X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, ważna rzecz tylko z porażką trzeba sobie później jakoś poradzić. Oby nie trzeba było tym razem, w końcu jesteśmy w szczęśliwym wątku!:D

    Ja teraz wszystkie odchylenia od normy tłumaczę sobie wpływem leków, więc żyje mi się spokojniej ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamamarysi, wyslalam zaproszenie, podeslij adres na prv, a po weekendzie wyślę :)

  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Ellka, właśnie odpaliłam lapka i Ci odpisałam :* Cieszę się, że mnie tu nawołujesz :D

    Ja mam dziś średni dzień, tak jak i niektóre z Was kochaniutkie, tylko u mnie sprawa dotyczy negatywnych skutków moich tabsów. Naczytałam się innych dziewczyn, że źle znoszą, u mnie początki były bardzo obiecujące, ale i mnie dopadło (oszczędzę Wam szczegółów :-P ).

    Od wczoraj oczekuję na owu, ale na teście bladzieńki bladzioch (jakoś nie przejęłam się tym, że gin nie widział pęcherzyka i ciągle się łudzę...)

    No cóż, dziewczynki, najwyżej założymy wrześniowy wątek i będziemy miały majowe dzieci, a nasze zafasolkowane idą z nami w pakiecie, żeby udzielać nam dobrych rad i służyć doświadczeniem :) Główki do góry :*

    U mnie w 9dc nie było widać pęcherzyka i lekarz spisał cykl na straty.
    Jednak coś mnie tknęło i poszłam w 13dc i okazało się ze jest 20 mm, odrazu dostałam zastrzyk na pęknięcie.
    Wiec wszystko jest możliwe :)))

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nodemo! :) Dzięki za Twoją wiadomość, dajesz wsparcie! :D Mam nadzieję, że i u mnie tak będzie, tym bardziej, że usg miałam dużo wcześniej niż Ty, dzięki ;) :*

    I co, i co? Skończyło się to ślicznymi II kreseczkami na teście???

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, nie ruszam się na razie stąd ;-) za dobrze mi tu z Wami :-D
    Przypomnisz który masz.dc? Po owu już?
    Ja byłam u gina w 12 dc.Na jednym jajniku zero pęcherzyków. Drugi wyglądał na policstyczny bez dominującego pecherzyka. Jakiś tam miał 11 mm. Nie potrafił powiedzieć kiedy owu będzie. No to wyszłam trochę przybita tym określeniem policstyczny:-\ myślę sobie ok no to cykl na straty. Nawet na <3 nie miałam ochoty Ale męża nosiło to co miałam zrobić :-P

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, można się dołączyć? Testować będę 18.08 :)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej naacia ;-)
    Później Cię wpiszę, chyba że mnie któraś ubiegnie :-P

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka, co miałaś zrobić, no jak to? Zafasolkować ;) Jednak cykle spisane na straty nie są takie złe :D I ja się tego będę trzymać! :)

    MałaMi90, Ellka lubią tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ellka :)

    No i przede wszystkim gratuluję zafasolkowania Tobie jak i reszcie starających się tu dziewczyn! :)

    MałaMi90, Rene lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Cześć, można się dołączyć? Testować będę 18.08 :)
    witaj i trzymam kciuki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonkaa, takie z zaskoczenia są najlepsze :-D
    Niestety trudno odpuścić Ale naprawdę nie mierzenie pomaga. Wcześniej ja siedziałam i potrafiłam pół dnia się gapic w wykres :-P
    Naacia, dziękuję :-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońka, trzeba być pozytywnie nastawionym. W końcu się Nam uda:)))
    Ale coś w tym jest, ze te owulacje spisane na straty są bardzo owocne.
    Nie pierwszy raz słyszałam/czytałam historie gdzie nie było pęcherzyka koło 14dc, a potem na teście II kreseczki :)
    Ja dwa cykle temu miałam dwa piękne dominujące pecherzyki od 8dc. Jednak się nie udało.
    Teraz mam troszkę inne podejście, staram się nie nastawiać ze tym razem się uda. Mój lekarz ma już przygotowany plan działania. Badania itp. Wiec jestem spokojna i pełna wiary, ze w końcu zafasolkuje :)

    Ja tez ciążowy mogę już robić 23 sierpnia, ale chyba odrazu pójdę na betę. To będzie 14 dpo. Myślicie, ze jakbym poszła np. 10 dpo to już coś powinno wyjść ?

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nodemo, u mnie 10dpo beta była 14,45. Niby pozytywna ale malutka. Martwiłam się czy będzie ok, więc ja bym poczekała np do 12dpo. Bo wyjść myślę coś powinno

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Nodemo, u mnie 10dpo beta była 14,45. Niby pozytywna ale malutka. Martwiłam się czy będzie ok, więc ja bym poczekała np do 12dpo. Bo wyjść myślę coś powinno

    I chyba tak zrobię :) jakoś wytrzymam te dwa dni.
    W sumie nie wiem o kiedy mam liczyć dzień owulacji...
    13dc był pęcherzyk 20mm, dostałam zastrzyk na pęknięcie (w przeszłości robiły mi się torbiele czynnościowe).
    Lekarz mówił, ze niby w ciągu 36h powinien pęknąć...

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nodemo, a wykresu nie prowadzisz? Testy owu?
    Ja bym chyba liczyła koło 15, tak pi razy drzwi;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka, zabierałam się dwa razy do prowadzenia pomiarów. Ale za często miałam ❤️❤️ Nad ranem i sobie odpuściłam :)
    Mój M wstaje do pracy o 5 i po prostu mnie zaczepia :)

    A co do testów owu to odpuściłam sobie, bo chodziłam na monitoring :) ale może faktycznie dzisiaj kupię i sprawdzę co tam się dzieje :)
    One są pozytywne przed owu czy w trakcie ?
    Jakoś nigdy się tym nie interesowałam.

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    witaj i trzymam kciuki:-)

    Dziękuję bardzo ;* chociaż nie bardzo wierzę w to że się udało. Starań w tym cyklu było mało bo mój mężczyzna leżał w szpitalu. Chociaż jeśli mój kalendarz mnie nie okłamie to może jakiś cień szansy będzie:) a Tobie gratuluję dwóch kresek <3

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nodemo, z tego co wiem to przed owu;) W tym cyklu robiłam tylko testy, bez mierzenia temp i owu mi wyznaczyło na dzień kolejny po pozytywnie;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka, ja dziś 8dpo, dlatego ten progesteron wczoraj robiłam, i dlatego też jestem już w fazie nakrecania się i brania każdego objawu za objaw ciąży :D Testuję 19 za tydzień, o ile @ nie przyjdzie wcześniej.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi, może przegapiłam, ale jaki miałaś wynik?

    Właśnie doszła do mnie przesyłka, zamówiłam ręcznie szyty plecaczek/worek dla chrześnicy na urodziny ;) cudeńko przyszło :D

    Też się topicie, czy tylko u mnie taki upał? Szkoda że z potem kilogramów nie ubywa;p

    pilik lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ