Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 10 lutego, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin a co u ciebie? Jak się czujesz?

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16440

    Wysłany: 10 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Aszin a co u ciebie? Jak się czujesz?
    Czytam Was w wolnej chwili, ale po pracy idę tylko na szybki spacer z psem i śpię, bo się przeziębiłam i nie mam totalnie siły na nic 🙈 A mąż jak na złość wyjechał, więc cały dom na mojej głowie 🫠

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 352

    Wysłany: 10 lutego, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, a kiedy masz pierwsze usg? Czy coś mnie ominęło? 🫣
    Lisik, sprawdzę 👀 zgadzam się z Morgo że uważam że jeść umiem, nawet świadomie też „nie umiem” żeby zachować balans… dużo można podziałać z wiedzą z IG, niestety lista potrzeb jest inna na te 7-8 stów 🫣 stąd moje porównanie z USG czy choćby z biopsja endometrium (w IR z CD138 kosztuje w tej okolicy)
    Gdzieś pomiędzy tym toczy się życie i zwykła chęć ucieczki do choćby zakupów „ubrań na teraz”, wyjazdów czy wizyt „dla siebie”

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 19:47

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16440

    Wysłany: 10 lutego, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu, idę 20.02 😊

    Jupiter, Dudu13 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 10 lutego, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Czytam Was w wolnej chwili, ale po pracy idę tylko na szybki spacer z psem i śpię, bo się przeziębiłam i nie mam totalnie siły na nic 🙈 A mąż jak na złość wyjechał, więc cały dom na mojej głowie 🫠
    W takim razie dużo odpoczynku ci życzę, obowiązki poczekają. No, przynajmniej część 😅

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 10 lutego, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Aszin, a kiedy masz pierwsze usg? Czy coś mnie ominęło? 🫣
    Lisik, sprawdzę 👀 zgadzam się z Morgo że uważam że jeść umiem, nawet świadomie też „nie umiem” żeby zachować balans… dużo można podziałać z wiedzą z IG, niestety lista potrzeb jest inna na te 7-8 stów 🫣 stąd moje porównanie z USG czy choćby z biopsja endometrium (w IR z CD138 kosztuje w tej okolicy)
    Gdzieś pomiędzy tym toczy się życie i zwykła chęć ucieczki do choćby zakupów „ubrań na teraz”, wyjazdów czy wizyt „dla siebie”
    No ja umiem jeść i dobierać sobie suplementy ale właśnie poszłam raczej do dietetyczki żeby mi trochę zdjęła to z barków, żebym przestała świrować ze wszystkim tylko żeby powiedziała "to jest ważne a to można odpuścić" I żeby mąż usłyszał od specjalisty że ma jeść dobrze i serio ma to wpływ, bo mi to oczywiście nie do końca wierzy i nie chce się w 100% słuchać. A biopsja endometrium jest możliwa na nfz 😉

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 352

    Wysłany: 11 lutego, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik, serio? Jak się zakwalifikować wgl do biopsji endometrium na NFZ? :o

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 11 lutego, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu, ja np histeroskopie z biopsją też miałam wykonywana na NFZ. Mój lekarz napro przyjmuje też w szpitalu więc wystawił skierowanie 😁 myślę, że możesz poprosić o takie skierowanie swojego lekarza i zadzwonić do najbliższego szpitala - tylko może być dłuższy czas oczekiwania. Ja akurat miałam szybciutko bo od następnego cyklu, ale są szpitale gdzie zapisują 3-4 miesiące później.

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 11 lutego, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za opinie! Ogólnie nawet uderzając w IVF dając im dokument, który ma napisane „co może sugerować niedrożność „ nie będzie wystarczające. Kochane jak ogarniacie te wizyty w programie IVF? Boję się że z moją pracą będzie ciężko, grafik co tydzień, praca 4x w tygodniu od 8 do 20.

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 11 lutego, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kindzaaaa wrote:
    Dziękuję dziewczyny za opinie! Ogólnie nawet uderzając w IVF dając im dokument, który ma napisane „co może sugerować niedrożność „ nie będzie wystarczające. Kochane jak ogarniacie te wizyty w programie IVF? Boję się że z moją pracą będzie ciężko, grafik co tydzień, praca 4x w tygodniu od 8 do 20.
    W sumie pisałyśmy o tym 2 strony temu:

    1 wizyta kwalifikacyjna termin dowolny
    2-3 monitoringi od około tygodnia cyklu stymulacyjnego, ja miałam środa i sobota
    Punkcja - urlop/L4

    Transer świeży - urlop/L4 lub:
    Wizyta na początku kolejnego cyklu
    Wizyta w połowie cyklu (chyba że naturalny, to trzeba 2-3 razy, żeby nie przegapić owulacji)
    Transfer - urlop/L4

    kindzaaaa, Morgo lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 352

    Wysłany: 11 lutego, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, to pogadam lokalnie z gin która mi robiła u siebie w szpitalu histeroskopie i polipa. Czytałam ten opis choć to było prawie 2 lat temu, obraz w środku z kamerki opisali jako ok jeśli chodzi o macice i jajniki a w polipie nie nie wyszło.
    W kwietniu mamy wizytę w IR, niedługo będę łapać termin, zawsze można tam też odpłatnie zrobić jeśli czeka się tak długo na wynik 🫣
    Moje dwa wielkie finansowe smoki na wiosnę to usg pod endometriozę oraz tą biopsja. Kolejność nieprzypadkowa :D porozmawiam jeszcze o tym z moją endokrynolog. Nie wiem czy nie brać się za pobranie KIRów ale trochę to odległe i też sporo kosztuje 😳

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 12 lutego, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Lisik, serio? Jak się zakwalifikować wgl do biopsji endometrium na NFZ? :o
    Dudu podpinam się pod to co Pelasia napisała. Jest to bardzo proste i przynajmniej połowa dziewczyn z forum robi na nfz. Po prostu ginekolog ci wypisuje skierowanie do szpitala na histeroskopie z biopsją, obdzwaniasz szpitale i pytasz czy robią ☺️ z jakich okolic jesteś? I co to jest IR to gdzie się wybieracie? Czy to jest Instytut Rodziny w Warszawie? I właśnie sobie sama odpowiedziałam na pytania? 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego, 14:37

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 12 lutego, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik wrote:
    Dudu podpinam się pod to co Pelasia napisała. Jest to bardzo proste i przynajmniej połowa dziewczyn z forum robi na nfz. Po prostu ginekolog ci wypisuje skierowanie do szpitala na histeroskopie z biopsją, obdzwaniasz szpitale i pytasz czy robią ☺️ z jakich okolic jesteś? I co to jest IR to gdzie się wybieracie? Czy to jest Instytut Rodziny w Warszawie? I właśnie sobie sama odpowiedziałam na pytania? 😂

    Potwierdzam! Ja skierowanie na drożności i na histero dostałam od zwykłego ginekologa, w dodatku w luxmedzie ;) histero nie robiłam, ale na drożność bez problemu umówiłam się w szpitalu i zrobiła zabieg na NFZ. Ja polecam! Trafił mi się szybki termin, prawie, że na już ;)

    W ogóle fajnie Lisik, że do nas zaglądasz :D

    Też kiedyś chciałam się umówić do dietetyka - jednej z tych bardziej znanych babeczek na insta i szybko mi przeszło, jak zobaczyłam cennik 😆 z takich nie typowo płodnosciowych dietetyczek mogę za to polecić Agnieszkę Wianecka (działa też na ig). Miałam od niej super rozpisaną dietę w Dietetyce Nienażarty. Moja koleżanka za to korzysta z jej usług w jej gabinecie online i też jest bardzo zadowolona.

    Aszin, zdrówka!! Kuruj się tam i odpoczywaj 🫣 trochę przerąbane przeziębić się w ciąży, bo chyba za wiele możliwości leczenia się nie ma i zostają głównie domowe sposoby 🍵🍋

    U mnie zaczął się wyczekany okres, od dziś biorę estrofem, a za tydzień w piątek 20.02 mam wizytę w klinice 🤭 jestem bardzo ciekawa jak moje endo i czy już ustalimy datę transferu czy jeszcze czekają mnie dodatkowe wizyty kontrolne.
    Od wczoraj latam 5 cm nad ziemią, nie spodziewałabym się, że tak ucieszy mnie okres - jest trochę stresik co będzie dalej, ale na razie więcej w tym podekscytowania i dobrego nastawienia.

    No i w końcu dostaliśmy wyniki kariotypów! Wszystko gra - niby człowiek wiedział, ale jest ulga ;)


    White 💖 kciuki ciągle zaciśnięte 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego, 15:35

    Dudu13, Morgo, Lisik, cysterka95 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 352

    Wysłany: 12 lutego, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik, okolice Warszawy ale nie to województwo:)
    Tak, IR to Instytut Warszawy;)
    Słuchajcie, ostatni prg w ndz w 26 dniu, wczoraj 29 dzień i dziś w nocy 🐒 Myślałam że to dłużej zajmie:)
    Nawet mnie to ucieszyło :) zmieściłam się w swoich widełkach, szok :) coś mnie tchnęło dziś by zmierzyć temperaturę i jakbym czuła że nowy cykl ;)

    Jutro 2DC i badam tarczycowe parametry i androgeny na biosteronie, choć nie wiem na ile miarodajne skoro odstawiłam od poniedziałku zgodnie z rekomendacją chata :) więc samego brania będzie 3 tygodnie ze zmniejszeniem w ostatnich dniach dawki na 1x10mg bo wysypało mnie mega wokół ust i na brodzie 😳 nie wiedziałam czy to kumulacja PRG i DHEA :/
    Moja endo mi nie odpisywała ale za tydzień podpytam czy i jak długo brać, czy w drugiej fazie. My tylko funkcjonalnie chcemy wesprzeć jajniki i podnieść DHEA do tych ~250.

    Oby ten cykl był pomyślny 💪🌸
    Na pewno będzie się kończył chwilkę przed „rocznicą” poronienia :(

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 12 lutego, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoch, ale super, że już zaczynasz! Szybko chyba dostałaś okres po odstawieniu dupka? Trzymam kciuki za wzorowe endometrium i złapiesz się jeszcze na transfer w lutym 🤩

    Ja byłam przedwczoraj na kontrolnej wizycie i mojego lekarza zastąpiła lekarka, która robiła mi punkcję bo mój lekarz na urlopie. Było to 8 dni po punkcji i trochę mnie wystraszyła bo powiedziała, że jajniki jeszcze się nie zregenerowały i że lepiej będzie odroczyć transfer o kolejny miesiąc 😵‍💫 normalnie jakby mnie ktoś w łeb walnął. No ale po chwili się namyśliła i stwierdziła, że jednak wydłuży mi branie luteiny o kilka dni. Także na @ sobie jeszcze poczekam.

    Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 13 lutego, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia moje jajniki nie doszły do siebie po tygodniu, ale się znacznie zmniejszyły, bo miały 3 i 4cm, to było w 4dc i zaczęliśmy Estrofem tego dnia. Na kontroli w 13dc jajniki już wróciły do siebie. Pewnie twoje potrzebują kilku dni dodatkowych na regenerację, ale później w trakcie cyklu transferowego też będą się zmniejszać, więc jeszcze mają czas 🩷🤞

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 13 lutego, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, kiedy testujesz? ☺️

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 13 lutego, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia, w sumie takie dwa dni czekałam. Ostatnie tabsy wzięłam w niedzielę. A w środę z rana od razu dostałam okres - co ciekawe bez żadnej zapowiedzi, bólu itd 😅💪
    Czyli ile jeszcze dni będziesz brała proga? Będziesz miała jeszcze kontrolę?

    Ciekawa jestem jak moje jajniki w takim razie - mam nadzieję, że kontrola wyjdzie okej i nie będzie żadnej obsuwy. Ale czuję się dobrze, zero dolegliwości, byłam już nawet pobiegać, więc mam nadzieję, że zagoiły się elegancko.

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 13 lutego, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    White, kiedy testujesz? ☺️
    W przyszłym tygodniu, dam znać jak zatestuję 😊🤞

    snieżka, ferrytynka25, cysterka95, Morgo, Mona_Mona, karczoch321, Imazolka, Jupiter lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 13 lutego, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z corocznego USG tarczycy - na szczęście guzki, które mam od kilku lat nie powiększają się, na razie nie potrzebuję kolejnej biopsji 👍 ulga.

    Poza tym u mnie faza lutealna w najlepsze, tym razem nie mam dziwnych bólów podbrzusza po Ovitrelle jak w poprzednim cyklu. Testować się będę najwcześniej w niedzielę, a jak mi cierpliwość pozwoli to w środę, jak lekarz przykazał. Jednocześnie oswajamy się już z perspektywą kwalifikacji do IVF.

    Jupiter, snieżka, Mona_Mona, Dudu13, Imazolka, cysterka95 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ