Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 352

    Wysłany: 9 lutego, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter ja myślę że w moim przypadku to działa dokładnie tak że kilogramy na + (nawet te kilka) powodują inną reaktywność insuliny. Nie jest to nic czego nie da się ogarnąć na tym etapie ruchem, dietą - czarna kawa pomiędzy posiłkami już jest bardzo łatwa :)

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 9 lutego, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    EHHHHHHHHHHH ...Jak tak patrze to wszyscy cos maja z ta glukoza i insulina. rzadko kiedy sie zdarza idealny wynik, mezowi tez wyszla hipoglikemia, ale my tez jestesmy szczupli wiec niskie BMI tez moze potegowac efekt.

    EHHHHHHHHHH 2: nie potrzebnie chyba zrobilam te cytokiny 3 tygodnie po biochemie, bo wyszly mi niskie jakbym immunosupresje brala jakas mocna.. Ale z dobrych rzeczy: nigdy nie mialam tak niskiego CRP i OB, chociaz to zasluga wyleczenia SIBO tak sadze, bo od tego czasu tez anty TPO leci w dol.

    Co Ci pomogło w walce z SIBO?

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 9 lutego, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Co Ci pomogło w walce z SIBO?
    Wspopraca z dietetyczka i ogarniecie pozostalych problemow jelitowych: helicibacter, przerost candidy, rozpoznanie nadwrazliwosci pokarmowych i wreszcie: antybiotyki na SIBO, dieta, madre schodzenie z diety low fod map. Roznica w komforcie zycia jest kolosalna.

    Morgo lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 9 lutego, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też leczyłam SIBO i IMO antybiotykiem, dietą, ruchem. Ale w sumie nie wiem, ci zadziałało, bo jak się okazało później, to dolegliwości żołądkowo-jelitowe były związane ze zbyt wysokim poziomem witaminy D3 i jak odstawiłam suplementację, to objawy zniknęły.

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 9 lutego, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Co Ci pomogło w walce z SIBO?
    Ja osobiście nie miałam tego problemu, ale moja przyjaciółka przechodziła tę walkę i w końcu pomogło: antybiotyk + specjalna dieta, zaczynając od wykluczenia większości składników i dodawania ich stopniowo, całość trwała niestety kilka miesięcy, ale mówiła, że było warto

    Dudu, przykro mi, że w tym cyklu nie wyszło 😕🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 20:20

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 9 lutego, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, ogromnie się cieszę 😍 zupki rozgrzewające przygotowane dla kropka? 🤭

    Karczoch, masz bardzo dużo świetnych mrozaczków więc zapewniam Cię, że nie dojdziesz do tego ostatniego 😁

    Morgo, ja też nie mówię w pracy, jak musiałam być te dwa razy w tygodniu na wizycie to mowilam, że muszę z mężem gdzieś pojechać bo trochę spraw się pokomplikowalo, o których nie chciałabym rozmawiać 😅 ale po prostu przesuwam godziny pracy i jest git.

    Dudu, przykro mi 😓 chciałam tylko wspomnieć też o badaniach na pasożyty, mi mój gin zalecał, żeby pojechać konkretnie do jakiegoś labu, ale już nie pamiętam jakiego dlatego, że np w diagnostyce nie wyjdą z badania żadne pasożyty bo nie badają chyba tego tak dokładnie? Nie pamiętam jak to powiedział, ale babka z labu potwierdziła jego słowa 🤔 powiedziała wprost "może Pani zrobić, ale i tak nic nie wyjdzie".
    Gdzieś ktoś wspominał, że nawet lepiej u weterynarza takie badanie zrobić 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego, 22:13

    Morgo lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 10 lutego, 02:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    White, ogromnie się cieszę 😍 zupki rozgrzewające przygotowane dla kropka? 🤭

    Karczoch, masz bardzo dużo świetnych mrozaczków więc zapewniam Cię, że nie dojdziesz do tego ostatniego 😁

    Morgo, ja też nie mówię w pracy, jak musiałam być te dwa razy w tygodniu na wizycie to mowilam, że muszę z mężem gdzieś pojechać bo trochę spraw się pokomplikowalo, o których nie chciałabym rozmawiać 😅 ale po prostu przesuwam godziny pracy i jest git.

    Dudu, przykro mi 😓 chciałam tylko wspomnieć też o badaniach na pasożyty, mi mój gin zalecał, żeby pojechać konkretnie do jakiegoś labu, ale już nie pamiętam jakiego dlatego, że np w diagnostyce nie wyjdą z badania żadne pasożyty bo nie badają chyba tego tak dokładnie? Nie pamiętam jak to powiedział, ale babka z labu potwierdziła jego słowa 🤔 powiedziała wprost "może Pani zrobić, ale i tak nic nie wyjdzie".
    Gdzieś ktoś wspominał, że nawet lepiej u weterynarza takie badanie zrobić 😅
    Podobno bardzo wiarygodne są badania na pasożyty w Olimpiamed 🙂

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 10 lutego, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4Active też jest polecanym laboratorium parazytologicznym. Mi dietetyk kazał tam zbadać pasożyty. U mnie nic nie wyszło

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 352

    Wysłany: 10 lutego, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, rozważałam Olimpie ale mają spore opóźnienia i wyższe ceny. Tu na forum i od znajomych wiem o Allergen i wybrałam ten lab. Za 300 zł jest 30 pasożytów, 70 zł lub ilościowe za 120 na HP. Po opłaceniu przysyłają zestaw. Będę mogła zrobić z 3 próbek kompleksowo :)
    Bardziej będę w kropce jak coś wyjdzie bo nie mam nikogo nagranego na leczenie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 10:38

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 10 lutego, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White super, odpoczywaj teraz, niech kropek się zagnieżdża 🙂

    Dudu przykro mi z powodu bieli🫂

    Pytałam o terminy IVF w 2 klinikach. W pierwszej do której chodziłam lekarka powiedziała, że jest w stanie mnie zakwalifikować w ciągu miesiąca. W 2 gdzie mam IUI powiedzieli, że mam dzwonić w 1dc i Ok 20dc będzie wizyta. Na razie się nie zapisywalismy. Będziemy myśleć za miesiąc.

    Wczoraj miałam kolejne IUI, żeby nie było za dobrze to parametry nasienia spadly nieznacznie poniżej normy. Mamy nadzieję, że jest to tylko kwestia przemęczenia, bo ostatnie pół roku mój miał bardzo intensywne

    Morgo, cysterka95 lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 10 lutego, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA - u mnie w mieście tak samo. Lekarz powiedział że mam dzwonić jak już będzie decyzja - wtedy podpisujemy dokumenty i po miesiączce początek stymulacji.

    Dzięki za odpowiedzi co do SIBO. Mąż leczony 2x antybiotykami - jest przejściowa poprawa i objawy nawracają po błędzie dietetycznym lub stresie. Z zastosowaniem się do diety ciężko. Ale on w miarę akceptuje te przypadłość.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 352

    Wysłany: 10 lutego, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się dziś zaszczepić na grypę 💉☑️
    Lekarz POZ pow że do końca lutego powinna być odporność. Trzeba uważać :( wykupiłam też w allergen paso i HP. 387 zł z kodem sukces10 -10% mniej. Widzę że jest na Lety jest teraz cashback na 18% z ALAB ale muszę sobie podliczyć jak te androgeny wyjdą ze zniżką w DIAG ;) 🧅
    Poza tym trochę nie wiem jeszcze kiedy okres także dość w ciemno na razie, a nie mam blisko ALAB który działa w weekend, tylko DIAG. Choć tam w sobotę jest zjazd całego powiatu haha. Do Ostaszewskiego terminy znikają za szybko, 850 zł to bardzo dużo i można 7 dni przed odwołać ze zwrotem pieniędzy. Przykładowo USG ekspercie u Bieli kosztuje 800 z konsultacją, 450 wizyta u Jankowskiej z tego co kojarzę. MA SA KRA 😳

    Dziękuję za Wasze słowa pokrzepienia 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 14:31

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 10 lutego, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu - dla mnie też to cena zaporowa. Dla mnie wizyta u Ostaszewskiego to plan B jakby IVF nie szło, z zaciekawieniem czytam jego posty. Z jadłospisu niewiele byśmy pewnie skorzystali, bo mało gotujemy - czasem w weekend, w tygodniu jak już to bardzo proste obiady, sałatki.

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 10 lutego, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jesteście bardzo doświadczone, miałam dziś HSG z kontrastem, po badaniu pytam się czy drożne to mówiła że tak są, ogólnie podanie płynu nie bolało mnie nic a nic, cewnik aż 3 razy zakładały i odbieram wyniki a lekarz mówi że niedrożne jajowody
    https://ibb.co/xKkpNcFq
    Tutaj opis

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 10 lutego, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kindzaaaa wrote:
    Dziewczyny! Jesteście bardzo doświadczone, miałam dziś HSG z kontrastem, po badaniu pytam się czy drożne to mówiła że tak są, ogólnie podanie płynu nie bolało mnie nic a nic, cewnik aż 3 razy zakładały i odbieram wyniki a lekarz mówi że niedrożne jajowody
    https://ibb.co/xKkpNcFq
    Tutaj opis
    Faktycznie dziwny ten opis, najlepiej tam przedzwonić, bo to spora różnica. Jak miałam drożność to lekarz pokazywał dokładnie jak płynie płyn, to znaczy jak idą jajowody, takie wąskie kręte sznureczki, a u ciebie jak to wyglądało?

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 10 lutego, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Faktycznie dziwny ten opis, najlepiej tam przedzwonić, bo to spora różnica. Jak miałam drożność to lekarz pokazywał dokładnie jak płynie płyn, to znaczy jak idą jajowody, takie wąskie kręte sznureczki, a u ciebie jak to wyglądało?
    Ogólnie tak: zakładanie cewnika dwie babki próbowały ale nie udało się ( wydaje mi się że dopiero się uczą) dopiero jak lekarz przyszedł to założył chociaż bolało niemiłosiernie ( dodam że mam tylozgiecie macicy ) po tym zabrały mnie na rentgen, leżałam płasko nogi miałam mieć ściśnięte i babka do mnie że teraz poda kontrast i będzie bolało, podała może trwało to z 5 sekund a ja nie czułam żadnego bólu czy blokady, i mówię jej to ona się zdziwiła i podała drugi raz też z 5 sekund i też czułam że coś się wlewa ale nie czułam nic specjalnego, nie miałam żadnego monitora ani ona tez nie miała, Babki za szybą chyba oglądały to, i się pytam jej czy drożne ona że tak, po czym po kilku godzinach przychodzi lekarz i mówi że niedrożne. Dziwi mnie to wszystko, wydaje mi się że powinna podać ten kontrast pod jakimś większym ciśnieniem, jak widziały że niedrożne to mogły spróbować udrożnić czy coś. Wybiorę się prywatnie w następnym miesiącu na HSG z pianką. Tj bardziej wydaje mi się że jak mam tylozgiecie to powinnam mieć inną trochę pozycję podając ten kontrast.

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 352

    Wysłany: 10 lutego, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kindzzza, jeju ale lipa. Mam nadzieje ze nie zapłaciłaś za to ?

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 10 lutego, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze jest to co jest widoczne na rtg/usg czy widać jak kontrast przepływa przez jajowody, a nie to czy boli czy nie 🙄 na pewno warto mieć drugie potwierdzenie w takim przypadku, więc to dobra decyzja na pójście drugi raz. Ahh mam nadzieję, że jednak są drożne, bo ten opis też taki dziwny. Dawaj znać bliżej wizyty kiedy mamy trzymać kciuki

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 10 lutego, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    kindzzza, jeju ale lipa. Mam nadzieje ze nie zapłaciłaś za to ?
    Na szczęście nie, ale 2 dni w szpitalu byłam i teraz siedzę i ryczę.
    Drożność była z programu prokreacyjnego.
    Tym bardziej że żaden lekarz mi tego nie wykonywał, tylko hmm pielęgniarki. Ta babka co podawała mi kontrast nie widziała nic na ślepo to robiła, babka za szybą miała monitor i chyba to widziała.

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 10 lutego, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Udało mi się dziś zaszczepić na grypę 💉☑️
    Lekarz POZ pow że do końca lutego powinna być odporność. Trzeba uważać :( wykupiłam też w allergen paso i HP. 387 zł z kodem sukces10 -10% mniej. Widzę że jest na Lety jest teraz cashback na 18% z ALAB ale muszę sobie podliczyć jak te androgeny wyjdą ze zniżką w DIAG ;) 🧅
    Poza tym trochę nie wiem jeszcze kiedy okres także dość w ciemno na razie, a nie mam blisko ALAB który działa w weekend, tylko DIAG. Choć tam w sobotę jest zjazd całego powiatu haha. Do Ostaszewskiego terminy znikają za szybko, 850 zł to bardzo dużo i można 7 dni przed odwołać ze zwrotem pieniędzy. Przykładowo USG ekspercie u Bieli kosztuje 800 z konsultacją, 450 wizyta u Jankowskiej z tego co kojarzę. MA SA KRA 😳

    Dziękuję za Wasze słowa pokrzepienia 😘
    Hejka ja jakiś czas temu przez kilka godzin przeglądałam dietetyków od niepłodności po całej Polsce no i ci najbardziej znani to 700 minimum a w zasadzie to 1200 zł za kompleksową usługę (bez jadłospisu). Ja wyszukałam Monikę Wasilewską Królak, cena nie z kosmosu 400 zł za 1,5h konsultacji dla pary. Już miałam wizytę online i byłam zadowolona, teraz czekam jeszcze na zalecenia mailem. Niestety wielu dietetyków obrosło w piórka, stało się popularnych na social media i myślą że to w porządku ściągać z nas miliony jak i tak już tyle płacimy.

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ