X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🌺 Testujemy w maju 🌺
Odpowiedz

🌺 Testujemy w maju 🌺

Oceń ten wątek:
  • Krasnalowa Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 24 maja 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Nie korzystałam z monitoringu więc nie wiem jak tow yglada cenowo, ale może dobrze jest zacząć od temperatury i obserwacji? Myślę że już 3-4 cykle pokażą co i jak, a i pierwszy cykl, skrupulatnie zapisując można zaobserwować czy owulacja jest i mniej więcej w jakich dniach. Choć pewnie monitoring będzie szybszym sposobem.

    Tez myślę żeby poznać trochę swoj cykl z użyciem obserwacji śluzu, testów owu, może temp, żeby wgl wiedzieć w jakie dni celować z wizytą u lekarza celem monitoringu;)

  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 24 maja 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krasnalowa wrote:
    Tez myślę żeby poznać trochę swoj cykl z użyciem obserwacji śluzu, testów owu, może temp, żeby wgl wiedzieć w jakie dni celować z wizytą u lekarza celem monitoringu;)

    Tak wlsnie teraz to robie, zapisuje tenperature i wrzucam do aplikacji, nie umiem jeszcze zupelnie tego interpretowac wiec zdaje sie na aplikacje. Mam dni plodne ale sluz caly czas o konsystencji takiej mlecznej. Narazie nie obserwuje innego

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Krasnalowa Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 25 maja 2022, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Początki są trudne, zawsze;) nie przejmuj się;) jak długo obserwujesz?

  • Anati Autorytet
    Postów: 549 1008

    Wysłany: 25 maja 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Daje znać, ze zatestowalam wcześniej i pokazały mi się dzisiaj ⏸ , rano pojechaliśmy na betę i proga.
    12 dpo:
    Beta 70,5
    Prog 38,5
    W piątek powtórka ✊🏻
    Powodzenia dla pozostałych testujących 🍀

    OliBr lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️32 🙋🏻‍♂️37
    11.2020 córeczka SN 💗
    07.2021 cb1 | 08.2021 cb2 | 12.2021 cb3

    👣 KACPER
    Ur. 40 tc 6d SN
    8.02.2020
    3780g, 58 cm

    age.png
  • Zniechecona Autorytet
    Postów: 274 255

    Wysłany: 25 maja 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero zaczelismy starania (2 miesiace), a juz sie czuje zniechecona, to chyba nie najlepiej 😂 jestem osoba podchodzaca do wszystkiego bardzo zadaniowo, wiec bylo dzialanie -> powinien byc skutek, a nie ma. Dziewczyny jak sobie radzicie z tą frustracją? Jak nie skupiac sie na tych myslach o dziecku, a po prostu cieszyc sie bliskoscia? Doradzcie prosze jak nie zwariowac w tym wszystkim

    14.02.2023 - Maja (47cm/2980g) 🥰🥳💝
  • Krasnalowa Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 26 maja 2022, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zniechecona wrote:
    My dopiero zaczelismy starania (2 miesiace), a juz sie czuje zniechecona, to chyba nie najlepiej 😂 jestem osoba podchodzaca do wszystkiego bardzo zadaniowo, wiec bylo dzialanie -> powinien byc skutek, a nie ma. Dziewczyny jak sobie radzicie z tą frustracją? Jak nie skupiac sie na tych myslach o dziecku, a po prostu cieszyc sie bliskoscia? Doradzcie prosze jak nie zwariowac w tym wszystkim

    Ja sobie nie radzę.
    🤷‍♀️
    Też jestem zadaniowcem. A dziś 20 raz przyszła niechciana 🐒
    Więc ja melduję że nawet nie testowałam znów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2022, 06:45

  • Asia28000 Przyjaciółka
    Postów: 107 120

    Wysłany: 27 maja 2022, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zniechecona wrote:
    My dopiero zaczelismy starania (2 miesiace), a juz sie czuje zniechecona, to chyba nie najlepiej 😂 jestem osoba podchodzaca do wszystkiego bardzo zadaniowo, wiec bylo dzialanie -> powinien byc skutek, a nie ma. Dziewczyny jak sobie radzicie z tą frustracją? Jak nie skupiac sie na tych myslach o dziecku, a po prostu cieszyc sie bliskoscia? Doradzcie prosze jak nie zwariowac w tym wszystkim


    Ja sobie mówię zawsze ze to ostatni cykl jak się nie uda to odpuszczę. Po prostu „odechce” mi się drugiego dziecka. Ale potem przychodzi okres, i znowu powtórka znowu mówię sobie ze teraz to już będzie na prawdę ostatni cykl starań 🤪🤪🤪 i tak leci. A miałam już po drugim nieudanym taki wkurw….. boziuuu.

  • Zniechecona Autorytet
    Postów: 274 255

    Wysłany: 27 maja 2022, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis sie dowiedzialam, ze moje amh to zawrotne 0.55... czy ktoras z Was miala juz tak niskie i udalo sie zajsc w ciaze, albo dostalyscie jakies info od lekarza co z tym zrobic? Oczywiscie zapisalismy sie do kliniki leczenia nieplodnosci, ale najblizszy termin za ponad 2 tygodnie, a ja chyba zeswiruje...

    14.02.2023 - Maja (47cm/2980g) 🥰🥳💝
  • Nat. Koleżanka
    Postów: 52 18

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się odłączyłam od forum na jakiś czas.. ale przyszła @ w maju, więc nic z tego. Nie wiem nawet jak tam u Was, mam nadzieję, że kreski były.

‹‹ 53 54 55 56 57
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ