X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak okres mialam normalny trwal 5 dni i tak jak zawsze byl bolesny jutro kupie test i zobacze ale nie wiem co sie dzieje :-/

    nodemo lubi tę wiadomość

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrób betę? Wtedy miałabyś pewność. Ale skoro miałaś okres to raczej nie ciąża

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Tak okres mialam normalny trwal 5 dni i tak jak zawsze byl bolesny jutro kupie test i zobacze ale nie wiem co sie dzieje :-/
    Ja mam zasadę że nie sugeruję się żadnymi cieniami.Szkoda nerwów.Naprawdę.Życzę Ci jak najlepiej,ale jeżeli krwawienie jest takie jak na @ to na bank nie ma ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    W tamtym mcu usunelam konto ale powrocilam by pochwalic sie, ze w 5tym cyklu sie udalo!!! :-)) w czwartek wieczorem ujrzalam dwie krechy, dzisiaj powtorzylam i krecha jeszcze mocniejsza :)
    Nadal nie wierze :)
    Teraz musze sie zapisac na pierwsza wizyte do poloznej

    Bralam Bromergon ale odstawilam go przed owulacja bo sie zle czulam, do tego wiesiolek do owu, kwas foliowy, castagnus i magnez z wit B6. 2 tyg temu test owu byl mega pozytywny wiec wzielam swojego chlopa w obroty :) i w piatek po tescie przytulanko, w sobote rano z uzyciem zelu Kinderwunsch, w sobote wieczorem i w niedziele poprawka :P i udalo sie :)

    Magdzia85F, SylwiaLu, MamaNl, Aga26, MałaMi90, jagodowa91, justysbp, Truskaweczka250, Idzianna, Carolline lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Witajcie dziewczyny!
    W tamtym mcu usunelam konto ale powrocilam by pochwalic sie, ze w 5tym cyklu sie udalo!!! :-)) w czwartek wieczorem ujrzalam dwie krechy, dzisiaj powtorzylam i krecha jeszcze mocniejsza :)
    Nadal nie wierze :)
    Teraz musze sie zapisac na pierwsza wizyte do poloznej

    Bralam Bromergon ale odstawilam go przed owulacja bo sie zle czulam, do tego wiesiolek do owu, kwas foliowy, castagnus i magnez z wit B6. 2 tyg temu test owu byl mega pozytywny wiec wzielam swojego chlopa w obroty :) i w piatek po tescie przytulanko, w sobote rano z uzyciem zelu Kinderwunsch, w sobote wieczorem i w niedziele poprawka :P i udalo sie :)


    castems gratulacje! ja dzisiaj robiłam test i też dwie krechy, nie cień nawet tylko ładne dwie!:)))

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    castems gratulacje! ja dzisiaj robiłam test i też dwie krechy, nie cień nawet tylko ładne dwie!:)))

    Dziekuje, Tobie tez gratuluje :)

    U mnie tez byly dwie krechy, nie jakies cienie cieni :) dlatego szok byl! i jest nadal :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten sierpień to dosłownie bardzo dobrze idzie - faktycznie nieźle Mężowie zasiali zarienka, bo przecież sierpień to miesiąc plonów :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2017, 14:33

    jagodowa91, Aga26, Truskaweczka250 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mialam odpuscic starania ale ten pozytywny test owu tak mnie nakrecil :) ze postanowilam to wykorzystac :D

    Najlepsze jest to,ze tydzien temu kupilam bilety na Sycylie na wrzesien i musze odpuscic wyjazd :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego odpuścić?

  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:

    Najlepsze jest to,ze tydzien temu kupilam bilety na Sycylie na wrzesien i musze odpuscic wyjazd :(

    No właśnie, dlaczego? Bo jeśli o lot chodzi to wiele kobiet znam które latały w ciazy. Kąpać tez się można :)
    Od kuzynki wiem ze zaawansowa ciąża wymaga zgody lekarza na wejście na pokład samolotu.

    Gratulacje dla dzisiejszych fasolek :)

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wszystko Ok nic nie musisz ja jechałam autokarem do Grecji 36 godz w 5 miesiącu ciąży

    I gratulacje kochana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2017, 14:50

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie wiem czy leciec czy nie... zastanawiam sie :) bo pasowaloby jechac do PL powiedziec rodzicom :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Witajcie dziewczyny!
    W tamtym mcu usunelam konto ale powrocilam by pochwalic sie, ze w 5tym cyklu sie udalo!!! :-)) w czwartek wieczorem ujrzalam dwie krechy, dzisiaj powtorzylam i krecha jeszcze mocniejsza :)
    Nadal nie wierze :)
    Teraz musze sie zapisac na pierwsza wizyte do poloznej

    Bralam Bromergon ale odstawilam go przed owulacja bo sie zle czulam, do tego wiesiolek do owu, kwas foliowy, castagnus i magnez z wit B6. 2 tyg temu test owu byl mega pozytywny wiec wzielam swojego chlopa w obroty :) i w piatek po tescie przytulanko, w sobote rano z uzyciem zelu Kinderwunsch, w sobote wieczorem i w niedziele poprawka :P i udalo sie :)
    Czasem trzeba wrzucić na luz ;)
    Pięknie Gratulacje ❤❤❤

  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę tylko jak tu wrzucić na luz? Ktoś ma jakąś złotą radę

    ty0qs6r.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia, mi pomogło schowanie termometru ;-) nawet nie swiruje teraz po owu tylko w miarę cierpliwie czekam na @ ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no może coś w tym jest bo ja się nawet w czasie urlopu budzę koło 8 żeby temp mierzyć.

    ty0qs6r.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i lepiej śpię. Wcześniej potrafiłam budzić się wcześnie bardzo żeby tylko nie zaspac na mierzenie ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze wstaje o 5 mierze i idę dalej spać ...

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze latwo pisac jak juz sie zobaczylo dwie kreski ale wyluzujcie troche. Ja bralam leki ale usunelam konto po tym jak watek lipcowy zostal zdominowwny przez wiadomo kogo. Ja bralam suple, odstawilam Bromergon i po prostu sie staralam. Jedynie odwalilo mi jak zobaczylam test owu. Nigdy nie mialam tak pozytywnego testu. Bolal mnie strasznie brzuch i mysle ze podwyzszona prolaktyna byla powodem niepowodzen. No i uzylam tego magicznego zelu :)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteam, czasem cięzko wyluzować, ale próbować czasem trzeba;) Mi minęło 8 dni od owu nawet nie wiem kiedy;)
    Znasz może Rene?:>

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ