Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Mona_Mona Ekspertka
    Postów: 214 174

    Wysłany: 13 lutego, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Ja wracam z corocznego USG tarczycy - na szczęście guzki, które mam od kilku lat nie powiększają się, na razie nie potrzebuję kolejnej biopsji 👍 ulga.

    Poza tym u mnie faza lutealna w najlepsze, tym razem nie mam dziwnych bólów podbrzusza po Ovitrelle jak w poprzednim cyklu. Testować się będę najwcześniej w niedzielę, a jak mi cierpliwość pozwoli to w środę, jak lekarz przykazał. Jednocześnie oswajamy się już z perspektywą kwalifikacji do IVF.

    Cześć Morgo, ile jesteś po owulacji i który to Twój dzień cyklu ? Też miałam ovitrele , w 15 d.c
    Też mam guzki na tarczycy które się nie powiększają, miałam kiedyś też biopsję robiona ale co roku USG muszę robić . Badania tarczycy masz ok ?

    🧑 37 🧔 36
    On :
    Nasienie 2%, zdrowy styl życia, bez nałogów , żylak powrózka nasiennego
    Ona :
    Insulinooporność ,lekka nadwaga
    Tarczyca w normie
    Prolaktyna w normie
    AMH 0.9
    Nerwica lękowa
    2024 Początek starań a nawet wcześniej tylko bez presji
    Grudzień 2024 biochem 💔
    Lipiec 2025 biochem 💔
    Październik -początek monitoringu owulacji -owulacja naturalna
    Listopad Owulacja bez pęknięcia pęcherzyka
    Grudzień Brak pęcherzyka ❌
    Styczeń Clo+ Ovitrele 💊💉
    Luty Clo + Ovitrele 💊💉
    Marzec Clo + Ovitrelle 💊💉
    Kwiecień bez leków, bez owulacji.
    Drożność jajowodów oba drożne
    Histerioskopia SIERPIEŃ 2026
    I procedura IVF 04.2026 - 6 dojrzałych komórek jajowych, 4 się zapłodniło, 2 -AA, 1 -BB. 1 stracone.
    Maj 2026 w oczekiwaniu na naturalną owulację i transfer.
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 13 lutego, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wwczoraj byłam na pierwszej wizycie u terapeutki medycyny chińskiej w związku z tą bezsennością i zleciła mi 5 sesji akupunktury i zioła w kapsułkach. Zapewniała mnie, że te zioła są na pewno bezpieczne w ciąży, ale sprawdziłam w intenecie i zwłaszcza jedno z tych ziół budzi zastrzeżenia - kłącze marchwicy (CHUAN XIONG). Nie wiem teraz co myśleć... Niby ona ma doświadczenie w TMC, zajmuje się prowadzeniem par z niepłodnością, w dodatku ma doktorat z biologii. No, ale jednak przestraszyły mnie te sprzeczne informacje :( We wtorek znów do niej idę, to będę jeszcze dopytywać o zioła.

    W czwartek z kolei mamy kwalifikację do inseminacji. W niedzielę planuję zrobić test ciążowy i jak wyjdzie negatywny, to idę na badania wirusologiczne, które wymagają do inseminacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego, 15:13

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16442

    Wysłany: 13 lutego, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sniezko, nawet jeśli informacje są sprzeczne, to dopóki w ciąży nie jesteś, nie ma żadnych przeciwwskazań, żebyś tego spróbowała. Może akurat pozwoli to jakoś wyregulować rytm dobowy. I wiem, że każda z nas ma nadzieję, że za chwilę w tej ciąży będzie i żyjemy tak od miesiączki do miesiączki, ale dobrze też wiemy, że różnie z tym bywa. I nie ma co odkładać wszystkiego na później, bo „może akurat”… choć oczywiście życzę Ci tego jak najszybciej!

    White, czekam 🍍🍀💞

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 13 lutego, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Ja wwczoraj byłam na pierwszej wizycie u terapeutki medycyny chińskiej w związku z tą bezsennością i zleciła mi 5 sesji akupunktury i zioła w kapsułkach. Zapewniała mnie, że te zioła są na pewno bezpieczne w ciąży, ale sprawdziłam w intenecie i zwłaszcza jedno z tych ziół budzi zastrzeżenia - kłącze marchwicy (CHUAN XIONG). Nie wiem teraz co myśleć... Niby ona ma doświadczenie w TMC, zajmuje się prowadzeniem par z niepłodnością, w dodatku ma doktorat z biologii. No, ale jednak przestraszyły mnie te sprzeczne informacje :( We wtorek znów do niej idę, to będę jeszcze dopytywać o zioła.

    W czwartek z kolei mamy kwalifikację do inseminacji. W niedzielę planuję zrobić test ciążowy i jak wyjdzie negatywny, to idę na badania wirusologiczne, które wymagają do inseminacji.

    Zgodzę się z Aszin. Póki ciąży nie ma, to nie ma co się zadręczać takimi rzeczami.
    Poza tym wybierając się do kolejnych specjalistów myślę, że warto spróbować zdać się na ich wiedzę i doświadczenie i jednak zaufać temu co mówią, bo może mają więcej racji niż internet ;)

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 13 lutego, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaję sobie z tego sprawę, ale jednak szukam czegoś, co będzie bezpieczne w ciąży, bo na teraz mam lek, który działa dobrze. Ciężko mi chyba komuś zaufać, bo miałam mnóstwo sytuacji, że lekarze coś źle sprawdzili i przez to interpretacja była zła. Albo też mój psychiatra najpierw mówił, że te moje leki mogę przyjmować do końca drugiego semestru a ostatnio nagle powiwedział, że najlepiej jak najszybciej powinnam odstawić leki, bo on nie ufa badaniom. Więc już nie wiem w co wierzyć.
    No i też jak wpisałam nazwę tej mieszanki ziół to znalazłam dokładnie te same produkty do kupienia z informacją, że nie można tego stosować w ciąży i podczas karmienia piersią :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego, 16:46

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16442

    Wysłany: 13 lutego, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka, że praktycznie nie ma leków całkowicie bezpiecznych w ciąży. Prawie wszędzie jest wzmianka, że lepiej czegoś unikać, bo nie wykazano braku szkodliwości. Badań na ciężarnych raczej się nie robi, bo to nieetyczne, a bez nich nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności za to, że napisze, że coś jest w 100% bezpieczne. To aż śmierdzi pozwem na odległość 🤪 Przede wszystkim należy konsultować się z lekarzem, on oceni czy w danym przypadku konieczność stosowania danego leku jest ważniejsza niż ewentualne skutki uboczne.

    Księgowa, Morgo, cysterka95 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 13 lutego, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że mówienie pacjentce, która się stara o dziecko od roku i przyjmuje jakiś lek (nie-teratogenny), bo jest taka potrzeba, że ma go odstawić teraz "bo ciąża" jest naprawdę słabe... żeby nie powiedzieć mocniej. Może ta potencjalna ciąża będzie za miesiąc, a może za kolejny rok albo wcale. A pacjentka zostanie bez optymalnego leczenia w imię "bo może być w ciąży". Ja jednak bardziej ufam lekom niż ziołom (chyba że dane zioło ma dane na nieszkodliwość w ciąży).

    snieżka, Dudu13 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 13 lutego, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_Mona wrote:
    Cześć Morgo, ile jesteś po owulacji i który to Twój dzień cyklu ? Też miałam ovitrele , w 15 d.c
    Też mam guzki na tarczycy które się nie powiększają, miałam kiedyś też biopsję robiona ale co roku USG muszę robić . Badania tarczycy masz ok ?

    Jestem 8 dpo, 20 dc. Tak, TSH mam 1,2, a p-ciała aTPO, aTG, aTSHR ujemne. Mam jeden guzek który na visus ma kilka cech złośliwości, ale na szczęście w biopsji wyszła zmiana łagodna i nie powiększa się więc na razie nie trzeba robić kolejnej.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 lutego, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też to widzicie czy już całkiem oszalałam? 😅
    IMG-20260214-045050.jpg

    Morgo, White1, Dudu13, Mardotka, Imazolka, PA, Jupiter, Gnom, D_anna_anna, cysterka95, _Dysia_, Choinka123, Iskiereczka00, ferrytynka25, Malineczka, Olalexa lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 14 lutego, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Dziewczyny, też to widzicie czy już całkiem oszalałam? 😅
    IMG-20260214-045050.jpg

    Krecha jak się patrzy :). Lecisz na B-hcg?

    snieżka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • White1 Autorytet
    Postów: 2030 4674

    Wysłany: 14 lutego, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie, trzymam kciuki za betę 💕🤞

    snieżka lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 lutego, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, za chwilę idę na betę 🥹

    Morgo, Jupiter, Aga_92 lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 390 353

    Wysłany: 14 lutego, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snieżkaaaa, made my day 🥰💪🥹
    Miłego dnia dziewczyny, dużo miłości w tej największej trudności szczególnie 🙃🌹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego, 07:54

    snieżka, Morgo, Jupiter, cysterka95 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 lutego, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Wam życzę miłego dnia. Udanych walentynek!

    Ja nie mogę się doczekać aż obudzi się mój narzeczony 😅 Mam dla niego zapakowany prezent: piłeczka antystresowa, napisany przeze mnie wiersz i test ciążowy 😊

    Morgo, Jupiter, Mona_Mona, cysterka95, Aga_92, Dudu13 lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 14 lutego, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Dziewczyny, też to widzicie czy już całkiem oszalałam? 😅
    IMG-20260214-045050.jpg
    Wow , gratulacje snieżko ❤️ były jakieś podejrzenia ?😃

    snieżka lubi tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • Mona_Mona Ekspertka
    Postów: 214 174

    Wysłany: 14 lutego, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Jestem 8 dpo, 20 dc. Tak, TSH mam 1,2, a p-ciała aTPO, aTG, aTSHR ujemne. Mam jeden guzek który na visus ma kilka cech złośliwości, ale na szczęście w biopsji wyszła zmiana łagodna i nie powiększa się więc na razie nie trzeba robić kolejnej.

    O to rzeczywiście tarczyca dobrze pracuje , u mnie podobnie ale TSH wynosiło 2.8 więc dostałam euthyrox na zbicie teraz mam koło 1.6 pewnie, dawno nie badałam 🙈
    Najważniejsze że tą zmianę masz łagodną i się nie powiększa. Mi te guzki przez 4 lata nic się praktycznie nie powiększyły.

    Morgo lubi tę wiadomość

    🧑 37 🧔 36
    On :
    Nasienie 2%, zdrowy styl życia, bez nałogów , żylak powrózka nasiennego
    Ona :
    Insulinooporność ,lekka nadwaga
    Tarczyca w normie
    Prolaktyna w normie
    AMH 0.9
    Nerwica lękowa
    2024 Początek starań a nawet wcześniej tylko bez presji
    Grudzień 2024 biochem 💔
    Lipiec 2025 biochem 💔
    Październik -początek monitoringu owulacji -owulacja naturalna
    Listopad Owulacja bez pęknięcia pęcherzyka
    Grudzień Brak pęcherzyka ❌
    Styczeń Clo+ Ovitrele 💊💉
    Luty Clo + Ovitrele 💊💉
    Marzec Clo + Ovitrelle 💊💉
    Kwiecień bez leków, bez owulacji.
    Drożność jajowodów oba drożne
    Histerioskopia SIERPIEŃ 2026
    I procedura IVF 04.2026 - 6 dojrzałych komórek jajowych, 4 się zapłodniło, 2 -AA, 1 -BB. 1 stracone.
    Maj 2026 w oczekiwaniu na naturalną owulację i transfer.
  • Mona_Mona Ekspertka
    Postów: 214 174

    Wysłany: 14 lutego, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Ja wracam z corocznego USG tarczycy - na szczęście guzki, które mam od kilku lat nie powiększają się, na razie nie potrzebuję kolejnej biopsji 👍 ulga.

    Poza tym u mnie faza lutealna w najlepsze, tym razem nie mam dziwnych bólów podbrzusza po Ovitrelle jak w poprzednim cyklu. Testować się będę najwcześniej w niedzielę, a jak mi cierpliwość pozwoli to w środę, jak lekarz przykazał. Jednocześnie oswajamy się już z perspektywą kwalifikacji do IVF.

    Daj znać jutro po teście , trzymam kciuki ☺️

    Morgo lubi tę wiadomość

    🧑 37 🧔 36
    On :
    Nasienie 2%, zdrowy styl życia, bez nałogów , żylak powrózka nasiennego
    Ona :
    Insulinooporność ,lekka nadwaga
    Tarczyca w normie
    Prolaktyna w normie
    AMH 0.9
    Nerwica lękowa
    2024 Początek starań a nawet wcześniej tylko bez presji
    Grudzień 2024 biochem 💔
    Lipiec 2025 biochem 💔
    Październik -początek monitoringu owulacji -owulacja naturalna
    Listopad Owulacja bez pęknięcia pęcherzyka
    Grudzień Brak pęcherzyka ❌
    Styczeń Clo+ Ovitrele 💊💉
    Luty Clo + Ovitrele 💊💉
    Marzec Clo + Ovitrelle 💊💉
    Kwiecień bez leków, bez owulacji.
    Drożność jajowodów oba drożne
    Histerioskopia SIERPIEŃ 2026
    I procedura IVF 04.2026 - 6 dojrzałych komórek jajowych, 4 się zapłodniło, 2 -AA, 1 -BB. 1 stracone.
    Maj 2026 w oczekiwaniu na naturalną owulację i transfer.
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 14 lutego, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka jaki ładny prezent walentynkowy 💕, trzymam kciuki za betę 🤞

    snieżka lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 14 lutego, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śnieżka ojej jakie walentynki 🥹❤️
    ten dzień rok temu był dla mnie jednym z największych rozczarowań w życiu, serce się cieszy jak widzę że dla innej staraczki może być jednak największą radością 😍 trzymam kciuki za betę! 🤞🏻

    snieżka lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 14 lutego, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mardotka wrote:
    Wow , gratulacje snieżko ❤️ były jakieś podejrzenia ?😃

    Dziękuję <3
    Były w sumie już od okolic owulacji xd Tzn. może to zabrzmi dziwnie, ale podczas sesji energetyzowania czakr (mam je raz w miesiącu) miałam taką jakby "wizję", w której dziecko mówiło mi, że nie muszę już nic więcej robić, bo ono już jest :D Poczułam wtedy, że to będzie ten cykl, ale myślałam z drugiej strony, że mogłam sobie to wymyślić xd
    Jakoś 6 dpo zaczęłam mieć strasznie intensywne ciągnięcie jajnika, tak że czasem trudno było mi się ruszyć. W poprzedniej ciąży też tak miałam.
    Odświeżam ciągle stronę diagnostyki, ale nie ma wyników :(

    Morgo, Jupiter lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ