginekolog to inna opinia.
    Ja jestem już 7 lat po cesarce. Wiec myśle, ze minęło wystarczająco dużo czasu :)
    Ile czasu jesteś po cc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2017, 19:20

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko, bardzo dobrze że zrobiłaś te badania :-* wiesz na czym stoisz.szybciutko do Endo , wdroży leczenie i będzie ok. Ja mam Hashimoto a jestem mamą, więc da się ogarnąć. Do wtorku niedaleko :-* który dzisiaj masz dc? Tsh badalas? Bo nie pamiętam

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mam w planie testować 11.08 o ile dotrwam tak długo w szafce czeka 20 testów paczka :D w poprzednim cyklu (pierwszym starań) byłam prawie pewna, ze wszystko poszło Ok, ale się jednak nie udało, teraz już z mniejszym entuzjazmem podchodzę. Dziś owulacja, także wszystko się już rozgrywa w środku. Mam już córeczkę 21 miesięcy, dalej kp dość często, ale na wizycie u gin w kwietniu dowiedziałam się, ze droga wolna. Jako ze mam już 35 lat to nastawiam się, ze może trochę mi zejść, choć mała niecałe 2 lata temu w 1 cyklu się udała. Teraz cykl zaczął się w urodziny męża, a jakby się udało termin bym miała 3 dni po moich 36 urodzinach. Zobaczymy.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline, to widzę że zapas konkretny :-D Ja mam zamiar testować 10, o ile wcześniej @ nie przyjdzie ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Kochana ale ja sie nie spinam że musi wyjść tylko sie zdziwiłam że w najbardziej płodne sie staraliśmy i nie wyszło nie nakręcałam się:) A teraz to nie powiem stresuje się wynikami i wizytą.

    Mnie wszyscy mówią czyli koleżanki dzieciate, koleżanki, które zachodziły w ciąże z problemami, które się leczyły, starsze panie z pracy, ale też internet potwierdził, żeby kochać się tuż przed owulacją, że wtedy są największe szanse na poczęcie. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale jak widać to się sprawdza. Trzymam się tej zasady :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko jeden test, nastawiam się bardzo pozytywnie i wierzę że tylko on jeden wystarczy ;)

    Cześć Carolline! Ja teraz mam 1cs i też kp z tym że moja mała ma niecały roczek. Dokładnie owulka wypadnie mi jakoś w okolicach jej urodzin więc liczę że przyniesie nam to szczęście ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 28 lipca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od pierwszej cc minęło 8 lat od drugiej prawie rok
    Synka rodziłam właśnie po 7 latach od pierwszej cc, tylko pod koniec sprawdzano mi stan blizny

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 28 lipca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    jej ile postów do nadrobienia nie wiem czy dam radę hihi:-)
    Pisałam o tym wcześniej i jeszcze raz napiszę czy jest ktoś chętny do pomocy przy prowadzeniu naszej tabelki?fajnie by było mieć pomoc tym bardziej ze nie zawsze jestem na forum a nowe dziewczyny dopisują się i nie chciałabym kogoś pominąć.

    Rene, ja mogę pomóc, jeśli chcesz. Tylko napisz mi co i jak, ok?:)

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 28 lipca 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka podziwiam, ja dopiero teraz czuje ze mam szanse ogarnąć młoda i brzuch/ drugie bobo, ale tez mam hnb i mieszkamy z dala od rodziny.

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 28 lipca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka przy pierwszej próbie zużyłem z 8 testów testując już tydzień przed terminem @ to teraz postanowiłam się Zaopatrzyć dobrze

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 28 lipca 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ja trochę nie mam wyjścia ;) mój mąż jest szczęśliwym jedynakiem i najpierw sporo czasu zajęło mi namówienie go na pierwsze dziecko a teraz musiałam przekonywać że jednak warto mieć rodzeństwo. Wiem że jeśli "wyrośniemy z pieluch" i minie ten trudny niemowlęcy czas, jak Alicja stanie się już dużą i fajną dziewczynką z którą można pogadać to nie zgodziłby się wtedy przechodzić tego wszystkiego jeszcze raz. Więc jak teraz dał zielone światło to trzeba korzystać! :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ