X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    No to zrobił ci miłą niespodziankę :)
    a mężusia mam najlepszego :)

    misia79, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze india powinnaś to skonsultowac ja mam ból tylko pierwszego dnia okresu i taki że wymaga przeciwbólowego ale potem jest luzik

    AA odnośnie mojej kuzyneczki tej w ciąży bez objawów. Więc jest prawidłowa pęcherzyk widoczny objawów nadal brak poza sennością. Ginek jej mówił aby o tym nie myślała i nie wyszukiwała bo najgorzej jak laski doszukują i wymyślają sobie objawy. Widocznie ma dziewczyna szczęście że jej nic nie dolega. Lekarz jedynie dziwił się że piersi nie dokuczają ale cóż może jest ciekawym przypadkiem :-) Życzę jej zdrowej ciąży bez objawów
    ja też tak chcę :-(

    Kaśka, Iwka, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziesz miała swojego bejbusia jak my wszystkie Misia :-)
    pamiętaj o śnie Iwki hehe

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    India przykro mi że @ przylazła ale jak Iwka pisała może następny cykl będzie szczęśliwy,

    Na to liczę :)
    Kochana mam nadzieję, że w szpitalu czas szybko minie i wszystko pójdzie rewelacyjnie, a później już tylko same dobre wiadomości :D
    misia79 wrote:
    czy on też Wam pomagał w sprawach męskich ? To znaczy wiem że Twój mąż ok ale czy dawał jakieś skierowania do androloga czy coś albo czy zna się na parametrach itp ogólnie rezygnujemy z Filtrowej bo to bez sensu koleś chyba mało się zna

    Mnie tylko poinformował, gdzie w Toruniu można zrobić takie badania. Póżniej jak mu pokazałam to tylko powiedział, że wyniki super, więc powiedział to samo co ten z Filtrowej

    Ale mnie dziś zmuliło, chyba jesień mi nie służy. Po pracy zasnęłam na 3h a miało byc tylko 15 min

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to super wieści a piersi ponoć w ciąży nie bolą jak sie pije dużo wody i tak jak Kaśka pisze moje sny są prorocze.
    a i u mnie bóle miesiączkowe są masakryczne ale Endo nie stwierdzono dr.Ł powiedział że mam po prostu zawsze ladne endomet. Na przyjęcie zarodka :) kochane dobranoc:*

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka laseczki :-)
    budzik źle nastawiłam ale na szczęście mam swój osobisty żywy cieplutki i liżący budziczek :-) mojego pieska kochanego jego tak łatwo nie można oszukać ;-) i obudził swoją pańcię :-)
    cieszę się że go mamy, czasem jak człowiek jest wykończony albo smutny to jak tylko go zobaczy to od razu lepiej może to głupie ale kochamy go bardzo i mówimy na niego że to nasz synuś :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kochane staraczki dziś słoneczko mnie przywitało juz mam kawkę i zaraz się szykuję do wyjści bo mam dziś sporo do załatwienie aha i zapisac się do stomatologa bo ząbek daje znac o sobie a dawno juz jest do leczenia
    Życzę Wam miłego dzionka :-)
    A pies tak odstresowuje całkowicie zawsze w moim życiu towarzyszył mi jakiś piesek tylko teraz nie mamy bo nie ma nas dużo w domku

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 listopada 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja przy kawusi :) Koleżanka z pracy zachorowała czyli teraz mam pracy razy 2...
    Kaśka my nigdy psa nie mieliśmy więc nie do końca wiem co czujesz, wręcz jak byłam mała to na moich oczach pies pogryzł mojego tatę więc staram się trzymać z daleka. Mój zawsze chciał pieska bo jako dzieciak miał ale dzieki bogu wyszła mu alergia na pieski.
    My mieliśmy kota ale krótko, szczura, chomika :)
    Kochane życzę słonecznego wtorku :)

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Witam się i ja przy kawusi :) Koleżanka z pracy zachorowała czyli teraz mam pracy razy 2...
    Kaśka my nigdy psa nie mieliśmy więc nie do końca wiem co czujesz, wręcz jak byłam mała to na moich oczach pies pogryzł mojego tatę więc staram się trzymać z daleka. Mój zawsze chciał pieska bo jako dzieciak miał ale dzieki bogu wyszła mu alergia na pieski.
    My mieliśmy kota ale krótko, szczura, chomika :)
    Kochane życzę słonecznego wtorku :)
    My chodziło mi o moją rodzinkę przed ślubem, teraz z mężem to tylko rybki, w piątek zdechła kolejna :( zostały nam dwie!!! Mąż się załamał i powiedział po 30 wszyscy odchodzą ...eh i swój tele rozwalił. Mam tyle pracy że aż mi się nie chce pracować :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 10:26

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Rudziutka a może joga? A na palenie meliski możemy się kiedyś umówić :D
    Iwka, chodziłam kiedyś na jogę i obiecałam sobie, ze w nowym mieszkaniu będę uprawiała jogę, zamknę się w pokoju, włączę sobie filmiki, pościągałam sobie 2 i będę ćwiczyć. Teraz nie mam czasu, żeby gdzieś do klubu chodzić, ale uwielbiam jogę! Cudownie się człowiek czuje

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    o matko, pierwszy raz o tym słyszę. Bo ja się juz tak zaczęłam zastanawiać czy ja czegoś podobnego nie mam. Dokuczają mi bardzo bolesne miesiączki, a czasem napady bólu w trakcie cyklu
    Wiele kobiet tak ma. To też są objawy endometriozy, ale ja np. miałam miesiączki normalne i niebolesne a mam endometriozę... nie ma co myśleć za dużo. Badania pokażą. także głowa do góry!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Niestety nie, kiedyś ćwiczyłam aeroboxing, aerokross ale gin powiedział ze to za ekstremalne przy staraniach i tak od dwóch lat dupa rosnie a ja nigdzie nie chodzę. Jeszcze byl basen - który mam pod nosem i od niedawna otworzyli mi fitness - 30 sekund od domu i nic. A kiedyś jeździłam do Arpolu i mi sie chciało eh... Motywacjo gdzie jestes?
    Ja też kiedyś do Arpolu jeździłam, a na jogę do radia gra w kwadracie na II rubinkowie na przeciwko Biedronki.
    Właśnie: motywacjo!!!!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Mam tyle pracy że aż mi się nie chce pracować :P
    To sobie odpuść dziś :) hehe

    My nie mamy zwierzątka, w domu nie miałam, bo rodzice nie chcieli, a teraz teście mają psiaka i jest taki kochany urwis, spojrzy oczkami, przytuli się i już rozmiękasz :) a kawał chłopa z niego! Duży, ale ma też duże serce i kocha swoich opiekunów :) a najbardziej kocha zostawiać sierść na czarnych ubraniach, bo jest towarzyski i musi dotykać człowieka, leżeć na nodze, albo usiąść z dupka na stopie, albo pysk położyć na kolanie, albo łapę na ręce...

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, no i witajcie w ten słoneczny dzionek!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ta motywacja u mnie ciężko się zmobilizowac a miałam już tyle planów związanych z aerobikiem ale joga mnie kusi

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupujemy maty i ćwiczymy. Najlepiej zapisać się gdzieś, wtedy łatwiej bo widzisz się w lustrze, motywacją są inne uczestniczki a i trener Cie poprawia, bo w jodze chodzi o odpowiednie napięcie mięśni, ustawienie ciała itd.

    Kaśka, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dobry trener to podstawa kurcze muszę się gdzieś zapisac joga mega wycisza

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Iwka, chodziłam kiedyś na jogę i obiecałam sobie, ze w nowym mieszkaniu będę uprawiała jogę, zamknę się w pokoju, włączę sobie filmiki, pościągałam sobie 2 i będę ćwiczyć. Teraz nie mam czasu, żeby gdzieś do klubu chodzić, ale uwielbiam jogę! Cudownie się człowiek czuje
    A już mieszkacie na nowym?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    kupujemy maty i ćwiczymy. Najlepiej zapisać się gdzieś, wtedy łatwiej bo widzisz się w lustrze, motywacją są inne uczestniczki a i trener Cie poprawia, bo w jodze chodzi o odpowiednie napięcie mięśni, ustawienie ciała itd.
    matę już mam :D

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    A już mieszkacie na nowym?
    nie, jutro podpisujemy umowę kred. w pon akt notarialny i zacznie się remont. Na razie mamy zdarte tapety! Kuchnia zamówiona a to najważniejsze.

    Kaśka, Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ