X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Siala, ja chodzę do Łojko, chciałabym niedługo powiedzieć, że mi też pomógł... ale póki co działamy!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny witam :-)
    wszystkie tu lądujemy w końcu u Łojko hehe trzeba mu nadać jakiś przydomek miły bo nas za kryptoreklamę wywalą z ovu haha
    miłego dzionka kochane to mój ostatni na wolności a potem trzy doby hotelowe na bielanach :-) jak na razie jestem spokojna jutro pewnie się zacznie jak mnie przyjmą i będę czekać na piątek :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 5 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, a jakie żarełko w tym hotelu :) hehe Będzie dobrze!
    Jeśli chodzi o Łojka to może Łosiu? hehe

    Kaśka, Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łosiu hehe nie wiem czy byłby zadowolony ale wiedzieć nie musi ;-)

    Rudziutka7, Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki zabieram dupkę do roboty mam nadzieję że nikomu krzywdy nie zrobię z nerwów hehe

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry w ten piękny słoneczny dzień;)
    o co chodzi jeśli nie mam żadnych objawów dni płodnych a detektor pokazuje mi zielone? tym bardziej że nie możemy serduszkowac bo jutro badanie nasienia w nowaku, troche sie tego boję bo wiadomo co to znaczy dla mężczyzny...

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo może z prognozy wynika, że za 3-4 dni będziesz miała owulację, więc objawów nie masz, ale dni płodne mogą być, bo plemniczki przetrzymuja trochę w nas :) Jutro, albo po jutrze po badaniu serduszkujcie :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala witaj :) Proszę się rozgościć, fajnie że nas coraz więcej :)
    Witam Was wszystkie w ten piękny słoneczny poranek :)
    Ja standardowo nieogar w robocie, kurde miałam nadzieję że dobre duszki w nocy mi ją zrobią ale niestety.
    Kaśka o losie to już jutro :)Będzie dobrze...dr Łoś? wszystko naprawi i w grudniu będziesz się nam chwaliła dwiema kreseczkami <3
    Dr łoś?hmmm...a może po prostu dr Ł?
    Bużka i miłego dzionka <3

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    witam witam;)
    dzięki Rudziutka7

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Ł chyba lepiej niż Łoś, no bo jak? u Łosia byłam?!:D

    Rudziutka7, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej dziewczyny witam :-)
    wszystkie tu lądujemy w końcu u Łojko hehe trzeba mu nadać jakiś przydomek miły bo nas za kryptoreklamę wywalą z ovu haha
    miłego dzionka kochane to mój ostatni na wolności a potem trzy doby hotelowe na bielanach :-) jak na razie jestem spokojna jutro pewnie się zacznie jak mnie przyjmą i będę czekać na piątek :-)
    Kaśka fajnie tak do hoteli jeśc dadzą pod nos podstawią pościel czystą dadzą ;-)
    Kasiu oczywiście gorąco trzymam kciuki to już jutro :-) A zabieg masz we czwartek czy w piątek ? Potem czekasz okres a potem fasolka super Kasiu zobaczysz po laparo się uda
    A co do Łojko to właśnie się do niego wybieram w tym cyklu tylko badanie progesteronu musze zrobic :-)

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siala wrote:
    dzień dobry w ten piękny słoneczny dzień;)
    o co chodzi jeśli nie mam żadnych objawów dni płodnych a detektor pokazuje mi zielone? tym bardziej że nie możemy serduszkowac bo jutro badanie nasienia w nowaku, troche sie tego boję bo wiadomo co to znaczy dla mężczyzny...
    witaj siala w naszym gronie ile się staracie ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    siala witaj :) Proszę się rozgościć, fajnie że nas coraz więcej :)
    Witam Was wszystkie w ten piękny słoneczny poranek :)
    Ja standardowo nieogar w robocie, kurde miałam nadzieję że dobre duszki w nocy mi ją zrobią ale niestety.
    Kaśka o losie to już jutro :)Będzie dobrze...dr Łoś? wszystko naprawi i w grudniu będziesz się nam chwaliła dwiema kreseczkami <3
    Dr łoś?hmmm...a może po prostu dr Ł?
    Bużka i miłego dzionka <3
    Iwka kurcze to jak to było z tym twoim snem odnoście kalendarza księżycowego bo ja właśnie zaczęłam nowy cykl ;-) Iwka a wiesz jak ja trzymam kciuki za Twój piękny wykresik proszę rozpocznij ten nasz łańcuszek fasolkowy :-) Buziak

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wybiorę do doktora eŁ w czwartek, tak na dzikusa, bo dziś znów miałam kroplę krwi, wiec zapytam, czy jakieś witaminki mam brać, bo ile można krwi tracić :( Chyba, że nie uda mi się z pracy wyrwać. Szkoda, że dziś nie przyjmuje, bo szefowa na szkoleniu, więc luz. A tak to ciągle gdzieś łażę i będzie coś mi tam podejrzewała...

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z Wami z piękny dzueń i z nowym cyklem :-( Ale co tam podniosłam się już może teraz się uda :-) Jak mi się skończy okres to idę do Łojko a jutro na badanie progesteronu z rana może prolaktynę powtórzę o morfologię przy okazji :-) a co do Łojko to po prostu Ł. :-)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedlugo zawladniemy Łojkosiem ;-)
    Jutro mam przyjecie w piatek zabieg takze liczę na wasze kciukasy ;-) tym razem postaramsie odzywac na biezaco z naszego 5 gwiazdkowego hotelu ;-)

    misia79, Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Ja się wybiorę do doktora eŁ w czwartek, tak na dzikusa, bo dziś znów miałam kroplę krwi, wiec zapytam, czy jakieś witaminki mam brać, bo ile można krwi tracić :( Chyba, że nie uda mi się z pracy wyrwać. Szkoda, że dziś nie przyjmuje, bo szefowa na szkoleniu, więc luz. A tak to ciągle gdzieś łażę i będzie coś mi tam podejrzewała...
    Też chciałam iśc do niego we czwartek ale dostałam @. Kurcze tak się zastanawiam że jak pójdę do niego prywatnie do mi udg nie zrobi bo nie ma więc pewnie tylko palpacyjnie badanie zrobi a co do monitoringu owulacji bo chcę miec w tym cyklu tym bardziej że teraz w tym cyklu sex będzie wyjątkowo ustawiany ze względu na nasz remont i wizytę szwagra u nas i zastanawiam się czy do niego są duże kolejki aby się umówic na monitoring i chyba się tam nie płaci ?

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Niedlugo zawladniemy Łojkosiem ;-)
    Jutro mam przyjecie w piatek zabieg takze liczę na wasze kciukasy ;-) tym razem postaramsie odzywac na biezaco z naszego 5 gwiazdkowego hotelu ;-)

    Kasiu kciukasy będą puchły :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Ł jak z kryminału albo horroru hehe może coś bardziej pieszczotliwego :-) pomyślę wy tez rzucajcie propozycje :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nasz 15 cykl, ale tempkę mierzę teraz i 3 cykle rok temu, ale z racji tego że nie udawało mi się o stałych porach mierzyć i nic mi nie wychodziło konkretnego to rzuciłam to, ale z ovu i z Wami jest większa motywacja :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ