X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Prywatnie czy na nfz? Długo czekałaś? Musze tez sobie na miejscu znalezc kogos...
    Potwierdzam Jadwiga Witkowska na rudaku, zapisywałam się w połowie czerwca czyli 4 miesiące, ale szybko mi zleciało. I byłam na nfz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 20:18

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 października 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja ale tylko na chwilę. Mam dzisiaj zapieprz, a zresztą cały tydzień będę miała. Jutro konferencja, w środę Lublin a że mąż ostatni dzień idzie do pracy to muszę mu jutro jakieś ciasta popiec, a nie chce mi się. W czwartek ma imieniny a w piątek przyjeżdża jego brat z rodzinką a w niedzielę musze rodziców na groby zawieść....eh...kiedy ja odpocznę? Chyba w niedzielę. A co do koleżanki @ dostała i testy - ale klinika i tak kazała betę zrobić, nie wiem gdzie ona polazła ale wyniki ma dopiero w środę !!!
    Kaśka a jeszcze co do Twojej laparo mi Łojko kazał się zapisać między 5 a 9 dc i jeszcze pamiętam jak mi w grudniu się @ spóźniała....to powiedział że laparo zrobimy w wigilie, ale dzięki bogu przyszła i laparo miałam 5 dc - 9 grudnia 2013. Nie było tak jak przy hsg, że trzeba potwierdzić telefonicznie że @ się dostało? Czy mi się już coś pieprzy>

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 27 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka zajęty czas przed Tobą. A jaką masz konferencję?

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 października 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Iwka zajęty czas przed Tobą. A jaką masz konferencję?
    ja całe życie w biegu, ale wtedy czuję że żyje:)India a będziesz na niej, że się pytasz ? Ogólnie moja firma zaprasza swoich klientów na prezentację nowinek i zmian jakie się szykują w naszej branży:)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 27 października 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chyba jednak będę na innej ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa! To się znamy!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 października 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam że Toruń jest mały!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśkaa Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 28 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa, czytałam kilka Waszych postów i cieszę się, że wpadłam na to forum , ponieważ chyba wszystkie mamy podobne problemy.
    Staramy się z mężem o dzidziusia od hmm... dokładnie nawet nie wiem, może 2 lata. Nie przejmowałam się wcześniej , że nie udaje się... Tłumaczyłam sobie, jak nie teraz, to za miesiąc. I tak czas leciał... Kilka miesięcy temu postanowiłam skonsultować to z lekarzem. Miałam HSG- wynik prawidłowy, wszystko drożne. Tyłozgięcie macicy( wg lekarza to nie problem) Wykonałam też kilka badań hormonalnych, TSH-2,3, Progesteron-5,5 innym razem 16, Prolaktyna 60, innym razem 26. Lekarz, u którego byłam na 3 wizytach z polecenia koleżanek twierdzi, że wszystko jest ok. I to już czas aby myśleć o inseminacji. Przyznam, że nie potrafię dogadać się z tym lekarzem ponieważ tłumaczę Mu, że nie czuję się najlepiej, że znam swój organizm i widzę że z moimi hormonami nie jest wporządku. Bolesne miesiączki, czasem bardzo obfite, nie raz krótkie-2 dniowe w pozostałe 4 dni plamienia brązowe. Przed miesiączką nastrój mega drażliwy, bolesność dosłownie całego ciała. Mam wrażenie, że ten lekarz trochę bagatelizuje problemy, nie czuję się przy nim swobodnie. Chciałabym skonsultować wszystko z innym doktorem- to dla mnie żaden problem. Ale nie chciałabym znów wydawać pieniędzy" w błoto", może Wy dziewczyny mogłybyście polecić mi kogoś? Nie miałam nigdy monitoringu cyku , pomimo że pytałam o to lekarza, na co stwierdził - że takiej potrzeby nie widzi. I tu właśnie na tej wizycie przestał być dla mnie wiarygodny. Liczę na Waszą pomoc kobietki. Pozdrawiam.

    Kaśka, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 28 października 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej kolejna Kaśka :-)
    Na początku pisalysmy o lekarzach do których chodzimy także poczytaj a w razie wątpliwości odp na pytania :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 28 października 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kaśkaa! Ja tez na początku trafiałam na złych lekarzy. Warto zmienić, jeśli nie czujesz się przy nim dobrze.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 28 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka witaj rozgość sie :) co do lekarza to każda z nas jest inna i ma inne wymagania, no ale monitoring to podstawa. Pewnie juz doczytałaś ze dziewczyny chodzą do poradni rozrodczości na Bielanach do dr Łojko przyjmuje tam tez dr Koch u nich na pewno będziesz miala monitoring i przyjmują na nfz. Kochane a mnie połamało, nawet przysiady nie pomagają, nie wiem czy klima na konferencji czy co. Najgorsze jest to ze o 4 rano mam jechac 6 godzin samochodem do Lublina, a na ta chwilę nie jestem wstanie sana usiąść. No bo jak tydzień bez bólu tygodniem straconym. Mam dość

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 28 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia a nie możesz się z kimś zabrac jako pasażer przecież nie tylko Ty masz te konferencję martwię się o Ciebie

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 28 października 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśkaa wrote:
    Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa, czytałam kilka Waszych postów i cieszę się, że wpadłam na to forum , ponieważ chyba wszystkie mamy podobne problemy.
    Staramy się z mężem o dzidziusia od hmm... dokładnie nawet nie wiem, może 2 lata. Nie przejmowałam się wcześniej , że nie udaje się... Tłumaczyłam sobie, jak nie teraz, to za miesiąc. I tak czas leciał... Kilka miesięcy temu postanowiłam skonsultować to z lekarzem. Miałam HSG- wynik prawidłowy, wszystko drożne. Tyłozgięcie macicy( wg lekarza to nie problem) Wykonałam też kilka badań hormonalnych, TSH-2,3, Progesteron-5,5 innym razem 16, Prolaktyna 60, innym razem 26. Lekarz, u którego byłam na 3 wizytach z polecenia koleżanek twierdzi, że wszystko jest ok. I to już czas aby myśleć o inseminacji. Przyznam, że nie potrafię dogadać się z tym lekarzem ponieważ tłumaczę Mu, że nie czuję się najlepiej, że znam swój organizm i widzę że z moimi hormonami nie jest wporządku. Bolesne miesiączki, czasem bardzo obfite, nie raz krótkie-2 dniowe w pozostałe 4 dni plamienia brązowe. Przed miesiączką nastrój mega drażliwy, bolesność dosłownie całego ciała. Mam wrażenie, że ten lekarz trochę bagatelizuje problemy, nie czuję się przy nim swobodnie. Chciałabym skonsultować wszystko z innym doktorem- to dla mnie żaden problem. Ale nie chciałabym znów wydawać pieniędzy" w błoto", może Wy dziewczyny mogłybyście polecić mi kogoś? Nie miałam nigdy monitoringu cyku , pomimo że pytałam o to lekarza, na co stwierdził - że takiej potrzeby nie widzi. I tu właśnie na tej wizycie przestał być dla mnie wiarygodny. Liczę na Waszą pomoc kobietki. Pozdrawiam.
    Witam nową koleżankę :-)
    Kochana Ty jesteś mocno rozchwiana hormonalnie pierwsza rzecz to endokrynolog potem ginekolog i absolutnie póki co inseminacja trzeba najpierw sprawdzic co jest nie tak a dopiero decydowac się na taki krok :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 28 października 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwcia a nie możesz się z kimś zabrac jako pasażer przecież nie tylko Ty masz te konferencję martwię się o Ciebie
    :* dziękuję kochana, ból a może bezsilność spowodowały u mnie histeryczny płacz. A że mąż jutro ostatni dzień w pracy mialam mu jeszcze ciasta upiec. Mąż kochany pojechal do piekarni i potem miał mnie zawieść na pogotowie. Jak pojechal doczołgałam sie do laptopa i na youtubie wpisałam ćwiczenia na bol pleców i tym sposobem ryczałam i ćwiczyłam i tak pokochałam Ole Malinowską. Obyło się bez pogotowia a od piątku basen ! Jestem w szoku ze te ćwiczenia tak mi pomogły... Mąż sie teraz ze mnie śmieje ze tak płakałam i wyzywałam ze jestem felerna. Wiem ze ostatnio Malo jestem na forum, ale dużo spraw ostatnio mi sie zwaliło na glowe mam nadzieje ze od piątku będzie spokojniej.

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 28 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Iwcia nie daj się hehe :-)
    Dobranoc dziewczyny słodkich snów :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 października 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z Warszawy :) plecy dają rade jeszcze 2 godzinki i na miejscu :) udanej środy:)

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 29 października 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy :-)
    ja jeszcze z mojej kanapy i moje plecy mają się świetnie :-)
    piję kawusię i nastrajam się do roboty :-P

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 października 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja dziś witam się z herbatką póki co nic mnie boli ale nigdy nie wiadomo z której strony może zacząc ;-)
    Iwka trzymaj się cieplutko pozostałym życzę spokojnej pracy ja dziś zaczynam po południu :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 października 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja dziś witam się z herbatką póki co nic mnie boli ale nigdy nie wiadomo z której strony może zacząc ;-)
    Iwka trzymaj się cieplutko pozostałym życzę spokojnej pracy ja dziś zaczynam po południu :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 29 października 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś się udałam pojechałam do pracy bez torebki czyli dokumentów i recept hehe dobrze że głowę zabrałam chyba :-)

    misia79, Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ