X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! Kultura musi być!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ja miałam dobry humor ale już sie popsuł...Trzymajcie jeszcze trochę te kciuki bo mam wrażenie ze któraś przestała ;/ Ja trzymam sama za siebie divers2329.gifno i za Was też http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif
    Ja też trzymam mocno kciuki bardzo mocno za siebie za Was i za wszystkie staraczki :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    A mnie baba wkur... ma wizyte na 12 i dzwoni ze dopiero wyjezdza z Bydgoszczy wspolczuje jej bo przyjedzie na koniec swojej wizyty i gowno jej zrobie haha
    OO a co to spóźnienia jej sprawa ja bym powiedziała że juz nie mam czasu bo za chwilę są następni pacjenci ech typowi Bydgoszczanie

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dopiero mam chwile bo musialam sie nakombinowac zeby wszyscy zadowoleni byli :-)
    Kurde mocno wierze w ten moj cykl ale ta temp stoi w miejscu jak zakleta i nie wiem czy to dobrze z drugiej strony mam termometr z jednym miejscem po przecinku moze stad taki plaski ten wykres :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jeszcze jedna sprawa miałam iść na te badania rano ale z racji że wczoraj bylo <3 to stwierdzilam że PRL może być zafalszowana i już kiedys badalam i byla 10 to chyba ok i nie ma się co nakrecac bo to dodatkowy stres. Chcialam tez progesteron ale z wykresu chyba nie najgorzej ta moja temp i chyba odpuszczę te badania bo bez sensu na monitoringu widac ksiazkowe jajeczkowanie i juz sama swiruje hehe ale napisalam bez skladni sorki ;-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz, ze krótko ale ja np.zazwyczaj miałam "książkowe" wykresy przy słabych wynikach hormonów. Najwidoczniej nie zawsze to sie w 100% przekłada.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no spoko dobrze wiedziec jak sie zmobilizuje jutro przed praca to pojade zrobić tak wszystki hormony mam w normie tylko progesteronu nigdy nie robilam moze to moja przyczyna niepowodzen :-)

    misia79 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie Torun ? :-)
    Dobranoc kochane :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Ja siadłam późno do kompa dziś, latałam do kuchni i robiłam obiadek.A teraz nikogo nie ma. Będę raniutko w pracy!
    Ściskam!
    Ja dziś w nocy sama jestem ale Wam życzę stosunkowo udanej nocy

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka z ranka mi spadłą temp trochę i humoek bardzo :-(
    pewnie znowu lipa z tego eeeeee szkoda ale póki @ nie ma będę wierzyć że to mój cykl !!

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku Kochana! Jak tylko troszkę spadła może jeszcze wzrośnie? Kiedy masz termin @? Wtedy zatestuj :) Trzymam kciuki! Musi któraś w końcu zaciążyć!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ mam w planach na niedzielę miłe zakończenie weekendu hehe :-D

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie tez @ w niedziele wg.ovu a wg moich obliczen w czwartek, dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam test ktory wyszedl negatywny wiec dol ;(

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pozatym to o 9 jade z tesciowa kompletowac wyprawke dla szwagierki bo rodzi w pazdzierniku. Z jednej strony fajnie bo takie male ciuszki sa slodkie a z drugiej szkoda ze to nie dka mnie

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bidulko! To już teściowej podpowiadaj co Ci się podoba, a co nie. Będzie wiedziała co za parę miesięcy Tobie kupić, jak będziesz się spodziewała swojej dzidzi :) Trzymam za to kciuki!

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie przeanalizowalam sobie temp. pod koniec zeszlego cyklu i tez byla wysoka,wiec widze ze to sie ni jak ma u mnie do ciazy, ale koniec biadolenia i uzalania sie nad soba, co bedzie to bedzie, a teraz sie zbieram i spadam z niezbyt fajne zakupy

    Iwka lubi tę wiadomość

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dzien biegania i ogarniania rożnych spraw ....strasznie mi sie nie chce...chyba sie przeziebilam:/ a myslalam, ze dzisiaj na skyway pójdziemy...
    Miłego dnia Wam życzę!

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny :-) Mam nadzieję że nie macie złego nastroju bo ja taki sobie. Coś mi podpadają tempki chyba znów nie było owulacji dobrze że jutro idę do gina zobaczymy co w trawie piszczy czy mam brac duphaston może zrobic badania czy coś
    Wczoraj zabraliśmy mamę na starówkę byliśmy przy kolorowej fontannie no i już jest wszystko przygotowane na skyway piękne kolory cudownie czułam się jak w bajce :-) A dziś mam nockę w pracy więc nici z imprezy świetlnej może jutro po ginekologu pójdziemy z mężusiem na chwilę chociaż i we czwartek.
    Życzę Wam udanego dnia ja. Dziś moja mam już odjeżdża i znów będziemy z mężusiem sami. Buziaki.
    Kasiu nie martw się jednym spadkiem tempki bo może nie miec to w ogóle znaczenia trzeba czekac dalej.
    Rah zyczę miłego seansu dziś w mieście :-)
    Vanila popatrz sobie na słodkie akcesoria dziecięce przy okazji podpowiadaj po cichu co się Tobie podoba wiesz może niedługo dla Ciebie będzie coś kompletowane :-)
    Rudziutka7, Iwka trzymajcie się cieplutko i nie przepracujcie się :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha tak napisałam jak bym miała się żegnac :-)

    Iwka, rah lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Haha tak napisałam jak bym miała się żegnac :-)
    Witam się i ja z rana bulbar-smiley.gifwczoraj robiłam leczo i już Was nadrabiam. Misia79 faktycznie jakbyś chciała nam uciec :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ