X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 30 października 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia ja póki co na tych sprawach się nie znam. Mam nadzieje,że jednak wszystko będzie ok.


    rah ale co dr dokładnie powiedział? Umówiliście od razu termin?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 22:19

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 31 października 2014, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny :(

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 31 października 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia ja nie miałam żadnych objawów aż czytałam w necie czy to dobrze czy nie. Pierwszy i jedyny przez długi czas to że kawa mi nie smakowała a potem długo nic dopiero od 8 tyg niedobrez mi było jak zęby te z tyłu myłam i wszystko. a małe świetnie się rozwijały straciłam je z innego powodu także bes stresu :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 31 października 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India może za wsześnie zrobiłaś @ nie ma więc czekamy na rozwój wydarzeń.

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 31 października 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah kurde umawiaj się na laparo razem pocierpimy a potem będziemy wózeczki pchać :-)

    rah lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 października 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-) Zobaczymy co to będzie ale ja też uważam że nie wszystkie mają od razu typowe objawy :-)
    Rah umawiaj się szybciutko na laparo nie ma co zwlekac to trzeba załatwic jak najszybciej :-)
    A ja za tydzien do Łojko to znaczy jak mi się skończy @ bo już mi temp spada i czuję się jak przed @.

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 31 października 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie to dał mi skierowanie i juz :)
    Powiedział zeby sie zapisać, bo łatwiej przełożyć niż sie zapisać.
    India to nie z nim sie musze umówić :) trzeba przyjsc o 13 do szpitala i na izbę schodzi pan ze specjalnym zeszytem :) jak to Łojko powiedział. Pewnie w poniedziałek pójdę to sie dowiem na kiedy zapisują.

    Jeden jajowod niedrożny to spróbują do przepchać kontrastem. O tym drugim za duzo nie mowil, chyba nie daje mu wielkich nadziei. Mowi, ze to z 1,5 godzinki w znieczuleniu, ze gorzej jak sa jakies torbiele do usuwania itp., to wtedy sie robi bardziej skomplikowane. I ze u mnie przede wszystkim zależy mu na wsadzeniu kamerki i obejrzeniu czy jest endometrioza itp.
    1dnia przyjmują na oddział, 2 operacja i jak dobrze pójdzie to 3 popoludniu mozna wyjsć.

    Kaśka a Ty kiedy??

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 października 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah zyczę Ci szybkiego termonu operacji mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze z udrożnieniem to nie ma większego problemu tylko ciekawe jak ten drugi jajowód prawdopodobnie wytną tego wodniaka i dodatkowo jak będzie trzeba to udrożnią
    Rah będzie wszystko dobrze nie martw się jesteś chyba w dobrych rękach :-)

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 31 października 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    India może za wsześnie zrobiłaś @ nie ma więc czekamy na rozwój wydarzeń.

    No może, bo dziś dopiero 11dpo. Choć temperatura spada, więc czekam na @ (pewnie przyjdzie w ndz)

    Rah mam nadzieję, ze wszystko ładnie naprawią i będzie dzidziuś.

    A mnie pewnie teraz czeka HSG, ciekawe czy jeszcze w tym roku się załapię?

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 31 października 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od tego kiedy dostaniesz skierowanie :) zazwyczaj w kolejnym cyklu wypada badanie :)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 31 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej dziewczyny ja za tydzień mam laparo w czwartek przyjęcie w piątek zabieg i mam nadzieję że w sobotę do domku a od grudnia do pracy rodacy powiększamy liczebność populacji :-)

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    A mnie pewnie teraz czeka HSG, ciekawe czy jeszcze w tym roku się załapię?


    Z mojego doświadczenia podpowiem, że jak tylko dostaniesz skierowanie to idź się od razu wstępnie zapisać :)
    Mi pan doktor powiedział że mam zadzwonić na izbe dopiero jak dostane @, to samo powiedziała oddziałowa jak chciałam wcześniej sie zapisać.
    A jak zadzwoniłam 1 dnia @ okazało się że już nie ma miejsca na pażdziernki :/
    Teraz wstępnie jestem zapisana na 12 listopada ale zobaczymy kiedy @ przyjdzie.
    Mam nadzieję, że teraz sie uda bo chcę mieć to już za sobą.
    Łudziłam się że może tak ma być i to będzie ten czykl a tu d..a bezowulacyjny :(
    Jak na złość :D
    Miłego weekendu wszystkim :D

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    no hej dziewczyny ja za tydzień mam laparo w czwartek przyjęcie w piątek zabieg i mam nadzieję że w sobotę do domku a od grudnia do pracy rodacy powiększamy liczebność populacji :-)

    Kasiunia wszystko będzie dobrze laparo szybciutko przejdzie wypoczniesz chociaż teraz od staranek i zajdziesz zobaczysz kalendarz księżycowy i do dzieła :-)
    Aczkolwiek spojrzałam na niego i jakoś nie mogę się połapac

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Z mojego doświadczenia podpowiem, że jak tylko dostaniesz skierowanie to idź się od razu wstępnie zapisać :)
    Mi pan doktor powiedział że mam zadzwonić na izbe dopiero jak dostane @, to samo powiedziała oddziałowa jak chciałam wcześniej sie zapisać.
    A jak zadzwoniłam 1 dnia @ okazało się że już nie ma miejsca na pażdziernki :/
    Teraz wstępnie jestem zapisana na 12 listopada ale zobaczymy kiedy @ przyjdzie.
    Mam nadzieję, że teraz sie uda bo chcę mieć to już za sobą.
    Łudziłam się że może tak ma być i to będzie ten czykl a tu d..a bezowulacyjny :(
    Jak na złość :D
    Miłego weekendu wszystkim :D

    Kurcze dlaczego czasem los jest tak niesprawiedliwy wiatr w oczy niektórym całe życie się ze wszystkim układa a inni mają problem w każdej dziedzinie życia :-(
    Toca życzę udanego zabiegu to masz chwilkę przed Kaśką będzie dobrze :-)

    toca81 lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 listopada 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu dziewczynki :-) ja już wróciłam z podróży na groby byliśmy spory kawałaek trzeba było rodziców pozawozic a w poniedziałek idziemy z mężem kupic mały znicz i odwiedzimy cmentarz na Grudziądzkiej. Tam jest mały pomniczek dla dzeici utraconych nienarodzonych. Zapalimy i pomodlimy się za nasze malenstwo.

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 2 listopada 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Kasiunia wszystko będzie dobrze laparo szybciutko przejdzie wypoczniesz chociaż teraz od staranek i zajdziesz zobaczysz kalendarz księżycowy i do dzieła :-)
    Aczkolwiek spojrzałam na niego i jakoś nie mogę się połapac
    hehe mi też chwilę zajęło zanim ogarnęłam ten kalendarz :-) miłej niedzieli dziewczyny :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc:) ja nie wierze za bardzo w to liczenie :/ mi sie ten kalendarz nie zgadza. Liczyłam to kilka lat temu. Powinnam byc chłopcem, moj tata dziewczynka i miałam "niepłodne" dni kiedy zaszłam w ciaze....kilku osobom sie sprawdza conieco, czesci sie nie sprawdza nic :p

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 listopada 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) mi kiedyś jedna ovufrendka to wyliczyła jakoś w lutym 2014 i tez dni plodne mi wychodzily w czasie @. Witam się w pracowitą niedzielę, gdzieś mi sobota uciekla. Mąż jutro do nowej pracy, teraz siedzi i się uczy, a we wtorek juz mi jedzie do Wawy. Ja myślę o obiedzie, a potem trochę popracuję w nowej firmie. Sielankowej niedzieli życzę:)

    misia79, rah, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 listopada 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam odpowiedni, niedolujacy film ;)
    Mały manhattan na tv 4 sie zaczyna :)

    misia79, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 2 listopada 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój oglądał w tym czasie mecz wiec nie dane mi było. Teraz układam puzzle. Dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi i nadzieje powróciły, ale serce nie słucha rozumu ze tak jest co miesiąc

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ