X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niestety tez znowu zaczęły bolec...super...znowu ponad tydzień bólu przy każdym ruchu...

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 listopada 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Przepraszam, że nie zaglądałam ostatnio, ale miałam trochę załatwiania i ogarniania. Poza tym w czw.i pt miałam urlop ale musiałam się kurować, bo szefowa mnie zaraziła i gardło mnie bolało. Na szczęście dałam radę :)
    Kaśka, przepraszam, że nie odpowiedziałam na Twoje pytanie. Iwka dobrze odpowiedziała, skoro był BHPowiec to płacicie 100% pracownikowi.

    Dziewczyny szykujące się do szpitala! Będzie dobrze, zajmą się tam Wami i wypuszczą takie wiatropylne, że za chwilę będziecie wózeczki pchać. Rah, oby nie znalazł endometriozy, trzymam kciuki!

    Zrobiłam na życzenie męża ogórkową z czosnkiem, a teraz z mięska idę zrobić pastę na chleb ala pasztetowa :)

    Spokojnej nocy i do jutra

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Mi się @ rozkręca, umieram z powodu bólu brzucha, chyba ciężka noc przede mną.
    Dzieki dziewczyny za odpowiedź. Jutro zadzwonie do dr to zobaczę jaki ma pomysł.

    Po wczorajszym dole już prawie nie ma śladu, ale byłam całkiem rozbita

    rah lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka tak patrze na Twój podpis czy endometrioza była powodem Twojego silnego bólu brzucha?

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 listopada 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India bardzo mi przykro, może następny cykl będzie udany :)ja się zbieram do pracy. Zawsze wstaję na ostatnią chwilę a dzisiaj mąż mnie zwalil z lóżka o 6:30 i nawet śniadanko do pracy zrobił :) ciekawe czy dobrze będzie mu w tej pracy. Milusiego dzionka :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Rudziutka tak patrze na Twój podpis czy endometrioza była powodem Twojego silnego bólu brzucha?
    Tak, a dokładnie torbiel endometrialna, czekoladowa. Ona uwierała i powodowała ból.

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej dziewczynki :-)
    i już poniedziałek i do roboty hehe ja tylko do środy bo w czwartek szpital kurde to już tuż tuż :-)
    jestem jeszcze nieogarnięta co zabrać jak to będzie i w ogóle ale chyba będzie dobrze :-)
    właśnie zjadłam ostatni posiłek skazańca serniczek do kawki a teraz już tylko lekkostrawne posiłki :-)
    India przykro mi że @ przylazła ale jak Iwka pisała może następny cykl będzie szczęśliwy,
    Rudziutka spoko nie martw się że nie odp już zapomniałąm hehe wyszło że szef ma mniej niż 20 osób i ZUS jej wypłaci wynagrodzenie tylko musi dokumenty uzupełnić :-)
    Misia a gdzie dokładnie ten pomniczek dzieci utraconych?? bo ja mam moje aniołki na grudziądzkiej może bym też odwiedziła kiedyś ten grobik?

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle witajcie dziewczynki! Poranek dziś był jakiś nerwowy dla mnie, obudziłam się dużo wcześniej i nie mogłam spać. Muszę zakupić sobie jakieś ziółka na uspokojenie :)
    Iwka, mąż złoto :)

    Przyjemnego dzionka życzę!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    no hej dziewczynki :-)
    i już poniedziałek i do roboty hehe ja tylko do środy bo w czwartek szpital kurde to już tuż tuż :-)
    jestem jeszcze nieogarnięta co zabrać jak to będzie i w ogóle ale chyba będzie dobrze :-)
    właśnie zjadłam ostatni posiłek skazańca serniczek do kawki a teraz już tylko lekkostrawne posiłki :-)
    India przykro mi że @ przylazła ale jak Iwka pisała może następny cykl będzie szczęśliwy,
    Rudziutka spoko nie martw się że nie odp już zapomniałąm hehe wyszło że szef ma mniej niż 20 osób i ZUS jej wypłaci wynagrodzenie tylko musi dokumenty uzupełnić :-)
    Misia a gdzie dokładnie ten pomniczek dzieci utraconych?? bo ja mam moje aniołki na grudziądzkiej może bym też odwiedziła kiedyś ten grobik?

    Kasiu bedzie dobrze nie martw się szpitalem tylko myśl pozytywnie że Ci naprawią co mają naprawic i zajdziesz w ciążę może już w grudniu :-)
    A pomniczek jest właśnie na Grudziądzkiej jeszcze nie byłam tam nigdy muszę go odnależdź

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się z Wami witam właśnie piję kawke dziś mam wolne. Kurcze niech już ta @ przyjdzie bo mam cykl raczej bezowulacyjny nie wiadomo co to jest chyba muszę wrócic do duphastonu ale poczekam aby Łojko dał mi skierowanie na badania aha pytanie do Iwki czy on też Wam pomagał w sprawach męskich ? To znaczy wiem że Twój mąż ok ale czy dawał jakieś skierowania do androloga czy coś albo czy zna się na parametrach itp ogólnie rezygnujemy z Filtrowej bo to bez sensu koleś chyba mało się zna

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem Misia nie konsultowałam z nim wyników mojego M ale pewnie jakieś pojęcie ma ;-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka do szpitala: gąbka, 2 x 1,5 l wody, kubek, sztućce, nawilżone chusteczki, pomadka bezbarwna, piżamka, ręczniki, papucie, gazetka, no wiadomo kosmetyczka (podpaski bo te szpitalne mają z dwa metry), gumka do włosów, żetony do telewizora, ładowarka do tele. Chyba wszystko....
    Rudziutka7 mi pomaga herbata z melisy :)
    misia79dr Ł skierowania na nfz mu nie dał bo to musi wypisać męża internista, on od razu powiedział że tylko na filtrowej jest, wyniki odczytał i tyle - powiedział że oki...wiem że w bydgoszczy robią lepszym sprzętem i na pewno większy wybór andrologów

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 listopada 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Iwka wiem że trzeba uderzyc do Bydgoszczy :-) Chyba już mam kogoś na oku ;-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Mnie niestety tez znowu zaczęły bolec...super...znowu ponad tydzień bólu przy każdym ruchu...
    Mi zaraz (.)(.) wyskoczą ze stanika!!!

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Kaśka do szpitala: gąbka, 2 x 1,5 l wody, kubek, sztućce, nawilżone chusteczki, pomadka bezbarwna, piżamka, ręczniki, papucie, gazetka, no wiadomo kosmetyczka (podpaski bo te szpitalne mają z dwa metry), gumka do włosów, żetony do telewizora, ładowarka do tele. Chyba wszystko....
    Rudziutka7 mi pomaga herbata z melisy :)
    misia79dr Ł skierowania na nfz mu nie dał bo to musi wypisać męża internista, on od razu powiedział że tylko na filtrowej jest, wyniki odczytał i tyle - powiedział że oki...wiem że w bydgoszczy robią lepszym sprzętem i na pewno większy wybór andrologów
    Mi herbatka to już mało. Za dużo na głowie. ALbo zakupię cały wagon kartonów melisy! i będę jarać melisę :)
    Nam też Ł nie dał skierowania, kazał zrobić, zapłaciliśmy 7 dych, wyniki dobre, obejrzał, ok i tyle. Gdyby były jakieś nieprawidłowości, to wtedy faktycznie Bydgoszcz.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 listopada 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Mi herbatka to już mało. Za dużo na głowie. ALbo zakupię cały wagon kartonów melisy! i będę jarać melisę :)
    Nam też Ł nie dał skierowania, kazał zrobić, zapłaciliśmy 7 dych, wyniki dobre, obejrzał, ok i tyle. Gdyby były jakieś nieprawidłowości, to wtedy faktycznie Bydgoszcz.
    Rudziutka a może joga? A na palenie meliski możemy się kiedyś umówić :D

    misia79, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka a a Ty chodzisz na jogę?
    Kurde serio muszę chyba zacząć ćwiczyć jak kiedyś może jednak się zmotywujemy w grupie raźniej ;-) wybierzemy klub i do dzieła fajnie bo prawie wszędzie są zajęcia dla kobiet w ciążywięc nie straci się kasy tylko zmieni grupę :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    India bardzo mi przykro, może następny cykl będzie udany :)ja się zbieram do pracy. Zawsze wstaję na ostatnią chwilę a dzisiaj mąż mnie zwalil z lóżka o 6:30 i nawet śniadanko do pracy zrobił :) ciekawe czy dobrze będzie mu w tej pracy. Milusiego dzionka :)

    No to zrobił ci miłą niespodziankę :)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 3 listopada 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Tak, a dokładnie torbiel endometrialna, czekoladowa. Ona uwierała i powodowała ból.


    o matko, pierwszy raz o tym słyszę. Bo ja się juz tak zaczęłam zastanawiać czy ja czegoś podobnego nie mam. Dokuczają mi bardzo bolesne miesiączki, a czasem napady bólu w trakcie cyklu

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Iwka a a Ty chodzisz na jogę?
    Kurde serio muszę chyba zacząć ćwiczyć jak kiedyś może jednak się zmotywujemy w grupie raźniej ;-) wybierzemy klub i do dzieła fajnie bo prawie wszędzie są zajęcia dla kobiet w ciążywięc nie straci się kasy tylko zmieni grupę :-)
    Niestety nie, kiedyś ćwiczyłam aeroboxing, aerokross ale gin powiedział ze to za ekstremalne przy staraniach i tak od dwóch lat dupa rosnie a ja nigdzie nie chodzę. Jeszcze byl basen - który mam pod nosem i od niedawna otworzyli mi fitness - 30 sekund od domu i nic. A kiedyś jeździłam do Arpolu i mi sie chciało eh... Motywacjo gdzie jestes?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ