X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :)

    Ja przy pierwszych staraniach (2010/2011) również chodziłam do Dr Wojtynka. Ogólnie dobrze wpsominam ale nie wiem jak radzi sobie z niepłodnością. Były badania hormonów, badania meża, stymulacja owulacji i nic. Następnym krokiem miało być HSG. Niestety pan doktor mnie troche nastraszył, że na Bielanach nie poleca. A w Matopacie było troche drogo więc badania nie wykonałam. Pożniej pojawiło się troche problemów i starania odłożyliśmy.
    Od początku roku znowu zaczeliśmy się starać, bardziej na własną ręke. W końcu w czerwcu koleżanka poleciła mi OF. I bardzo się z tego ciesze ponieważ dzięki forum i wam mam większą wiedze na ten temat :D
    W poniedziałek jestem zapisana do Dr Wojtynka, idę po skierownie na HSG (dowiedziałam się że na Bielanach nie jest tak strasznie). Oprócz tego badania na własną ręke i myślę że wizyta w Poradni Rozrodczości.
    Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

    Miłego dnia :)
    Ja niestety sama w domu bo mąż w pracy cały dzień! Taki koniec urlopu :/

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Hej, hej! :)
    Ja tez z Torunia :) jestem w trakcie 7-ego miesiaca starań niestety dwa poronienia :(

    Lekarz twierdzi, że narazie żadnych badań nie potrzeba, a wy jak sądzicie? do jakich lekarzy chodzicie?

    P.S.Fajnie, że są tutaj Torunianki :)
    Miło nam Cię poznac :-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Pierwsze poronienie biochemiczne, drugi 2 cykle temu 5 tc - to akurat z stresu bo miałam go wtedy bardzo dużo i po prostu o siebie nie dbałam, oczywiście nie wiedząc jeszcze o ciąży :(

    Jestem z Wrzosów,rocznik 89' mężatka od 2 miesięcy:) Musze poczytać trochę stron wstecz, żeby się o was czegoś dowiedzieć
    :)

    Chodzę do dr. Wojtynka co do badań nie miałam kompletnie żadnych chociaż sama się o nie pytałam to mówił, że progesteronu nie ma co badać bo nie wiadomo jaki bym miała w ciąży i i tak nie ma porównania... sama nie wiem bo się na tym nie znam, a widziałam, że dziewczyny i bez poronień miały sporo badań. Myślałam już nawet nad zmiana lekarza ale się przyzwyczaiłam już do dr. Wojtynka ;/
    Kochanie musisz porobic badanie szczególnie dlatego że miałaś poronienia ale ogólnie dopóki nie minie około roku od starań to nikt poważnie Cię nie potraktuje tak jest z tymi lekarzami ale możesz poprosic o zlecenie na badania i sama na własną rękę :-) I dużo wiary w siebie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2014, 18:51

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna1220 wrote:
    Rah dziękuje :)
    Powiedz mi proszę gdzie takie badania wykonam? i jak to wygląda cenowo? bo musiałabym poczekać do wypłaty za pewne :)

    Kaśka - też same pozytywne opinie o nim słyszałam dlatego chodzę do niego już od dłuższego czasu i mam nadzieje, że zmieniać go nie będę musiała :)

    A wy długo się juz staracie?
    W miarę niedrogo jest w citomedzie robią wszystki badania hormonalne albo w przychodni uniwersyteckiej też jest w miarę z cenami

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro cały dzień w pracy :-(

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    A jednak witam się i ja...wiecie że w Bydgoszczy też mają internet!!! :P
    Chłopaki pojechali do Biskupina a ja latam jeszcze w piżamie....nie znam Bydzi i się zastanawiam gdzie tu jechać i gdzie mogę iść na samotny obiad...ktoś coś poleci?
    justyna1220 witamy witamy i czekamy na Twoją historię.
    Ps. misia79 kolega mówi że szczęście mu przynieśliśmy bo pierwszy raz od dwóch lat nie wezwali go na dyżur. Milusiego weekendu <3

    A widzisz no to super widocznie ta impreza była Wam przeznaczona :-)

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Misia wstała :) ale lipa dzien przespać i noc pracować :(

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no takie życie na szczęście tych nocek nie ma dużo i planuję zmienic pracę :-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dostałam urlopu we wrześniu :-(

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    nie dostałam urlopu we wrześniu :-(
    uuuuu lipa :-(

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś dzień w biegu odwiedziny i nadrabianie zaległości towarzyskich :-)
    ale miło zleciał, na koniec miałam pod opieką 4 - latkę sąsiadki idzie się zmęczyć i doceniam na razie spokój co nie oznacza że nie chciałąbym mieć już takiego szkraba :-)

    misia79 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mielismy jechać nad jeziorko, ale jakaś choroba nas dopadła:/ ja sie jeszcze jakos w miarę czuje, ale On....i pewnie nici z nadziei w tym cyklu, bo bez seksu ciezko miec nadzieje ;)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    A my mielismy jechać nad jeziorko, ale jakaś choroba nas dopadła:/ ja sie jeszcze jakos w miarę czuje, ale On....i pewnie nici z nadziei w tym cyklu, bo bez seksu ciezko miec nadzieje ;)
    UUU to współczuję złego samopoczucia życzę jednak mimo to udanego wyjazdu w razie co :-)
    A jak nie to chociaż miłego dzionka :-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim Wam życzę miłego dzionka ja cały dzień w pracy pewnie znów zląduję na 20.30 buziaki :-)

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie dopiero ok. wtorku pojedziemy...
    Misiu, Tobie rownież miłego dzionka i szybkiej pracy!:)

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jest tu ktoś ??
    ale pogoda się zrobiła a miałam na rowerek wyskoczyć, nie narzekam w sumie bo było w zamian małe serduszkowanie <3 takie na luzie i spontanie cudnie a te w dni płodne nie są takie fajne chociaż się człowiek stara to i tak spięty jest chociaż trochę.
    Miłego dzionka <3

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 4.5 godz i do domku :-) :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Cześć Dziewczynki :)

    Ja przy pierwszych staraniach (2010/2011) również chodziłam do Dr Wojtynka. Ogólnie dobrze wpsominam ale nie wiem jak radzi sobie z niepłodnością. Były badania hormonów, badania meża, stymulacja owulacji i nic. Następnym krokiem miało być HSG. Niestety pan doktor mnie troche nastraszył, że na Bielanach nie poleca. A w Matopacie było troche drogo więc badania nie wykonałam. Pożniej pojawiło się troche problemów i starania odłożyliśmy.
    Od początku roku znowu zaczeliśmy się starać, bardziej na własną ręke. W końcu w czerwcu koleżanka poleciła mi OF. I bardzo się z tego ciesze ponieważ dzięki forum i wam mam większą wiedze na ten temat :D
    W poniedziałek jestem zapisana do Dr Wojtynka, idę po skierownie na HSG (dowiedziałam się że na Bielanach nie jest tak strasznie). Oprócz tego badania na własną ręke i myślę że wizyta w Poradni Rozrodczości.
    Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

    Miłego dnia :)
    Ja niestety sama w domu bo mąż w pracy cały dzień! Taki koniec urlopu :/
    Witaj! Ja też miałam HSG na Bielanach i nie narzekam. Opieka na tym oddziale jest super. Laparoskopię w lutym też dobrze wspominam. Tzn. samej operacji nie pamiętam, ale opieka przed i po w porządku.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jestem zadowolona z opieki na tym oddziale leżałam tam 4 dni i nie narzekam :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak obecnie jest na porodówce ? Jak z opieką po porodzie i podczas porodu ? Bo ja jakby co to i tak bym rodziła w Toruniu ja mam tylko jedną koleżankę która rodziła na Bielanach i była zadowolona tylko że ona rodziła 5 lat temu i miała bardzo łatwy poród dwa parcia i maluch był na świecie na szwy zapłaciła i podano jej znieczulenie a jak jest teraz ?
    Pozdrawiam ja już w domku odpoczywam :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ